Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

tibertov

Decki prdite bez veze...za zadnju gumu sam isljucivo ja kriv jer sam stalno vozio s niskim tlakom...u to ime jedna slika [emoji16]


zander

To je lepotan a ne Grdana.... :P :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


Ponti

Citat: zander  u Studeni 11, 2018, 17:48:27
To je lepotan a ne Grdana.... [emoji14] :buahaha: :buahaha:
Da... zato je na prodaju [emoji23][emoji23]

tibertov

Di ti vidis da je na prodaju [emoji16]

zorro

Stvarno je motor ružan  :huh:
ko onaj lik iz crtića..tasmanijska neman   :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Pirelli Angel GT 1490kn

Ili


Michelin Anakee 3 za 1250kn


tibertov

Citat: zorro  u Studeni 11, 2018, 19:36:42
Stvarno je motor ružan  :huh:
ko onaj lik iz crtića..tasmanijska neman   :bzvz:
Ružan si i ti pa živiš [emoji16]

Bagy

Citat: tibertov  u Studeni 11, 2018, 19:40:11
Pirelli Angel GT 1490kn

Ili


Michelin Anakee 3 za 1250kn

Pirelli naravno!  :thumbup: Ali pogledaj i Pirelli Scorpion trail 2...
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: tibertov  u Studeni 11, 2018, 19:40:40
Ružan si i ti pa živiš [emoji16]
..i to kvalitetno  :thumbup:
..ljepotice moja lipa  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Milanezi

Citat: tibertov  u Studeni 11, 2018, 19:40:11
Pirelli Angel GT 1490kn

Ili


Michelin Anakee 3 za 1250kn
A kako si izbor sveo baš na ove 2 gume, ne vidim neku logiku, jel zbog cene ili ?

tibertov

Da. Zasto davat 1900kn za Metzeler next kad je anakee 3 iste kvalitete....isto tako zasto davat 2200kn za roadtec 1 ili pilot 5 kad je pirelli GT iste kvalitete.

A ove dvije gume su zato kaj jos ne znam bi li piskio ili kakio, u prijevodu ne znam da li uzet GT pa opet mjenjat za 6000km ali onda imam pravu cestovnu gumu ili uzet anakee 3 pa mjenjat na 10-12000km ali onda na cesti  je banana...ma da ja mislim da je za mene svaka guma dobra jer vozim ko baba (tu i tamo poludim)...pa cak i Mitas [emoji16]

Milanezi

Meni bi bilo preskupo kupovati i menjati gume na samo 6-7000 km, jer bi to značilo 2, a možda i 3 seta po sezoni.
Tako da bih tu angel gt otpisao u startu. Druga stvar koja mi se ne svidja kod te gume je sam njen izgled na motorima koji nisu st, tipa fjr, rt, gtr.
Anakee 3 sam potrošio 2 seta, ostala mi u sećanju kao dobra po mokrome i kao dugotrajna. Nije mi se svidjala buka koju proizvodi i to je bilo kod drugog seta, proizvodnja je bila van EU, negde na istoku, ne sećam se. I ostalo mi je da je dvojka bila bolja po suvom od 3.
A to da je banana na cesti, pa ne znam, možda nekome ko je mnogo brz ili ko je navikao na sport gume. Svako drugačije doživljava ponašanje na putu i osećaj brzine i držanja gume. Meni je bila sasvim ok, moguće da nisam dovoljno agresivan vozač.

Scorpion 2 trošim drugi set i mislim da je bolja guma od anakee3, ne znam kakva je njena cena kod vas, ali mi se svidja guma baš.
Razlika u ceni guma od 30-40 eura i nije velika drama jer to je otprilike jedan rezervoar goriva, kod GSA i manje :)

zander

Roadtec01 nije brzotrosiva guma iz proverenih izvora ti dajem info....i kako taj moj drugar kaze drzi i po suvom i mokrom , i stvarno je tera taj drugar tj.motor....ali nije mnogo dugotrajnija od anakee III.....ali bolje drzi siguran sam....isto vozi gsa kao tvoj

LC je druga prica zbog vece tezine i sirih guma pisao sam o tome ranije
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Prijatelj imao na vodenjaku Anake 3, stavio Metzler tourance next i odusevljen je...
A vozi se prilicno aktivno kad se vozi...nije baba ko ja... :-\