Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

gianni


Osy


Grba

Stala kiša, ranom zorom za Rijeku, kavica Severina...
098 737 604

bansi


Ćoso

Bravo, bravo...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

RatKO

Sunčano jutro. Kamo na kavu?

Vagabundina koliba na kavu pa po vidikovcima iznad Novog prema kući

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Bagy

Vidim, više ste se vozili nego fotkali - to je sasvim u redu!  ;)  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: RatKO  u Srpanj 05, 2020, 19:09:22
Sunčano jutro. Kamo na kavu?

Vagabundina koliba na kavu pa po vidikovcima iznad Novog prema kući

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Pa RatKO sunce mu jebem, kad ti fotkaš onda tvoj motor mora biti u prvom planu, a ne ovako :samaranje:. Cjoj tebe :-\


:)
:moto2:

098 9232180

fatboy

Djeco, danas pravio krug preko Popovače, Kutine, Virovitice, Đurđevca, Bjelovara, pa kući...sve je to bilo OK...i drustvo i klopa u Zlatnom klasu u selu Otrovanec (ime nema veze sa hranom... :ebudale:) ali ono sto je ostavilo jak dojam na mene je kolicina kamera po cesti...to je uzas!!! Da nije bilo  ovog koji je vodio i opremljen je svim elektronskim pizdarijama i aplikacijama za upozoravanje, mi bi danas ispunili prilican foto album... :-X
Zelim reci, pazite se, jerbo ovo ce postat skup sport... :thumbdown:

Bagy

Citat: fatboy  u Srpanj 05, 2020, 23:07:29
Djeco, danas pravio krug preko Popovače, Kutine, Virovitice, Đurđevca, Bjelovara, pa kući...sve je to bilo OK...i drustvo i klopa u Zlatnom klasu u selu Otrovanec (ime nema veze sa hranom... :ebudale:) ali ono sto je ostavilo jak dojam na mene je kolicina kamera po cesti...to je uzas!!! Da nije bilo  ovog koji je vodio i opremljen je svim elektronskim pizdarijama i aplikacijama za upozoravanje, mi bi danas ispunili prilican foto album... :-X
Zelim reci, pazite se, jerbo ovo ce postat skup sport... :thumbdown:

A moju Pitomaču si preletio avionom!?  :samaranje:

Btw, restoran Zlatni Klas je nadaleko poznat po svojim delicijama.  :thumbup: Nekad je to bilo glavno mjesto za izlazak mladih... A Otrovanec je većina upoznala preko pokojne bake Soke - bila je pravi expert za uganuća i namještanje kostiju...
mob: 095/573-6874

Grba

A ja često znal stat kod Bernarda u Klasu...
098 737 604

gianni

Na tom potezu mi je Križnica top :thumbup:
Voznja preko viseceg klimavog mosta (prije obnove) neprocjenjivo :)

Bagy

Citat: Grba  u Srpanj 06, 2020, 11:13:59
A ja često znal stat kod Bernarda u Klasu...

A i Bero je vaš. Mislim GS-ovac!  ;)


Citat: gianni  u Srpanj 06, 2020, 11:46:50
Na tom potezu mi je Križnica top :thumbup:
Voznja preko viseceg klimavog mosta (prije obnove) neprocjenjivo :)

Svaka čast na hrabrosti!  :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Ovdje su sve kamere pa proucite prije voznje

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1wegl_hzrNQU8nNZV3DoVnMrRP8vdBiKe&ll=45.35673499168292%2C18.37314356561114&z=8

2. Ako neko zeli na mob. iGO navigaciju sa svim kamerama u HR i SLO..i zvucnim i vizualnim obavijestima nailaskom na iste..a koje se updejtaju cim osvane neka nova kamera bilo gdje..nek mi se javi pa cu objasnit kak da skinete i instalirate
Neda mi se pisat cijeli tutorijal

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

I aplikacija Maps Me navigacija za koju nije potreban Internet (super stvar za navigiranje van HR) također ima u sebi sve postavljene kamere i vrlo ju je jednostavno skinuti.