Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Osy

U svakoj grupi barem jedan  GS,  ali bogat draga ko vozi onaj roza FJR :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2019, 16:26:40
U svakoj grupi barem jedan  GS,  ali bogat draga ko vozi onaj roza FJR :smijeh:

Jesi ljubomoran na hrabrost vlasnika .... ofarbaj i ti svoga, mi smo ovdje otvorenih pogleda, nećemo te zezati  :)

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 05, 2019, 16:29:46
Jesi ljubomoran na hrabrost vlasnika .... ofarbaj i ti svoga, mi smo ovdje otvorenih pogleda, nećemo te zezati  :)
Tiha patnja... :)

bansi


Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2019, 16:33:17
Tiha patnja... :)

Zašto tiha patnja ... napravi donorsku akciju za farbanje svoga, uplaćujem ti 100 kn odmah :)

jures

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2019, 16:33:17
Tiha patnja... :)
Ovaj je direkto za Sloveniju, imamo pink vinjete ove godine
Bio lud, i prodao Stroma

fatboy


Osy


Vec

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2019, 16:26:40
U svakoj grupi barem jedan  GS,  ali bogat draga ko vozi onaj roza FJR :smijeh:

A to ti je priča, imamo u klubu dečka kaj se bavi folijama pa je frend ostavil FJR da mu stavi naljepnicu kluba na tank a mi smo mu ga malo ukrasili bez da je znao :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Ali nas je zajebal jer se sad tak vozi... :) :) :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Vec  u Ožujak 06, 2019, 06:54:33
A to ti je priča, imamo u klubu dečka kaj se bavi folijama pa je frend ostavil FJR da mu stavi naljepnicu kluba na tank a mi smo mu ga malo ukrasili bez da je znao :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Ali nas je zajebal jer se sad tak vozi... :) :) :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
:smijeh: Tako je jednom poznaniku tapecirano sjedalo.Dao je prijatelju da mu tapecira u crni skaj, a on navukao ljubičasti :ebudale:

Vec

Ovo za skinuti je 10 mn posla.. Veći je zajeb šta se on takav vozi i nasmijao se na to od srca tako da nam je propala fora  :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Vec  u Ožujak 06, 2019, 08:43:58
Ovo za skinuti je 10 mn posla.. Veći je zajeb šta se on takav vozi i nasmijao se na to od srca tako da nam je propala fora  :smijeh: :smijeh:
To je to...zajebancija  na najjače  :thumbup:

bansi


Ponti


tibertov