Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Malo osvježenje u garaži...

Patak

Rally windscreen, homemade :)

:blato:

zorro

ha ne znam štab reko..lijepo i uredno napravljeno..a znam da nije baš lako s pleksijem radit i tak ga motat  :thumbup: :thumbup: :thumbup: ..ali sam izgled mi je onak..bljak..ružnjikast  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak



Hebem mu mamicu :shhh: uletio mi u garažu dok sam savijao prozirni (od kojeg sam imao velika očekivanja) i pukne mi :smijeh:

Mrki

Patak odlično

Super izgleda

Suki

Bravo Patak odličan uradak :bravo: :thumbup:. Jel ti to obzirom na teške terene i brzine na njima uopće treba :misli:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Lipanj 30, 2018, 07:50:41
Bravo Patak odličan uradak :bravo: . Jel ti to obzirom na teške terene i brzine na njima uopće treba :misli:.
Nisi ti vidio kako Patak vozi do tih teren.. koliko ide.. a ide da se iznenadiš :D

Suki

Citat: Mrki  u Lipanj 30, 2018, 08:02:53
Nisi ti vidio kako Patak vozi do tih teren.. koliko ide.. a ide da se iznenadiš :D
Čuo sam :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Patak

Citat: Suki  u Lipanj 30, 2018, 07:50:41
Bravo Patak odličan uradak :bravo: :thumbup:. Jel ti to obzirom na teške terene i brzine na njima uopće treba :misli:.

:bzvz: Na off-u brze vozim neg neki na asfaltu :)

A bilo je i slučajeva da sam ovoga s kombajnom što voli bankine :P prešišao na asfaltu i još se čudio kak klv može iči tako brzo  :buahaha:

Suki

 :smijeh: pričali su Doda i Mrki da te nisu mogli stić na asfaltu :shhh:...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Lipanj 30, 2018, 17:23:18
:smijeh: pričali su Doda i Mrki da te nisu mogli stić na asfaltu :shhh:...

Alo Mrki, što to čujem .... molim te, nemoj sramotiti somare  :buahaha: :buahaha: 

Patak

Citat: Suki  u Lipanj 30, 2018, 07:50:41
Bravo Patak odličan uradak :bravo: :thumbup:. Jel ti to obzirom na teške terene i brzine na njima uopće treba :misli:.

Druže nisam ti stigao odgovoriti. Kako vozim dual sport, malo ceste - malo makadama (po hrvatski) trebaš imati zaštitu od vjetra. Bilo kakvi windscreen je bolji od nikakvog, vjetar,kišu,mušice prebacujem sve na kacigu a dobra kaciga sve to oprašta ;) :thumbup:

Mrki

Citat: Ponti  u Lipanj 30, 2018, 17:37:23
Alo Mrki, što to čujem .... molim te, nemoj sramotiti somare  :buahaha: :buahaha:
Ma šta sam sve prošao taj dan dobro da sam uopće mogao voziti motor.. a ne voziti brzo.. a ne još pokušavati obići Patka na Krndiji.. to mislim da bi rijetko tko uspio.. bez obzira na motor.. :)

Ponti

Citat: Mrki  u Lipanj 30, 2018, 23:27:46
Ma šta sam sve prošao taj dan dobro da sam uopće mogao voziti motor.. a ne voziti brzo.. a ne još pokušavati obići Patka na Krndiji.. to mislim da bi rijetko tko uspio.. bez obzira na motor.. :)

Hoću ispričnicu na papiru s potpisom i pečatom  :buahaha:

Patak

Hebem ti INA goriva i Mikuni karburator :cupakosu: :smajser: