Ahh kad bi ovo video ...sa mog motorcica !

Autor zander, Siječanj 26, 2018, 21:35:06

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Bilo bi to uživancija ..... samo, na koliko je metara prijelaz, piše u filmiću 18380 stopa.

zander

podeljeno sa 3 jednako oko 6000m.....kukuuuu gsa nece da ide na toj visini haha
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Argus i kum Duja i Srki KTM su bili gore, iznajmili su Royal Enfield 250cc mislim da je, kažu smrdi gore u 3 lepe, a prizor božanstven, pa pričao usput gde su sve spavali... kaže užas kako je prljavo ali bolje nema, nisu pare u pitanju već su takvi uslovi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

zander

Jebaji ga....pokvari nam mastariju  :'(..a sve realno si rekao... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Saxi napisao ono sto sam ja pretpostavljao... :thumbup:
Tesko da cu u ovom zivotu biti neki putnik, ali brate mili ti krajevi mi ne bi bas pali na pamet...prekomotan sam... :-X

branimir

Citat: fatboy  u Siječanj 27, 2018, 07:23:38
Saxi napisao ono sto sam ja pretpostavljao... [emoji106]
Tesko da cu u ovom zivotu biti neki putnik, ali brate mili ti krajevi mi ne bi bas pali na pamet...prekomotan sam... :-X
Ja svjedočim istinitost navedenog[emoji16][emoji16][emoji16]

agolac

Nešto mi JZ pričao kad je bio u Indiji, tamo ekipa nasred pločnika gaće dolje i opa, kipanje  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Saxi  u Siječanj 26, 2018, 23:50:34
Argus i kum Duja i Srki KTM su bili gore, iznajmili su Royal Enfield 250cc mislim da je, kažu smrdi gore u 3 lepe, a prizor božanstven, pa pričao usput gde su sve spavali... kaže užas kako je prljavo ali bolje nema, nisu pare u pitanju već su takvi uslovi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 16:17:04
Nešto mi JZ pričao kad je bio u Indiji, tamo ekipa nasred pločnika gaće dolje i opa, kipanje  :-\



Znači, neće Indija tako brzo u EU  :)


keko

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 16:17:04
Nešto mi JZ pričao kad je bio u Indiji, tamo ekipa nasred pločnika gaće dolje i opa, kipanje  :-\
Al si mi uljepšao dan  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Citat: agolac  u Siječanj 27, 2018, 16:17:04
Nešto mi JZ pričao kad je bio u Indiji, tamo ekipa nasred pločnika gaće dolje i opa, kipanje  :-\
Ne znam za Indiju, ali u Kini djeca imaju rasparane gaće i hlače, tako da kad im je sila samo čučnu i obave što imaju.
Roditelji pokupe iza njih kao iza psa i sve ok.
[emoji23][emoji23]

Evo i slika, najuži centar Pekinga:

zander

Bio moj drugar na Baliju....i tamo je to uobicajena stvar istovaranje na ulici, bez blama...jbga, obicaji naroda se razlikuju....

Svejedno, voleo bih tu avanturu Indija...momak Boza Ristic, Beogradjanin, jedini koji je vozio pariz dakar u juznoj americi osim Sagmajstera, je isai za Indiju sa gsa 1200....neznam detalje puta, ali je prvi servis radio u Istanbulu....

Saxy, mislim da je i Mikulanac isao sa njime....mozda ti znas nesto vise ili mozes da proveris...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: Saxi  u Siječanj 26, 2018, 23:50:34
Argus i kum Duja i Srki KTM su bili gore, iznajmili su Royal Enfield 250cc mislim da je, kažu smrdi gore u 3 lepe, a prizor božanstven, pa pričao usput gde su sve spavali... kaže užas kako je prljavo ali bolje nema, nisu pare u pitanju već su takvi uslovi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Istina to je i cesta za mrtve Royalde i slićne lijene motore....cesta puna pijeska i prašine, a nedaj bože kiše!  :thumbdown:

agolac

Citat: zander  u Siječanj 27, 2018, 17:26:23
Bio moj drugar na Baliju....i tamo je to uobicajena stvar istovaranje na ulici, bez blama...jbga, obicaji naroda se razlikuju....

Svejedno, voleo bih tu avanturu Indija...momak Boza Ristic, Beogradjanin, jedini koji je vozio pariz dakar u juznoj americi osim Sagmajstera, je isai za Indiju sa gsa 1200....neznam detalje puta, ali je prvi servis radio u Istanbulu....

Saxy, mislim da je i Mikulanac isao sa njime....mozda ti znas nesto vise ili mozes da proveris...

I kako je GS preživio  :misli: :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain