Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2018, 07:33:33
:huh: nisu uopče off...samo izgledaju. A šta kažeš na Scorpion rally STR, oplemenjene sa silicijem? Šara za nagibe nije baš isto obečavajuča-preklapaju se.


Ok možda i nisu za off ali koliko sam skužio troše se brzo, a ja idem sa gume koje trenutno imaju 23000.. tako da neke što izdrže 5-10t mi nisu opcija..
Te Scorpion su mi bile i opcija dok nisu izašle Karoo street..

tibertov


Danijel 23

Citat: Mrki  u Studeni 09, 2018, 08:44:53
Ok možda i nisu za off ali koliko sam skužio troše se brzo, a ja idem sa gume koje trenutno imaju 23000.. tako da neke što izdrže 5-10t mi nisu opcija..
Te Scorpion su mi bile i opcija dok nisu izašle Karoo street..
Onda Continental TKC70 Dual-Sport

Mrki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2018, 08:54:36
Onda Continental TKC70 Dual-Sport
I tell su bile opcija ali ova crta po sredini bez kanala mi djeluje sumnjivo.. kako se to ponaša kada naiđeš na veću lokvu po kiši..

Danijel 23

 :bzvz:
Kompliciraš ko Tibi!
:smijeh:
Citat: Mrki  u Studeni 09, 2018, 09:02:55
I tell su bile opcija ali ova crta po sredini bez kanala mi djeluje sumnjivo.. kako se to ponaša kada naiđeš na veću lokvu po kiši..

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Mrki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2018, 09:46:40
:bzvz:
Kompliciraš ko Tibi!
:smijeh:
Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ne kompliciram.. kada sam prvi puta vidio Karoo street rekao sam to je moja sljedeća guma.. ;)
Ovo su samo izgovori za ove tvoje prijedloge.. :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Studeni 09, 2018, 09:53:49
Ne kompliciram.. kada sam prvi puta vidio Karoo street rekao sam to je moja sljedeća guma.. ;)
Ovo su samo izgovori za ove tvoje prijedloge.. :)
:-*


jures

Bio lud, i prodao Stroma

zander

Ko treba da ceka? Ja nisam zainteresovan za te gume, a ima sigurno neko.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Dok se Tibi odluči za gume, budu oni na 50 došli  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Ovde je navedeno toliko modela guma da treba izbeciti oci i sve usporediti...toliko toga ima, a samo 2 tocka...naravno, vazno je skroz koje gume, ali ipak je potrosna roba.... :misli:

Ponosni vlasnici GT 1600 muku muce sa max 6000 7000km po setu....to su tek muke...ovo nase nije tako ozbiljno, :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

Citat: Saxi  u Studeni 08, 2018, 21:31:18
Odlična guma, eno je u mene na Grdani [emoji108]

Jesi siguran?

Kod mene je BattleWing...i Okej su, nemam zasad primjedaba. Vidjet ćemo dokle će

zander

Citat: gogs  u Studeni 09, 2018, 12:12:32
Jesi siguran?

Kod mene je BattleWing...i Okej su, nemam zasad primjedaba. Vidjet ćemo dokle će

Nema ti on pojma , nije presao 120kmh.. :ooda:.jos boluje od spore kenje , a ne sme da zavrne Grdanu da vidi koliko ide... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Jao Saxi, ovaj Zander ti je navodno frend  :shhh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎