Kod Albokrkija LEVO ili DESNO to je pitanje

Autor glažar, Rujan 10, 2018, 15:53:46

« natrag - naprijed »



glažar

Nakon nekolko sati vožnje Goran pita jel idemo pravo da slučajno nismo Kod ALBOKRKIJA skrenuli naopako jel mi je ovo jako sumljivo možda si nekdje skrenuo krivo  :want: :want: malo mi je hladno i sada kad vidim  ovo još mi je hladnije  :buahaha: :smijeh: Bilo sunčano i Goran se vozi u kišnjaku  :smijeh:

glažar

Nakon 10 sati vožnje stižemo u PRAVI Hotel naravno brez kiše  :kisa: :belj: naravno oni stižu jedan sat kasnije u KIŠI  :tongue: :tongue: :tongue:





glažar


glažar


glažar

I tako se sastajemo na ručku kdje razrađivamo plan za dalje kada mi Goran kaže da moram skrenut na najbližju bencinsku jel nema više benzina  :want: :want:

glažar

Kada se ja setim da Jure vozi u koferu ,kada ide samnom na put uvjek 1l bencina i pitam Jure jel bi pozajmio Goranu 1l bencina da se ne spuštamo u grad oko 9 km na benzinsku jel sledeča je oko 30 km pa bi mogli dojurit tamo  ;) :) i tankat .

A Jure odgovara u sekund

NEDAM JEL ČE MENI TREBAT  :ooda: :buahaha:

Tako je bilo nas dva sa Goranom u grad na benzinsku kdje je Goran natočio 21,20l :buahaha: :buahaha: :buahaha: :ooda: a jure nakon 45minuta nama šale to sliku

glažar

Kad smo se spuštali u grad več nas je uhvatila kiša tako da smo odlučili da od tu delje krečemo na avtoput za San LEon

glažar

I tako u 21,30 naveče stižemo u Hotel moram kazat od kada smo skrenuli na avtoput nas je prala kiša 200km  :puke: