Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 04, 2019, 13:53:55
Neke enduro gume su namjenjene i za cestu (zato me i zanima ta oznaka) tako da je po meni bitan DOT, ak se ne varam.

Koje te točno gume interesiraju, za koji motor?

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 04, 2019, 13:57:21
Koje te točno gume interesiraju, za koji motor?
Nebitno...pitanje je općenito: što treba pisati na gumi da se zna da je za cestu odnosno za off. Dali piše neki E..(norma)... il piše: onli for ilovaču?

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 04, 2019, 13:59:44
Nebitno...pitanje je općenito: što treba pisati na gumi da se zna da je za cestu odnosno za off. Dali piše neki E..(norma)... il piše: onli for ilovaču?

Nemam pojma, al nemaš brige ima na forumu jedan ekspert :smijeh: - promijenio je 2 cross gume u 10 godina i zna sve  :buahaha: :P

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 04, 2019, 14:06:00
Nemam pojma, al nemaš brige ima na forumu jedan ekspert :smijeh: - promijenio je 2 cross gume u 10 godina i zna sve  :buahaha: :P
:bzvz: On mi je najmanji problem...u biti on mi je odličan.  :-*  Problem bi mogao nastati u stanici CVHa. Jer prošle godine sam prošao na ušice od igle.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 04, 2019, 14:12:04
:bzvz: On mi je najmanji problem...u biti on mi je odličan.  :-*  Problem bi mogao nastati u stanici CVHa. Jer prošle godine sam prošao na ušice od igle.

Promijeni stanicu, stavi 100 kn u prometnu .... kakve iglene ušice, ima rješenja koliko hoćeš  :)

zorro

Citat: Patak  u Veljača 04, 2019, 14:06:00
Nemam pojma, al nemaš brige ima na forumu jedan ekspert :smijeh: - promijenio je 2 cross gume u 10 godina i zna sve  :buahaha: :P
ajde gušteru uške gore  :finger:
Jučer si kupio DRZ-a promjenio 2 para guma..i meni lažeš da si promjenio 6 guma..aha ..to ti se inače kaže 2 para i + one koje su bile na njemu kad si kupio
I ak ne znaš što je pura..to ti je po bosanski ..a po slavonski palenta
Hajde kreni papat  :butt:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2019, 23:25:06
ajde gušteru uške gore  :finger:
Jučer si kupio DRZ-a promjenio 2 para guma..i meni lažeš da si promjenio 6 guma..aha ..to ti se inače kaže 2 para i + one koje su bile na njemu kad si kupio
I ak ne znaš što je pura..to ti je po bosanski ..a po slavonski palenta
Hajde kreni papat  :butt:

W302, X754, C02, K60, MT21-X2... Pura s slaninom za doručak, ručak sarma ili čobanac - treba imat snage za vozit enduro motor a ne širit noge na sjedalu il imati konja za vuč ;)


zorro

Dobar si..prosjek po gumi 2000 km, a rekao si da si mjenjao na 1000
Jebiga gugi..moraš znat da to nisu gume za vozite se soma km po asfaltu u komadu..i još autoputom..s DRZ-om..aloooo  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Veljača 05, 2019, 00:05:14
Dobar si..prosjek po gumi 2000 km, a rekao si da si mjenjao na 1000
Jebiga gugi..moraš znat da to nisu gume za vozite se soma km po asfaltu u komadu..i još autoputom..s DRZ-om..aloooo  :buahaha:

Mitas jedva soma km ali kvalitetno odrade, K60 i MT21 rade lijepi prosijek.

Dragec, a oni s većim/težim ADV motorima - enduro gumama jel i oni moraju kupiti prikolicu/kombi za put :smijeh:?

Ćoso

Ovi su garant odabrali krivu gumu [emoji6]



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jeeves

Citat: Ćoso  u Veljača 05, 2019, 07:03:21
Ovi su garant odabrali krivu gumu [emoji6]



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Odabrali su krivi motor

Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

Ili navigaciju... ili su mazohisti!?  :)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Patak  u Veljača 05, 2019, 00:25:59
Mitas jedva soma km ali kvalitetno odrade, K60 i MT21 rade lijepi prosijek.

Dragec, a oni s većim/težim ADV motorima - enduro gumama jel i oni moraju kupiti prikolicu/kombi za put :smijeh:?
sad sam kontaktirao Luku(LB) i makazicu..pitam ih šta da ti odgovorim na ovo  :huh:
Kažu oni: napiši mu
glupane  :bzvz:
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: jeeves  u Veljača 05, 2019, 07:35:48
Odabrali su krivi motor

Nisu...da nije boksera, upali bi dublje... :smijeh: :smijeh: :smijeh: