Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Osy


Bagy

Daklem, kratki jučerašnji đir do Papuka. Crveno i crno, Caponord vs mali Strom. Vrijeme prekokrasno, a bogami i okolne ceste. Ovaj put nismo išli cestom Voćin-Kamenska, nego smo se odlučili za malo zahtjevniju varijantu preko Papuka, cestom Kutjevo-Orahovica. Prvo stajanje u Požegi, kafa i bjež' dalje - vidikovac zove!  :moto2:  Pošto nisam neki zavoj-biker, kolegu sam sustigao tek u Slatini na benzinskoj. Malo sam se preračunao s točenjem benzina. Nisam htio točiti u Požegi (kao imam ja benge još do kuće), pa sam U Slatinu došao na debeloj rezervi! Capo je ipak ,,malo" žedniji – 7,5 lit, moj Stromek 5,2 lit/100. A i kolega ga ,,prži"! U povratku još jedno stajanje-  u ergeli konja Višnjica, i došli doma s full napunjenim baterijama! Uglavnom, nekih 300 i kusur kilometara jurnjave. Imali smo dosta sreće kod Zdenaca da nas ne ,,skinu" laserom. Bogami, odrali bi nas... :-\
mob: 095/573-6874

Patak

Lijepi krug :thumbup:!
Pazi se Zdenaca tamo uvijek ima policije (kod škole kao da kampiraju), imaju PP.

Vec

I nas tri dobrovoljca napravili đir ZG Rijeka Buje Pazin i natrag, sve skup 550 km sunca kiše magle i zajebancije.. ušao prije vuru i pol u kuću . Kenjac se pokazao vrhunskim, čak sam i ja odradio svoje Kak spada... slika sa puta prema Istri da se vrijeme vidi .. Nema bedak do starih bedaka  :smijeh:

Osy


Bagy

mob: 095/573-6874

Vec

E a priča oko puta je išla ovak, nalazimo se nas tri dobrovoljca u Mimicama na kavi i dogovor pada, AC do rijeke, điranje po istri, klopa u San servolu i natrag. Sprdaju se iz mene i mog Gorotex odijela ( tipa jebala te cerada bilo bu ti vruć itd  - važno za kasnije  :) ) i krećemo oko 11, malo pada kroz gorski kotar i nakon Tuhobića - O sole mio - prekrasno vrijeme. Standard Vrata jadrana - kava, skidanje iz kišnjaka i krećemo Učka - Buzet - Buje .. Km prije San servola hvata nas prolom oblaka, pedalj vode na cesti i stižemo pred San Servolo mokri do gaća - pardon - ja suh a moji frendići mokri skroz ( toloko o ceradi i zajebanciji - nisam bil škrt kod kupnje opreme prvi puta i isplatilo se  :) :) ).

Nakon klope - zvanje svih poznatih po Istri da nađemo suhu robu da se dotaljigamo do zagreba i hvala bajkerima, nađemo rješenje u Brtonigli. Dolazimo do čovjeka, kava, piva, pepeljuge se presvlače i kak je bilo puno sati - krećemo oko 18:00 za zg.
Brtonigla, Pazin, Rijeka i konačno oko 21:00 uplovljavamo u Beli Zagreb grad ( kurcu fala). Doma naravno tiha misa jer sam došel 2 vure kasnije  :smijeh: :smijeh: :smijeh: ali niš novo i tako to

Eto tak je to bilo ukratko, danas me lagano sve boli ali idući vikend idemo opet da ponovimo gradivo... Smo nadam se bliže i bez kiše...

Vec

Kad smo u tunelu ne čujem svoj motor nego samo GS i FJR...

Brutalno se čuje

Tak smo bili mokri da niko nije slikao - nažalost

pozz


gogs

A ovo šta se tiče Goretexa tu bi ti se složio s kompićima.

I ja ga imam pa gorim preko ljeta, a kad pada kiša ionako stavim kišnjak. Tak da od Goretexa šta se mene tiče samo čizme i rukavice....odijelo više nix.

zorro

Citat: gogs  u Listopad 09, 2018, 09:10:00
A ovo šta se tiče Goretexa tu bi ti se složio s kompićima.

I ja ga imam pa gorim preko ljeta, a kad pada kiša ionako stavim kišnjak. Tak da od Goretexa šta se mene tiče samo čizme i rukavice....odijelo više nix.
A u čem voziš (jakna hlače)  koža ili ... :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Kad je hladnije gorotex i hlače i jakna, a kad nije tak zima gorotex mash hlače i kožnjak ili mash jakna - ovisi.

Mash jakna mi je ofucana pa me sram nositi tak da se pečem u koži

uglavnom, jučer sam pogodil....

gogs

Citat: zorro  u Listopad 09, 2018, 09:14:50
A u čem voziš (jakna hlače)  koža ili ... :huh:

Held goretex jakna, hlače obične,  nix koža...nisam ja Ćoso  :smijeh:

Citat: Vec  u Listopad 09, 2018, 09:18:32
Kad je hladnije gorotex i hlače i jakna, a kad nije tak zima gorotex mash hlače i kožnjak ili mash jakna - ovisi.

A da, dva kompleta je Ok  :thumbup:

Vec

Citat: Vec  u Listopad 09, 2018, 09:18:32
Kad je hladnije gorotex i hlače i jakna, a kad nije tak zima gorotex mash hlače i kožnjak ili mash jakna - ovisi.

Mash jakna mi je ofucana pa me sram nositi tak da se pečem u koži

uglavnom, jučer sam pogodil....

I traperice  - one sa protektorima itd... Ovisno kak je vruće

zorro

Citat: gogs  u Listopad 09, 2018, 09:22:48
hlače obične
Pod to misliš npr. na traperice ..ili baš na moto hlače koje nemaju gorotex membranu  ?

(kak se zove taj materijal za izradu moto odjeće  :huh: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: