Kod Albokrkija LEVO ili DESNO to je pitanje

Autor glažar, Rujan 10, 2018, 15:53:46

« natrag - naprijed »

glažar

Tako danas je subota i krečemo prema kuči bar JA  :ooda: naravno prvo posjeta San Marina ,kava ,obavezna naljepnica na Goranov motor i na avto put  prema kuči  :shhh: :shhh:

glažar

Kad se vozimo pa avtoputu mi padaju svakakve misli kako za kraj malo zabiberit još Goranu  :buahaha: :ooda: :shhh:i odlučim ajde da ga za kraj provozam preko
SELE NEVEA  :P :P

Kada stižemo na prelaz jedina rečenica od Gorana je bila

Ti mene baš hočeš dokrajčit  :smijeh: :smijeh:

glažar

Što kazat za kraj bilo odlično bar ja tu završio sa kilometražom 3,300 km ,a najbolje ujotro kad je morao Goran krenut dalje ja mu kažem sa srečom prijatelj ja odoh dalje spavat  :P :P

glažar

I tako se mi je javio da je u 18,00 stiga kuči sa ovom kiliometražom ,a da i kad smo u početku krenuli na put mi kaže ako bude izpod 5,000 km idem se provozat do ULCINJE i nazad  :smijeh: :smijeh:

NIJE TREBALO

Goranova kilometraža u 8 dana

gogs

Bravo bravo, vidim da vam je bilo veselo!   :bravo:  :thumbup:

glažar

Za kraj izveo sam manever Marquez  :want: :want: driftao po pjesku tolko nagnut da sam stružio sa fuzičem koferom  i obstao na oba točka nazad ove su slike nakon toga .

Bjeli rub na obe gume se vidi koliko sam bio nagnut  :smijeh: :smijeh:

glažar

Citat: gogs  u Rujan 11, 2018, 11:47:37
Bravo bravo, vidim da vam je bilo veselo!   :bravo:  :thumbup:

Ima toga još puno naprimer kada ti kamion skipa u krivin  govno ne tebe   :buahaha: :buahaha:,

Bagy

Malo sam ti uredio jednu fotku. Još da ste se pozirali s motorima na mostu - bila bi prava kalendarska!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zare


fatboy

Svaka čast gospodo! A kilometraža je za respekt!!  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Dinko


Ćoso


Mrki


Osy


beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu