Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: fatboy  u Studeni 04, 2018, 17:48:23
Jako malo ljudi moze do kraja izvadit mast i kenji...kamoli somari... :bzvz:
..gledajući iz tvog kuta..možda i da..ne znam ..ja ne mislim tak
..ja znam dosta ljudi koji iz somare mogu izvuč sve..i fali im  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Nema ga Zorro...lako je izvlacit na ravnom...za to ne treba znanja, samo desna ruka. I da moze ti usfalit nekad snage, to moze svakome...al je pitanje zasto je dosao u situaciju, pa smo opet nazad na kvaliteti vozaca. Imas nekoliko videa gdje frajeri na stazi sa hiljadarkama jebu mater becarima na puno jacim R-ovima...
Vadit mast je siroka tema za raspravu, a za voznju jos sira... :gimme5:

Lijepo je imat gomilu konja, cisto da je imas. Isto ko i mobitel sa oun kurac funkcija...

Bitno da se voze...iz moje perspektive  ;)

zorro

..ja nisam mislio na ravnu cestu il nedaj bože utoput
Trebao bi se provozat nekad s mojom bivšom ekipom..Sabom..Munjom ..il s nekima od freekovaca..u biti ne se provozat..nego ih pratiti..biti iza njih
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 18:25:52
..ja nisam mislio na ravnu cestu il nedaj bože utoput
Trebao bi se provozat nekad s mojom bivšom ekipom..Sabom..Munjom ..il s nekima od freekovaca..u biti ne se provozat..nego ih pratiti..biti iza njih

Iz vlastitog iskustva - bolje ne pratit takve... mo'š se samo zajebat! :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 18:36:54
Iz vlastitog iskustva - bolje ne pratit takve... mo'š se samo zajebat! :ooda:
Fala bogu..skoro 10 god. zajedničkih vožnji..pratio ja njih..a više oni mene..i nikad niko nikog nije zajebo   ;)
..i onda me zajebo husaberg s 20 kmh  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 18:36:54
Iz vlastitog iskustva - bolje ne pratit takve... mo'š se samo zajebat! :ooda:
¸
I to je istina, ali evo bio jučer sa Sabom, vlasnikom mog bivšeg Klajva, kaže najvjerojatnije da će ga prodati, jednostavno mu nije sjeo, prešao je sa Z 750 i fali mu brzine i snage... :) a pogotovo njegovoj ženi, kaže da joj je motor spor :-\ :-X

zorro

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 18:59:06
¸
I to je istina, ali evo bio jučer sa Sabom, vlasnikom mog bivšeg Klajva, kaže najvjerojatnije da će ga prodati, jednostavno mu nije sjeo, prešao je sa Z 750 i fali mu brzine i snage... :) a pogotovo njegovoj ženi, kaže da joj je motor spor :-\ :-X
..znaš dobro što sam mu ja na početku govorio..da to nije motor za njega
Jebu njih leđa oboje..i Sabu i hanumu mu..on je ljetos par puta bio na blokadama..i vjerojatno neće na nekakav R ili naguženjak..ja bi mu preporučio opet nekakav "jači" putni enduro..ili za njega još bolje sport tourer
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 19:12:03
..znaš dobro što sam mu ja na početku govorio..da to nije motor za njega
Jebu njih leđa oboje..i Sabu i hanumu mu..on je ljetos par puta bio na blokadama..i vjerojatno neće na nekakav R ili naguženjak..ja bi mu preporučio opet nekakav "jači" putni enduro..ili za njega još bolje sport tourer
Da, kaže da je komfor nenadjebiv, to je jedino što mu odgovara, tako da treba gledati/tražiti nešto gdje će uspravno sjediti :thumbup:

Mrki

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 18:59:06
¸
I to je istina, ali evo bio jučer sa Sabom, vlasnikom mog bivšeg Klajva, kaže najvjerojatnije da će ga prodati, jednostavno mu nije sjeo, prešao je sa Z 750 i fali mu brzine i snage... :) a pogotovo njegovoj ženi, kaže da joj je motor spor :-\ :-X
Kako mu fali snage? 750 ima 105ks i 230kg isto kao KLV.. fali njemu redni četverocilindraš..

zubakis

Citat: Mrki  u Studeni 04, 2018, 20:38:54
Kako mu fali snage? 750 ima 105ks i 230kg isto kao KLV.. fali njemu redni četverocilindraš..
Somarin V2 pokida Zeku ko beba zvečku.

agolac

Citat: Mrki  u Studeni 04, 2018, 20:38:54
Kako mu fali snage? 750 ima 105ks i 230kg isto kao KLV.. fali njemu redni četverocilindraš..

:thumbup:

Od početka on kuka. Nije se navikao na V vibracije i "drobljenje"  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Studeni 04, 2018, 20:43:33
[emoji106]

Od početka on kuka. Nije se navikao na V vibracije i "drobljenje"  :ebudale:
Prije da ce bit tako [emoji106]

zorro

Citat: gianni  u Studeni 04, 2018, 20:30:10
FJR  ;)udoban, snage ne fali, za dvoje meni bolji od gs, ma odlican stroj...
Prerano sam ga kupio, to je za gospodu :)
..i ja mislim da bi mu tak nešto sjelo ko budali šamar  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Nedavno je prodao Leo Vincije i stavio stock auspuhe, kaže da ne zna odakle sve drnda i odakle zvukovi dolaze i kakvi :ooda: :buahaha:

zorro

Prešli ste sad s iskorištavanjem snage na nenavikavanja na v-mašinu
Ok..vjerojatno da se nikak navikne na takav stroj..ali ja sam rekao da konkretno Sabo iskoristi max. tih 100 konja..i da ima još 20-30 ..to bi onda bilo to..što sam i ja 100 puta rekao
Izbace novu smorau sa 40 cm3 većeg obujma, a ostave snagu i okretni moment isti kao na starom prije 10 god. ..dok je sva ostala konkurencija somare (somaidvista) digla na 120-130 KS  :thumbdown: (da ne velim i 180) 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: