Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

dado007



Osy

Suki i ja bili u điru i navratili kod Bajkija u vikendicu...bila kombinacija asfalta i sitnog makadama. Iako sam zazirao od makadama, mogu reći da mi se svidjelo...lagano zabacivanje motora uz paljenje lampice TCS :thumbup:

Osy


Osy

Moram slati jednu po jednu sliku :samaranje: Više neće...

Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi


fatboy


Danijel 23

 :thumbup: Super izlet, ali zašto je Bajki ljut?   :misli: Jer je Suki potrgao Tomeka il nije pokosio travu do kraja?  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Travanj 28, 2019, 21:47:25
Suki i ja bili u điru i navratili kod Bajkija u vikendicu...bila kombinacija asfalta i sitnog makadama. Iako sam zazirao od makadama, mogu reći da mi se svidjelo...lagano zabacivanje motora uz paljenje lampice TCS :thumbup:
Ime, bio si na bijelom sa GSA, daj si pregledaj kakve su gume na kardanu i odma ga podmaži! Ne treba nikom vjerovat. A ako ti se tako sviđa bijel i blato onda si moraš ugradit od Touratecha one lajtunge za prozračivanje diferencijala!
:kava:

Bagy

Citat: Danijel 23  u Travanj 29, 2019, 09:06:07
Ime, bio si na bijelom sa GSA, daj si pregledaj kakve su gume na kardanu i odma ga podmaži! Ne treba nikom vjerovat. A ako ti se tako sviđa bijel i blato onda si moraš ugradit od Touratecha one lajtunge za prozračivanje diferencijala!
:kava:

Ajme, što ste vi osjetljivi s tim vašim advenčr motorinima!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

jeeves

Citat: Danijel 23  u Travanj 29, 2019, 09:06:07
Ime, bio si na bijelom sa GSA, daj si pregledaj kakve su gume na kardanu i odma ga podmaži! Ne treba nikom vjerovat. A ako ti se tako sviđa bijel i blato onda si moraš ugradit od Touratecha one lajtunge za prozračivanje diferencijala!
:kava:
Što plašiš čovjeka, takve se stvari ne događaju na GSu...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


bajki

Citat: Danijel 23  u Travanj 29, 2019, 09:02:44
:thumbup: Super izlet, ali zašto je Bajki ljut?   :misli: Jer je Suki potrgao Tomeka il nije pokosio travu do kraja?  :smijeh:

Ma kakvi ljut, Tomek je nepoderiv. Žuti nije kosio, borio se sa drugom i trećom! ;)