Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

139 KM/H  a  dužina je 300.

nego lipo si se vrtija do vria s obzirom da zadar vir ima 30km a ti napravija 140, ti to ka bumbar kad uđe u lampu vrtiš se beskrajno
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: Martin  u Studeni 02, 2020, 09:27:05
:misli: gdje si ti vidio 139 km Bogat' draga....aj pogledaj ponovo, kraj je bitan  ;)

:ebudale:
aaaaaaaaaaHaaa.,303 KM.,a dobro.,malo bolje...  :)

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 02, 2020, 09:27:35
139 KM/H  a  dužina je 300.

nego lipo si se vrtija do vria s obzirom da zadar vir ima 30km a ti napravija 140, ti to ka bumbar kad uđe u lampu vrtiš se beskrajno
:buahaha:
BTW..super je taj Relive..zna malo zezat kad nestane signal pa opali pravocrtno..al sve u svemu lijepo dočara teren kud se vozi  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 02, 2020, 09:27:35
139 KM/H  a  dužina je 300.

nego lipo si se vrtija do vria s obzirom da zadar vir ima 30km a ti napravija 140, ti to ka bumbar kad uđe u lampu vrtiš se beskrajno
dobro si reka skoro...ka udjes u onaj Vir,izvrtis se dok izadjes jos 30 KM...,sta su napravili od onog mista...laakatastrofen...,kaa cigania skoro...  :misli:

Martin

Citat: zorro  u Studeni 02, 2020, 09:39:17
:buahaha:
BTW..super je taj Relive..zna malo zezat kad nestane signal pa opali pravocrtno..al sve u svemu lijepo dočara teren kud se vozi  :thumbup:
daa, čit'o sam u Ježu  :smijeh: :P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

 Alooooo...jel se ide di.,ajmo negdi jedan lipi dan,recmo do Medjugorja uzet gospin medaljon za na motor da nas cuva,spustit se priko Citluka do Sirokog,nizbrdo do St.mosta u Turski dio na Burek od sira,al to bi bilo gratiss,onda bolje od mesa...oli Chevape i nazad...  :misli:

Ćoso

Kako je s izlascima van RH? Da li ima nekih ograničenja (da ne bi doma, uz Gospin medaljon, donio još štogod)?

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2020, 10:18:46
Kako je s izlascima van RH? Da li ima nekih ograničenja (da ne bi doma, uz Gospin medaljon, donio još štogod)?
Ja sam nekidan čuo da se od danas nemre u Bosnu..zato sam nekak uspio otići u petak kupiti pivkana..duvana i kojekakvih sitnica ..e sad..dal je točno ne znam..pitat ću ove moje Brođane.

@ Paff..BTW. ovo za gospin medaljon..,mislim ono..ko još vjeruje u te bajke .. Papa i Vatikan nisu priznali to onda stvarno  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2020, 10:18:46
Kako je s izlascima van RH? Da li ima nekih ograničenja (da ne bi doma, uz Gospin medaljon, donio još štogod)?
Za Bosnu neznam,al u  HercegHrvatsku se moze...kad nije moglo... ;)

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: zorro  u Studeni 02, 2020, 10:27:07
Ja sam nekidan čuo da se od danas nemre u Bosnu..zato sam nekak uspio otići u petak kupiti pivkana..duvana i kojekakvih sitnica ..e sad..dal je točno ne znam..pitat ću ove moje Brođane.

@ Paff..BTW. ovo za gospin medaljon..,mislim ono..ko još vjeruje u te bajke .. Papa i Vatikan nisu priznali to onda stvarno  :-X
Paaaa nemoras ti virovat u Papu ni Vatikan,viruj u sebe,a ja cu isto medaljon zalipiti... ;)

zorro

Citat: Paf  u Studeni 02, 2020, 10:27:45
          Za Bosnu neznam,al u  HercegHrvatsku se moze...kad nije moglo... ;)
Šta je to HercegHrvatska..đe je ta zemlja..kanton..distrikt..šta je to ..1. put čujem za to  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 02, 2020, 10:31:44
Šta je to HercegHrvatska..đe je ta zemlja..kanton..distrikt..šta je to ..1. put čujem za to  :misli:
Mozda radis u SISu,pa mi e bolje sutit...  :bzvz:

zorro

Citat: Paf  u Studeni 02, 2020, 10:33:32
Mozda radis u SISu,pa mi e bolje sutit...  :bzvz:
..ne radim u sis-u..al da..bolje ti šutit o toj temi..zbog takvih nam i je trenutno stanje u bolnicama jer se milioni izdvajaju za bolnicu u Mostaru..za crkvu i ostali krkanluk  :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: