RIMSKE TERME 9.2. -11.2. - PRIJAVE

Autor Igor Mihajlik, Siječanj 03, 2018, 07:04:03

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Citat: zorro  u Siječanj 10, 2018, 08:22:41
Sorry..al nije se forum podjelio..nego je IB otjerao/banirao/isključio..kako već oš..10-15 ljudi ..i to najaktivnijih ..a one koje nije otjerao..većina su dali podršku tim istjeranim ljudima i otišli bi sami..i haj sad..da se nije otvorio ovaj forum..kako bi izgledali ti sljedeći susreti bez tih ljudi a s jednim forumom :huh:

A u ovoj situaciji..sa 2 foruma ..siguran sam da će svi doć..(sem IB-a..i moooožda kumeka mu i Dade KA  :huh:)
Al dok bude realiziran taj susret u 2019. srednjaka svakak neće više bit  :thumbup:  ..tih par posljednjih mohikanaca su prestari  :smijeh: da bi ga održali  :P

Prijatelju.  :beer: Razmišljao sam iz perspektive organizacije susreta, ne o razlozima za "podjelu". Tu smo gde jesmo, moramo se snač u situacij kojoj smo...tak da nam svima, na oba foruma bude dobro.
Lado je moj idol

damjandugi

To što če biti susret u Bugarskoj uopče nema veze sa vremenom.I meni je trebalo 5 dana za Brelu,7 dana za Bor.Za Bugarsko otprilike isto.Onako imam namjeru se vozit po tim krajevima,pa tako,da mi je susret baš usput.
A ko ima namjeru doč če doč a ko jauče da mu je predaleko,njemu je i 200 km predaleko.Jer koliko je iz Slovenije do Ohrida a od Makedonije do Rimskih term?Potpuno jednako.A koliko je došlo Makedonaca?Ogromno.Znači nije problem udaljenost,nego nezainteresiranost ljudi.Meni do Bugarske ili do Makedonije je skoro isto.Ja ču doč ako nešto ne iskrsne.
Ja vidim problem drugdje.
To se je previše razširilo,pa više nije Vstrom HR,nego Vstrom ex-YU sa okolinom.
U Brelima mislim,da nas je bilo iz 11 država.

Budimo fer do Bugarske ekipe,pa dođimo vsi skupa na susret u Bugarsku,a za dalje prestrojimo redove,pa čemo vidjeti kako dalje.

zorro

Citat: damjandugi  u Siječanj 10, 2018, 08:37:46

Budimo fer do Bugarske ekipe,pa dođimo vsi skupa na susret u Bugarsku,a za dalje prestrojimo redove,pa čemo vidjeti kako dalje.
:bravo:  :thumbup: :thumbup: :thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Citat: damjandugi  u Siječanj 10, 2018, 08:37:46

Budimo fer do Bugarske ekipe,pa dođimo vsi skupa na susret u Bugarsku,a za dalje prestrojimo redove,pa čemo vidjeti kako dalje.

:bravo: Bravo majstore!

zander

Citat: damjandugi  u Siječanj 10, 2018, 08:37:46


Budimo fer do Bugarske ekipe,pa dođimo vsi skupa na susret u Bugarsku,a za dalje prestrojimo redove,pa čemo vidjeti kako dalje.

Glas razuma!!!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Igor Mihajlik

Bravo Damjan

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Ćoso


Ponti

Citat: damjandugi  u Siječanj 10, 2018, 08:37:46
To što če biti susret u Bugarskoj uopče nema veze sa vremenom.I meni je trebalo 5 dana za Brelu,7 dana za Bor.Za Bugarsko otprilike isto.Onako imam namjeru se vozit po tim krajevima,pa tako,da mi je susret baš usput.
A ko ima namjeru doč če doč a ko jauče da mu je predaleko,njemu je i 200 km predaleko.Jer koliko je iz Slovenije do Ohrida a od Makedonije do Rimskih term?Potpuno jednako.A koliko je došlo Makedonaca?Ogromno.Znači nije problem udaljenost,nego nezainteresiranost ljudi.Meni do Bugarske ili do Makedonije je skoro isto.Ja ču doč ako nešto ne iskrsne.
Ja vidim problem drugdje.
To se je previše razširilo,pa više nije Vstrom HR,nego Vstrom ex-YU sa okolinom.
U Brelima mislim,da nas je bilo iz 11 država.

Budimo fer do Bugarske ekipe,pa dođimo vsi skupa na susret u Bugarsku,a za dalje prestrojimo redove,pa čemo vidjeti kako dalje.

Ja sam jako zainteresiran i km mi nisu nikakav problem, samo mi je problem vrijeme održavanja susreta, ako bude po najavi tamo oko 20.06. jednostavno ne mogu uzeti 8-9 dana u to vrijeme. A ta priča je sa većinom stromera iz Dalmacije koji su vezani uz turizam. Brela su bila u 5-tom mjesecu i to je meni bilo savršeno. Bor je bio u 6-tom i po povratku doma je bilo ajme ... a za Bugarsku mi treba +1 dan do tamo i + 1 dan za nazad u usporedbi s Borom.
Dalmacija će sigurno podbaciti ako zaista bude vrijeme održavanja susreta po najavi.

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

glažar


gogs

Citat: glažar  u Siječanj 10, 2018, 12:05:45
Panto , Sandra ,Goran69,i slo ekipa za sada  :thumbup: :thumbup:

Već vidim kako ćemo se opet ubit  :vino:

zorro

Citat: gogs  u Siječanj 10, 2018, 12:41:17
Već vidim kako ćemo se opet ubit  :vino:
..za tebe ne sumnjam..bili oni il ne  :smijeh:

:-* :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎