Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Paf

 Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...di se ide.,je Hercegovina !  :)

zubakis

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2020, 19:42:13
Ovako...Iako sam mislio da neću...Subota 07.11.

Ajmo jedan đir do mora... Polazak u 9 s prve BP na autocesti (Lučko). Pičimo autocestom da imamo najljepši/topliji dio dana Crikvenica-Karlobag, pojedemo negdje janjetinu i pičimo za Zagreb...Tempo u skladu s lišćem i podlogom...pristojan...

Dalmoši, ajte vi s vaše strane...

1. Ćoso
2.
Na žalost radna subota.  :huh:

Toni

Ja bi moga do zadra stagod pojist i vidit taj dezificijens sta nisu ovi sa sjevera.
Nije mi nista.

Ćoso

Nećemo do Zadra (ne stignemo, a biti će hladno/slinavo u povratku).
Nekako smo si zamislili slijedeću rutu, pa ćemo u Gospiću odlučiti kako dalje


fatboy

Sva sreca nedjelja je neradna, pa stignem do ponedjeljka na posao... :-X

Ako uspijem ici uopce... :misli:

Paf

Ocete prvo na Crikvenicu iz Karlovca,oli u Karlobag.tj.livo oli desno,koim pravcem ide krug...  :misli:

Ćoso

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2020, 19:42:13
Ovako...Iako sam mislio da neću...Subota 07.11.

Ajmo jedan đir do mora... Polazak u 9 s prve BP na autocesti (Lučko). Pičimo autocestom da imamo najljepši/topliji dio dana Crikvenica-Karlobag, pojedemo negdje janjetinu i pičimo za Zagreb...Tempo u skladu s lišćem i podlogom...pristojan...


Ćoso

Citat: Paf  u Studeni 03, 2020, 15:56:55
Ocete prvo na Crikvenicu iz Karlovca,oli u Karlobag.tj.livo oli desno,koim pravcem ide krug...  :misli:
Da li tebi nešto znači u kojem smjeru ćemo? Iskreno, meni svejedno,,,Ako nije drugima onda neka se izjasne...Možda je čak i bolje ići nazad prema Kraljevici (na AC Rijeka-Zagreb se možemo priključiti na više mjesta)

Paf

Citat: Ćoso  u Studeni 03, 2020, 15:59:34
Da li tebi nešto znači u kojem smjeru ćemo? Iskreno, meni svejedno,,,Ako nije drugima onda neka se izjasne...Možda je čak i bolje ići nazad prema Kraljevici (na AC Rijeka-Zagreb se možemo priključiti na više mjesta)
mozda znaci,ako bi ja bio na kavi u Crikvenici,a vi u Karlobagu.,e...dodjem ja u Karlobag na  kavu,a vi u Crikvenici.,bees ga...ko more vas uvatit... odem do Gospica,vi u Karlovcu...kompliciran taj krug...  ,a morete se dignuti kraj Jadranova uzbrdo,super cesta,na Delnice i na auto-put... :misli:

zare


RoadRunner

O j.bem te korono vise...

Kako bih vam se rado pridruzio! Krug je fantazija!
Samo dobro vrijeme i gaaaas!

Uzivajte ljudi!

Lavandić

Citat: RoadRunner  u Studeni 03, 2020, 16:29:32
O j.bem te korono vise...

Kako bih vam se rado pridruzio! Krug je fantazija!
Samo dobro vrijeme i gaaaas!

Uzivajte ljudi!
Pa gdje si ti? Još si u D?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


RoadRunner

Na istom mjestu.

Bio nedavno u HR... znas da ja cesto idem, al ovo sranje koronasko uspjesno uje.e manje vise sve planove....

Lavandić

Citat: RoadRunner  u Studeni 03, 2020, 19:20:12
Na istom mjestu.

Bio nedavno u HR... znas da ja cesto idem, al ovo sranje koronasko uspjesno uje.e manje vise sve planove....
Koji motorić sada voziš?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


Black Betty

Subota radna al cca kad bi bili u Crikvenici....
Prepostavka je majka zajeba