Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Osy

 :thumbup: A M je morala ostati budna i čuvati najbolji motor da ga ne ukradu ;)

dado007

Citat: zorro  u Travanj 01, 2019, 10:27:22
S takvom gumom (istrošenom) bi izbjegavao makadam ..a od Velike do Jankovca ima kamenja koji samo čekaju nekakvu gumu tanke stijenke   :)
Je stvarno cesta je koma od Velike do Jankovca kad su radovi u tjeku ali dobro je svršilo.Kad sam već bio krenuo gore neću sad odustat :ooda:

Saxi

Ukusan i lep vikend nema sta, šteta za jaknu, ali ribe rečne i jedna kopnena su ti učinile vikend za pamćenje [emoji16]

zander

Citat: Saxi  u Travanj 01, 2019, 14:34:02
Ukusan i lep vikend nema sta, šteta za jaknu, ali ribe rečne i jedna kopnena su ti učinile vikend za pamćenje [emoji16]

Sta znaci kopnena riba? ne kapiram...ili ti imas pogresan recnik?  :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bansi

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 14:42:13
Sta znaci kopnena riba? ne kapiram...ili ti imas pogresan recnik?  :misli:

:buahaha:Vjerovatno da nije morska :smijeh:

Suki

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 14:42:13
Sta znaci kopnena riba? ne kapiram...ili ti imas pogresan recnik?  :misli:
...kapiraš ti, kapiraš :smijeh:, samo nisam znao da si tako uvredljiv :huh: ;), iako, siguran sam, Saxi nije mislio ništa loše :) :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Travanj 01, 2019, 15:39:47
...kapiraš ti, kapiraš :smijeh:, samo nisam znao da si tako uvredljiv :huh: ;), iako, siguran sam, Saxi nije mislio ništa loše :) :gimme5: :thumbup:.

Ti ovo iz iskustva  :buahaha:

Osy


zander

Ruzno je svakako reci za neciju partnerku , devojku, zenu, sestru, kopnena riba ili sta god drugo. Ima ovde ona (sa drvima se ne ide u sumu) ali to je nesto drugo potpuno, i generalizovano a i svi znaju na sta se tu misli. Ovde je rec o jednoj osobi meni bliskoj, kao i mnogima od vas.

Nikad nisam uvredio nikog ovde, barem mislim tako, a narocito ne zene ili muzeve meni dragih ljudi a i ocekujem isto od drugih. Kopnena riba su i vase zene sestre devojke ili cerke ...mislim da tu nema dileme.

Vrlo moguce da se omakla nehoticna kvalifikacija, ali to je za neko drugo meso za raspravu.

Takodje pozdrav dobronamernim advokatima i peacemakerima :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: Ponti  u Travanj 01, 2019, 16:43:14
Ti ovo iz iskustva  :buahaha:
...štase ti klebariš :P

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 18:22:33
Ruzno je svakako reci za neciju partnerku , devojku, zenu, sestru, kopnena riba ili sta god drugo. Ima ovde ona (sa drvima se ne ide u sumu) ali to je nesto drugo potpuno, i generalizovano a i svi znaju na sta se tu misli. Ovde je rec o jednoj osobi meni bliskoj, kao i mnogima od vas.

Nikad nisam uvredio nikog ovde, barem mislim tako, a narocito ne zene ili muzeve meni dragih ljudi a i ocekujem isto od drugih. Kopnena riba su i vase zene sestre devojke ili cerke ...mislim da tu nema dileme.

Vrlo moguce da se omakla nehoticna kvalifikacija, ali to je za neko drugo meso za raspravu.

Takodje pozdrav dobronamernim advokatima i peacemakerima :buahaha:
:thumbup:
:moto2:

098 9232180

dado007

Danas lagano prema Međimurju preko Varaždina,Nedelišća pa do Legrada do ušća Mure u Dravu pa preko Đurđevca,Bjelovara do Ivanić-Grada cca 260 km
Gospođa dobila volju za vožnjom pa kak onda reći ne :smijeh: :blato:

Danijel 23

 :huh: fest se vozite....vreme je za kardan!  :)
:misli: Stalno si u điru prek tjedna, pa kad ti delaš,  sigurno radiš u nekoj državnoj firmi!?!?

dado007

Citat: Danijel 23  u Travanj 03, 2019, 08:41:08
:huh: fest se vozite....vreme je za kardan!  :)
:misli: Stalno si u điru prek tjedna, pa kad ti delaš,  sigurno radiš u nekoj državnoj firmi!?!?
Digić znaš ti kaj....... :belj:
Sutra jutro se viđamo ako se nisi slizal sa šefom pa si na slobodnima :kava: :smijeh:

Danijel 23

Nisam se slizal z nikim....dojdi ima fine robe!  :vino:
:)



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


dado007

Citat: Danijel 23  u Travanj 03, 2019, 10:31:10
Nisam se slizal z nikim....dojdi ima fine robe!  :vino:
:)



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Nemoj sve popiti :bravo: