Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: zorro  u Listopad 09, 2018, 09:36:36
Pod to misliš npr. na traperice ..ili baš na moto hlače koje nemaju gorotex membranu  ?

(kak se zove taj materijal za izradu moto odjeće  :huh: )

Moto hlače heldove, nemaju membranu al su konkretne, Mislim da je to kodura ili kako već!? A furam i maskirne koje su obične s ebaya al sam ugradio štitnike za koljena, te promoče ako me i jedna kap pogodi....te su za 25+C


zorro

Citat: gogs  u Listopad 09, 2018, 09:42:36
Moto hlače heldove, nemaju membranu al su konkretne, Mislim da je to kodura ili kako već!? A furam i maskirne koje su obične s ebaya al sam ugradio štitnike za koljena, te promoče ako me i jedna kap pogodi....te su za 25+C
..e da..kodura..kordura  :thumbup: (godine ..sklerin..jebga  :-\ )
Pitam zato jer i ja prakticiram uglavnom ove naše HR maskirne hlaće..one već imaju na koljenima džepove za štitnike ..al opet..mislim da su moto hlaće (kordura) i bez ikakvih štitnika bolja zaštita od traperica i tih maskirnih
U nedajbože nekakvom klizanju po asfaltu/makadamu.. ta cordura je čini mi se koliko toliko deblji..čvršći materijal no običan tekstil
Ne znam..hebe i mene po ljeti i vručni oblačit te moto..sav se uljepim..al opet ..nisam pametan  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Ja se uvjek oblačim, makar u kožnjak i kevlar traperice. Tam prije 15 god. kad sam zaozbiljno opizdio 3. i nadam se zadnji puta  - da nisam bil u opremi skupljal bi kožu do Markuševca  :) :)

I prošao bez lomljave ali sam bil crn od vrata do pete  :) :)


Ponti

Citat: zorro  u Listopad 09, 2018, 09:50:44
..e da..kodura..kordura  :thumbup: (godine ..sklerin..jebga  :-\ )
Pitam zato jer i ja prakticiram uglavnom ove naše HR maskirne hlaće..one već imaju na koljenima džepove za štitnike ..al opet..mislim da su moto hlaće (kordura) i bez ikakvih štitnika bolja zaštita od traperica i tih maskirnih
U nedajbože nekakvom klizanju po asfaltu/makadamu.. ta cordura je čini mi se koliko toliko deblji..čvršći materijal no običan tekstil
Ne znam..hebe i mene po ljeti i vručni oblačit te moto..sav se uljepim..al opet ..nisam pametan  :bzvz:

Prave moto traperice imaju na koljenima uz štitnike i na bokovima i guzovima, recimo to kao pojačanje od kevlarskog platna. Kod klizanja traper ode, a taj kevlar odradi posao.
To izgleda ovako

gogs

A da...čvrste su 100 puta bolje od običnih hlača. Al vrućeee

...tak da nisam ni ja pametan. Treba jednostavno uzet malo bolju troslojnu opremu s pun kufer otvora za zrak i bez ugrađenih membrana. Revit sand mi se čini ok, a i Dragan je uzeo sad od Modeke  neki opaki komplet i bas je dobar.
Uglavnom goretex i neka gruba odijela ja više nix.

Ponti

Citat: gogs  u Listopad 09, 2018, 10:06:05
A da...čvrste su 100 puta bolje od običnih hlača. Al vrućeee

...tak da nisam ni ja pametan. Treba jednostavno uzet malo bolju troslojnu opremu s pun kufer otvora za zrak i bez ugrađenih membrana. Revit sand mi se čini ok, a i Dragan je uzeo sad od Modeke  neki opaki komplet i bas je dobar.
Uglavnom goretex i neka gruba odijela ja više nix.

Revit sand 3 jakna i trilobite traperice su rješenje tvojih i mojih problema :smijeh:

Vec

Citat: Ponti  u Listopad 09, 2018, 10:08:26
Revit sand 3 jakna i trilobite traperice su rješenje tvojih i mojih problema :smijeh:

Sad kad vidim sliku ovih tvojih trapki - malo mi je lakše jer vidim da odrade svoje..

Ponti

Citat: Vec  u Listopad 09, 2018, 10:09:24
Sad kad vidim sliku ovih tvojih trapki - malo mi je lakše jer vidim da odrade svoje..

Nisu to moje :smijeh:, s neta su samo da dočaram što se događa pri padu i klizanju

Osy

Citat: Vec  u Listopad 09, 2018, 10:09:24
Sad kad vidim sliku ovih tvojih trapki - malo mi je lakše jer vidim da odrade svoje..
Dobro si primjetio, nosi roza gaćice :smijeh:

gogs

Citat: Ponti  u Listopad 09, 2018, 10:08:26
Revit sand 3 jakna i trilobite traperice su rješenje tvojih i mojih problema :smijeh:

To je to  :thumbup:

...al trenutno sam siromašan.  :smijeh: uzeo švabo sve

Ponti


Ponti

Citat: Osy  u Listopad 09, 2018, 10:11:20
Dobro si primjetio, nosi roza gaćice :smijeh:

To su one što si mi posudio      :buahaha:

zorro

Citat: gogs  u Listopad 09, 2018, 10:06:05
A da...čvrste su 100 puta bolje od običnih hlača. Al vrućeee

...tak da nisam ni ja pametan. Treba jednostavno uzet malo bolju troslojnu opremu s pun kufer otvora za zrak i bez ugrađenih membrana. Revit sand mi se čini ok, a i Dragan je uzeo sad od Modeke  neki opaki komplet i bas je dobar.
Uglavnom goretex i neka gruba odijela ja više nix.
Što se jakni tiče..za ljeto i vručine se može naći povoljno kojekakve smash ..imam ja nekakvu jeftinjaru iz Louisa..i ima sve protektore..čak i na leđima..a milina se s njom voziti po vručini.
Moram samo još vidjeti el imaju di nekakve i hlače smash (naravno s protektorima..po mogučnosti i na bokovima)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

..:nije smash nego je mash :P..uvijek nosim duge gaće i dugu majicu ispod odjela :), pa makar i na 37 stupnjeva išao na Korčulu.
Istina da mi bude maalo toplije, ali niti moto hlače niti jakna se ne poljepe od znoja, niti se usmrde ;).
Isto i s potkapom. Uvijek.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Ovo "...ja uvijek..." je jebeni obvezujući faktor...o čemu god da se radi... :misli:

Ne zajebavam tebe Suki, nego onako...životno iskustvo... :gimme5: