Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

tibertov

Koji cu kuki u Senju, tamo je sve mrtvo u zimi kao da si na Korculi [emoji16]

Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 10, 2018, 19:52:02
Koji cu kuki u Senju, tamo je sve mrtvo u zimi kao da si na Korculi [emoji16]

Aha .... a, Ogulin je Las Vegas    :buahaha:

tibertov

Za Korculu u zimi je, ali nije stvar u tome, Og je 40min od Zagreba...Toliko tebi treba trajektom do Splita [emoji16]

Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 10, 2018, 20:40:31
Za Korculu u zimi je, ali nije stvar u tome, Og je 40min od Zagreba...Toliko tebi treba trajektom do Splita [emoji16]

Hahaha kakav si ti optimist  ... do Splita mi je trajektom 3 sata  :smijeh:


tibertov

Da sad sam isao vidit [emoji23]

agolac

Meni nedosanjani san Grad Korčula. Mir, tišina (bar dio godine), blizu kamenice, jest lignje i ribu s drobom, glavama itd.  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2018, 21:23:39
Meni nedosanjani san Grad Korčula. Mir, tišina (bar dio godine), blizu kamenice, jest lignje i ribu s drobom, glavama itd.  :ebudale:

Kada bi na Korčuli netko išao očistiti svježu lignju, ljudi bi odmah zvali hitnu pomoć za smještaj u neku psihijatrijsku ustanovu.  :buahaha:

Voliš kamenice? Sirove?

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2018, 21:44:23
Kada bi na Korčuli netko išao očistiti svježu lignju, ljudi bi odmah zvali hitnu pomoć za smještaj u neku psihijatrijsku ustanovu.  :buahaha:

Voliš kamenice? Sirove?

Pa da, nisam tamo primjetio drob, vjerovatno jer je 1%. Sigurno se ne može baš tako lako očistiti.

Protupitanje. Čistiš li ribu od droba ili je jedeš cijelu?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2018, 21:53:01
Pa da, nisam tamo primjetio drob, vjerovatno jer je 1%. Sigurno se ne može baš tako lako očistiti.

Protupitanje. Čistiš li ribu od droba ili je jedeš cijelu?

Nisam mislio na drob kada sam pitao o kamenicama, nego većina ljudi ih ne voli sirove ... ja ih ubijam :smijeh:
Dođu u carstvo kamenica i onda ih naruče pohane  :buahaha:

Naravno da se riba čisti i lustre i drob. Osim gavuna.... oni cijeli idu. A znam par ljudi koji svježe gavune jedu sirove. I manje lignje sirove, narežu i samo ih polimunaju. To mi baš ne ide....  :)

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2018, 22:01:35
Nisam mislio na drob kada sam pitao o kamenicama, nego većina ljudi ih ne voli sirove ... ja ih ubijam :smijeh:
Dođu u carstvo kamenica i onda ih naruče pohane  :buahaha:

Naravno da se riba čisti i lustre i drob. Osim gavuna.... oni cijeli idu. A znam par ljudi koji svježe gavune jedu sirove. I manje lignje sirove, narežu i samo ih polimunaju. To mi baš ne ide....  :)

Da, sirove su mi super.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Ja volim gumene (kada smo već u toj temi)


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

agolac

Citat: Ćoso  u Studeni 10, 2018, 23:16:37
Ja volim gumene (kada smo već u toj temi)


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

Paaa, i to je iskustvo  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso


Špoki

I koje gume nakraju kupuje Tibi :misli:, bolje da mijenja Bmw, lakše će tako naći gume koje mu odgovaraju :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

Citat: Špoki  u Studeni 11, 2018, 13:53:41
I koje gume nakraju kupuje Tibi :misli:, bolje da mijenja Bmw, lakše će tako naći gume koje mu odgovaraju :smijeh:

Potpisujem, nego neće Ponti da mu učini cenu i da kilo Stroma za male pare, pa da se Tibi mane problema i ode se vozati i ućivati punim plućima  :buahaha:
Koliko god da mu traži za motor je malo, spram zadovoljstva i sigurnosti koje isti pruža  :thumbup: