Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 21:08:11
Prešli ste sad s iskorištavanjem snage na nenavikavanja na v-mašinu
Ok..vjerojatno da se nikak navikne na takav stroj..ali ja sam rekao da konkretno Sabo iskoristi max. tih 100 konja..i da ima još 20-30 ..to bi onda bilo to..što sam i ja 100 puta rekao
Izbace novu smorau sa 40 cm3 većeg obujma, a ostave snagu i okretni moment isti kao na starom prije 10 god. ..dok je sva ostala konkurencija somare (somaidvista) digla na 120-130 KS  :thumbdown: (da ne velim i 180)

Zato su uspjeli poružniti motor dobrano! Nije to mala stvar!  :smijeh: A valjda podatak da su max okretni moment spustili na 4000 o/min znači nešto kao napredak? To znaju oni koji su vozili oba modela.
mob: 095/573-6874

Saxi

Po meni mislim da su krenuli da preteruju sa tolikim konjima, mislim gde ćeš proterati takav motor, nit dobrih puteva, niti uvidjavnih i pristojnih 4-tockasa, sa tolikom snagom, za stazu mi je super, da se može zatvoriti jadranska da se izvozamo onda nikad dosta snage, ali ovako puna kapa u odnosu na kenju, pa čak i da je malo manje snažan, meni magarcu dosta [emoji39]
Učinili su da na manjem broju obrtaja dobijas snagu da ludujes po drumu, ne mora da se zavrti na visokom broju obrtaja da bi maximum snage izvukao, a to u poređenju sa starom hiljadarkom znači mnogo tecniji i upeglaniji rad agregata.

jures

Citat: tibertov  u Studeni 04, 2018, 14:06:14
Jel ovaj ima Mitas gume?


za drift treba nešto što klizi dobro, i što možeš baciti onda.....
Bio lud, i prodao Stroma

tibertov


Bagy

Fino ih tip prži. A ni motor nije loš!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 05, 2018, 09:32:47
Ima smisla.
za samo drift..ok ..ali za ovo u videu nikako..kak dignut na zadnji ak prokliže..ili još bolje na prednji  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 10:37:51
za samo drift..ok ..ali za ovo u videu nikako..kak dignut na zadnji ak prokliže..ili još bolje na prednji  :-\

Tlak na 1 bar.

zorro

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 10:38:56
Tlak na 1 bar.
ma ja ba  :bzvz:
..ko najviše drifta..na zadnjaka..na prednjaka..super moto vozači  :thumbup: ..a es vidio kakve oni gume imaju  :ooda:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Jel može GS ovako driftat  :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ponti


tibertov


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Voze samoubojice kamikaze  :smijeh: :P