Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Martin

 :bravo: :bravo:

ženke su Vam za 5! (mislim na to da se hoće voziti na motoru  :):thumbup:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Supruge za pet, i Bajkijev motor prelep u ovoj Suzuki crvenoj boji, bas bas, blago vama sa ženama, zavidim vam [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Srbijanski ogranak je bio za ovaj vikend kratak sa vremenom i družinu koja se razletela na sve strane, ali uprkos svemu Zander I ja smo malo okrenuli pedale pre nego nas zima zarobi i kosti nam zaledi [emoji4]
Brzinski smo vitlali okolo Beograda, usput pokupili starog/novog prijatelja Marka, inace Bobanovog kolegu iz struke, i mog bivšeg po malom Stromu, elem Švabe i Japanac su jurcale unaokolo, srećno i veselo, nagutali se I prašine, stavili me u sendvič ovi BMW-ejasi kad smo išli po tucaniku, tako da smo morali stati i uz čašicu razgovora i pričom o izvozanim avanturama isprati grlo od prašine i napraviti plan za nove zajedničke poduhvate [emoji16]
Oni koji nisu učestvovali su nam nedostajali, a nas tri musketara smo lepo preorali drumove, popeli se do oblaka zahvaljujući Marku znalcu i poznavaocu Kosmaja, a vreme kao i društvo bese pun pogodak, srecom uz ludu vožnju niko nas nije pogodio a ni mi, a bilo je ludaka i traktora bez signalizacije.... ko pogodi u centar, promašio je sve ostalo, zato smo mi lepo lutali unaokolo I uživali  [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Belajboy

Citat: Saxi  u Listopad 22, 2017, 17:27:54
Srbijanski ogranak je bio za ovaj vikend kratak sa vremenom i družinu koja se razletela na sve strane, ali uprkos svemu Zander I ja smo malo okrenuli pedale pre nego nas zima zarobi i kosti nam zaledi [emoji4]
Brzinski smo vitlali okolo Beograda, usput pokupili starog/novog prijatelja Marka, inace Bobanovog kolegu iz struke, i mog bivšeg po malom Stromu, elem Švabe i Japanac su jurcale unaokolo, srećno i veselo, nagutali se I prašine, stavili me u sendvič ovi BMW-ejasi kad smo išli po tucaniku, tako da smo morali stati i uz čašicu razgovora i pričom o izvozanim avanturama isprati grlo od prašine i napraviti plan za nove zajedničke poduhvate [emoji16]
Oni koji nisu učestvovali su nam nedostajali, a nas tri musketara smo lepo preorali drumove, popeli se do oblaka zahvaljujući Marku znalcu i poznavaocu Kosmaja, a vreme kao i društvo bese pun pogodak, srecom uz ludu vožnju niko nas nije pogodio a ni mi, a bilo je ludaka i traktora bez signalizacije.... ko pogodi u centar, promašio je sve ostalo, zato smo mi lepo lutali unaokolo I uživali  [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
[/quote
:thumbup: pozz ekipi  :bravo:
Samo jednom se zivi

Osy


Danijel 23

Citat: Osy  u Listopad 22, 2017, 19:04:48
Zander, gdje je oprema?  Jesi se tako vozao?
A di je problem..pa nebu se kao neki kolega kad se JEDNOM davno vozio na stromu, vozio se obaveznom u kožnom-kombnizonu!  :kava:

zander

Citat: Osy  u Listopad 22, 2017, 19:04:48
Zander, gdje je oprema?  Jesi se tako vozao?

Ovo je BMW denim jeans sa full protektorima....ne vidi se nista pa nije cudo da si tako reagovao.... :) :)..s kevlar bre

A ovaj objekat je fenomenalan i kada se popnete gore 3 sprata zaista se pretvara u fantastican vidikovac....steta sto nema neki restorancic....ipak, sjajno je
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti


Danijel 23

Citat: zander  u Listopad 22, 2017, 19:13:16
Ovo je BMW denim jeans sa full protektorima....ne vidi se nista pa nije cudo da si tako reagovao.... :) :)..s kevlar bre

A ovaj objekat je fenomenalan i kada se popnete gore 3 sprata zaista se pretvara u fantastican vidikovac....steta sto nema neki restorancic....ipak, sjajno je
Gdje je to Fruška gora?

Osy

Citat: zander  u Listopad 22, 2017, 19:13:16
Ovo je BMW denim jeans sa full protektorima....ne vidi se nista pa nije cudo da si tako reagovao.... :) :)..s kevlar bre

A ovaj objekat je fenomenalan i kada se popnete gore 3 sprata zaista se pretvara u fantastican vidikovac....steta sto nema neki restorancic....ipak, sjajno je
Da, uopće se ne primjeti, odlična stvar...ipak je to BMW :thumbup:

Lavandić

Citat: zander  u Listopad 22, 2017, 19:13:16
Ovo je BMW denim jeans sa full protektorima....ne vidi se nista pa nije cudo da si tako reagovao.... :) :)..s kevlar bre

A ovaj objekat je fenomenalan i kada se popnete gore 3 sprata zaista se pretvara u fantastican vidikovac....steta sto nema neki restorancic....ipak, sjajno je
Što si moderan s tim jeans kevlarom, da nisi ponio u kuferima zubarsku opremu?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


gianni


Osy