Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Osy



Saxi

Suki Kralju, iskidao sam se od smeha [emoji23][emoji23][emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Neka si ga uredio Rankoooo...lemilicom cemo to sve sredit [emoji23]

cisco

Citat: Suki  u Travanj 16, 2018, 07:46:25
...tooo Rokii....neka si im pokazo...neka si :smijeh:....neeeće oni tebi govorit kako se Strom vozi.... :smijeh: :thumbup:

:buahaha: :thumbup: :bravo:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!


iviccaa


iviccaa

Danas malo do Schwäbisch Halla-a.
Nekih 200km po lijepoj cesti, vruće za poludit, oko 30 stupnjeva.
Kava s prijateljima i povratak nazad.
Lijepo iskorištena nedjelja. [emoji106]

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa


Danijel 23

Za sad najbolji sladoljed i ljimunada. ;)

Križevci



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Bijah jučer s kolegom do Grobnika da vidimo taj novi asfalt i čujemo riku motora. Dan ko stvoren za vožnju a stara cesta fantastična k'o i uvijek!
U Dokmanovićima saobraćajka. Rotirke i grupa bajkera stoji na hrpi. Tip s motorom izletio preko zavoja u livadu, srećom samo ugruvan - ništa slomljeno.
Već je stalo 5-6 motora (pardon - GSesova), dogurali motor do ceste i čovjeka polegli na travu. Čovjek leži postrance, jedva diše (boli ga u prsima), dolazi murjak do njega i pita šta se dogodilo? Potom traži da ovaj puše u dreger! Jbte skoro su ga zatukli!! Čovječe jesil ti normalan?! Tražiš čovjeka da puše u dreger?! Pa valjda ja znam svoj posao! Ok, stiže i hitna, mi na motore i malo slabijim tempom prema Grobniku...

Uglavnom, na Grobniku sve standardno - osim konačno novog asfalta. Pogledali jednu trku, ja uslikao gaće na tablici jednog KLV-a   :ebudale: i ajmo nazad da ne gubimo vrijeme. KLopu nisam fotkao!  :) Sve u svemu lijepih 600-tinjak kilometara. Htjeli smo još i do Crikve, al nije bilo vremena - ionako sam došao poslije 20,00 h doma.
mob: 095/573-6874

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

..super  :thumbup:
..a tangice na KLV-u  :smijeh: ..taj nije s foruma garant  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: