Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Stjepko  u Rujan 10, 2017, 16:10:21
Tek do Mostara. A jes vrućeeeee.

O jbt...kod mene je sparno u Selu, mogu mislit sta je dole...sva sreca moja oprema dise... :shhh:

Citat: Martin  u Rujan 10, 2017, 16:11:13
....i ja potvrđujem, bar za ono što sam vidio kad ste me pretekli  :thumbup:

A di smo tebe obisli?!?

zare

Citat: gianni  u Rujan 10, 2017, 14:40:57
Nakon Brestovca gdje je bilo dobro kao i uvijek :thumbup: otisao sam malo meditirati na ovo mjesto :)
:thumbup:
Prekrasno

joze

Evo ja i Nera stigli doma

Hvala svima na ugodnom druženju  
Bilo je lipo vidit sve te drage ljude

Domaćinima kapa do poda




Dobro je sve!


joze

Eeeeeeee...Zorro hvala na majici

Dobro je sve!


agolac

Eto i mene. Hvala Zorro i organizacijski tim. Do jaja ste :beer: Nemam riječi :bravo:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Tvoje hrkanje se čulo do Ogulina :smijeh:

Dadi

stigao i ja,fala Siru i Stjepi šta su rašćerali svu krupnu divljač,a sitna je pokrepala na mjestu(da ne govorim o odljepljenim pločicama i egzodusu borovih iglica sa istoga)  :strah:
fala imenjaku i njegovoj družini na gostoprimstvu i lijepom druženju
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Srce mi je opet veliko  :-* ..ali i  "..tuga mi je velika, velika ko Rusija......." 

Kroz Brestovac je po mojoj slobodnoj procjeni  :huh:  ..kroz ovih 6 godina prošlo oko 100 ljudi/žena ..neki su bili jednom..neki usputni..a većina vas se vraćala..a neki nisu niti jedan propustili.  :thumbup:
Hvala vam svima !!! .. što ste mi punili srce svih ovih godina..međutim..kao što neki već znaju..ne mogu više..stari se..ni zdravlje nije nešto naj ...srce može..hoće..puca od želje..ali glava i tijelo nemreju više  :'(  ..bar ne na ovaj način kao do sada.  ;)
Ali to ne znači da Brestovca više nema..  kapija Brestovca ( i moje srce) za vas su uvijek otvoreni.  :beer:


(Fotke uskoro..dok odaberem i uredim )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Svaka tebi čast majstore. Nije to lako svake godine organizirati  :beer:

:bravo: :bravo:

gianni

Ne moras ti drug nis organizirati, doci cemo i bez poziva ;)
:smijeh:

fatboy

Evo i snimke kak su se ljudi vracali iz Brestovca... ;)

https://www.instagram.com/p/BY3NwAcF-_a/


agolac

Citat: fatboy  u Rujan 10, 2017, 18:49:11
Evo i snimke kak su se ljudi vracali iz Brestovca... ;)

https://www.instagram.com/p/BY3NwAcF-_a/

Mlazni pogon of fažola?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 10, 2017, 19:04:39
Mlazni pogon of fažola?
Što se tiče graha nisma zadovoljan,  bio je vjerovatno vlažan.....svaki 3. je OPALJIVAO!!!!
;)

Danijel 23

Citat: zorro  u Rujan 10, 2017, 17:54:25
Srce mi je opet veliko  :-* ..ali i  "..tuga mi je velika, velika ko Rusija......." 

Kroz Brestovac je po mojoj slobodnoj procjeni  :huh:  ..kroz ovih 6 godina prošlo oko 100 ljudi/žena ..neki su bili jednom..neki usputni..a većina vas se vraćala..a neki nisu niti jedan propustili.  :thumbup:
Hvala vam svima !!! .. što ste mi punili srce svih ovih godina..međutim..kao što neki već znaju..ne mogu više..stari se..ni zdravlje nije nešto naj ...srce može..hoće..puca od želje..ali glava i tijelo nemreju više  :'(  ..bar ne na ovaj način kao do sada.  ;)
Ali to ne znači da Brestovca više nema..  kapija Brestovca ( i moje srce) za vas su uvijek otvoreni.  :beer:


(Fotke uskoro..dok odaberem i uredim )
DonT vori prijatelj, budi kao hercegovac....pa valjda imaš svoje ljude. Odredi datum, odredi lokaciju birtije, planinarskog doma il OPGa i niš ne brini....vrijem je da se i ti opstiš-uživaš. A mi bumo opet  došli..bili...vozili se...jeli...pili....spavali...hebali TE!  :thumbup:

glažar

Jebaka vas Lidija Bačič :buahaha:

Umalo da nas sa Ofijem hapse na granici ka Crnogorca :ooda: