[Komentari] Čepin - Munster - Pa gdje nas put odvede.e

Autor Saxi, Srpanj 08, 2018, 18:51:07

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Suki  u Srpanj 14, 2018, 18:21:09
Pročitah do kraja :). Još jednom bravo Mrki :bravo: :bravo:. Jedini si od naše slavonske ekipe koji je ove godine motorom vidio svijeta i natuko kilometara :) .
Hvala
Citat: Ponti  u Srpanj 14, 2018, 18:44:38
Čini mi se Mrki da ti previše kočiš zadnjom.
Meni su zadnje pločice na malom stromu trajale 55-60Tkm, ne sjećam se točno.

U svakom slučaju lijepo ste se navozali i to pozdravljam
Pa kočim jednako i prednjom i zadnjom, bar  imam taj osjećaj da kočim tako..
Hvala
Citat: Osy  u Srpanj 14, 2018, 18:56:53
Bravo Mrki, odlično putovanje...uživao sam čitajući i gledajući slike
Da li još možeš napisat koliko je okvirno otišlo para, bez poklona za mladence :) ;)
Hvala..

Nisam točno vodio evidenciju, plaćao sam nešto sa kešom, nešto sa karticom tekućeg, a nešto na AMEX, ali odokatvno nekih 1200-1300e, s tim da nisam tri spavanja u Njemačkoj platio, i dva u Švici..
Ali možeš si računati da ti prosjek za dvoje po danu ide 60e noćenje, 40e goriva (ako voziš 450km dan) i 40e hrana (kave, doručak i večera). To je bez cestarina i vinjeta (to sam imao samo tunel 12e iz Italije u Švicu, i mislim nekih 70kn ovo zadnji dan u HR)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Mrki  u Srpanj 14, 2018, 22:06:27
Nisam točno vodio evidenciju, plaćao sam nešto sa kešom, nešto sa karticom tekućeg, a nešto na AMEX, ali odokatvno nekih 1200-1300e, s tim da nisam tri spavanja u Njemačkoj platio, i dva u Švici..
Ali možeš si računati da ti prosjek za dvoje po danu ide 60e noćenje, 40e goriva (ako voziš 450km dan) i 40e hrana (kave, doručak i večera). To je bez cestarina i vinjeta (to sam imao samo tunel 12e iz Italije u Švicu, i mislim nekih 70kn ovo zadnji dan u HR)
...tak otprilike ispadne, dan u dvoje na motoru na zapadu cca150e, s time što ne znam kako bi ja izdržao (ako nisi jeo "sa strane :) ) sa tim romantičnim doručcima :zbunj:. Ako ujutro nisam pojeo barem burek, ili nekoliko pečenih jaja, ili barem četvrt kruha s 15dg tirolske :-* onda sam nervozan i nezgodan i nisam za sjest na motor :)  :-X.

Sličan aranžman na putovanju na istok je cca 100e dan, uz malo obilniju hranu :thumbup:.


PS ne znam ja ništa, nisam nikada bio, ovo sa cijenama sam čuo od onih koji su bili :ooda: :) :thumbup:.


Citat: zorro  u Srpanj 15, 2018, 00:26:26
..taman one 3 Sukijeve manjerke  :smijeh:


:P i to bez nosača  :tongue: :tongue:...
:moto2:

098 9232180

Mrki



Citat: Suki  u Srpanj 15, 2018, 06:42:02
...tak otprilike ispadne, dan u dvoje na motoru na zapadu cca150e, s time što ne znam kako bi ja izdržao (ako nisi jeo "sa strane :) ) sa tim romantičnim doručcima :zbunj:. Ako ujutro nisam pojeo barem burek, ili nekoliko pečenih jaja, ili barem četvrt kruha s 15dg tirolske :-* onda sam nervozan i nezgodan i nisam za sjest na motor :)  :-X.


Romantični doručak je samo da je lokacija "lijepa", to jest da je neko lijepo mjesto uz cestu ili seoski trgić.. a samo jelo je ili neki sendvič u kafiću ili neko pecivo iz pekare (da nije nešto što ima kod nas, po mogućnosti nešto specifično za zemlju u kojoj sam)..
Ja ako se puno najedem nije mi više do ničeg a kamoli vožnje :)

Suki

...ma nema boljeg nego naudarat se sa 10-15 čevapa i onda onako smušen sjest na motor :). Treptaj traje 2 sekunde :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

gianni

 Fantasticno Mrki :thumbup:
Pohvale i Jagodici Bobici (sorry ne znam pravo ime)
Pogotovo je interesantna ruta, pravo osvjezenje ;)

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 15, 2018, 06:42:02
...tak otprilike ispadne, dan u dvoje na motoru na zapadu cca150e,
....

Više... ne znam zašto, ali mene uvijek izađe više  :huh:

fatboy

Citat: Ponti  u Srpanj 15, 2018, 10:08:19
Više... ne znam zašto, ali mene uvijek izađe više  :huh:

Previše peciva za doručak?  :smijeh:

Ponti

Citat: fatboy  u Srpanj 15, 2018, 10:09:21
Previše peciva za doručak?  :smijeh:

A nemam pojma .... npr. spavanje s doručkom 70€, benzin 30€, ručak 40€, večera 40€, dva tri četiri puta na kavu ili sok-pivo u kafiću, sladoled, suvenir, sve skupa to 20-30€  .... s tim da je znalo biti ručaka i večera po 60€ za dvoje, nekada i više...... na zapadu kada prođem 200€ dan, zadovoljan sam. 

Jedino u Italiji prođem ispod 200€ dan, volim pizzu, a ona je jeftina.

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 15, 2018, 10:08:19
Više... ne znam zašto, ali mene uvijek izađe više  :huh:
Jbga, nisu svi zlatari i iznajmljivači... :-* Hoću reći, ti se možeš više rastegnuti :thumbup: :gimme5:

Mrki

Citat: Ponti  u Srpanj 15, 2018, 10:15:32
A nemam pojma .... npr. spavanje s doručkom 70€, benzin 30€, ručak 40€, večera 40€, dva tri četiri puta na kavu ili sok-pivo u kafiću, sladoled, suvenir, sve skupa to 20-30€  .... s tim da je znalo biti ručaka i večera po 60€ za dvoje, nekada i više...... na zapadu kada prođem 200€ dan, zadovoljan sam. 

Jedino u Italiji prođem ispod 200€ dan, volim pizzu, a ona je jeftina.
Predpostavljam da ti je to cifra kada ne voziš? Kada si u razgledavanju. Jer kada stignes stati 3,4 puta na kavu i cugu dok putuješ? ???

I kakav je to doručak od 40e??

Bagy

Dobro ste vi to odvalili, svaka čast! Slikopis je prva liga!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

fatboy

Rasprava zasto svatko ima razlicit trosak je gora od rsprave o kenji i somari...nema tu jednoznacnog odgovora...samo puuuno razlicitih kriterija i iskustava... :bzvz:

Ponti

Citat: Mrki  u Srpanj 15, 2018, 10:36:49
Predpostavljam da ti je to cifra kada ne voziš? Kada si u razgledavanju. Jer kada stignes stati 3,4 puta na kavu i cugu dok putuješ? ???

I kakav je to doručak od 40e??
Nema dorucka od 40€. Usput stanemo na cugu, nema mjesta u mojoj prtljazi za bocu vode. Kada sam zedan stanem popiti. Svaki dan od npr. 400-500km obicnom cestom stanem barem 3-4 puta. Jedno stajanje je rucak. Hocu vidjeti i usputna mjesta. Na destinaciji izadjemo van, setamo, opet neka cuga iza vecere i tako. Tako zivim i doma, nema dana da ne posjetim birc iako nisam neki drinker.