RIMSKE TERME 9.2. -11.2. - PRIJAVE

Autor Igor Mihajlik, Siječanj 03, 2018, 07:04:03

« natrag - naprijed »

zander

Znacu preciznije do 01.02. da li cu doci. Nadam se da nije problem organizatorima. Javljam na vreme .  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jures

1. Mi smo stromari sa enduro motorima, koji se voli družiti i zabavati, pa odkud je Bugarska problem, BG momci čejo to napraviti tako kao moraju a mi ih nečemo razoćarati

2. Izgleda da sam ja taj koji je otjerao IBa iz Rimskih (hvala jures), jer ga več POLA GODINA molim, da izbriše moje postove na starom forumu, ali on sve što je napravio je da me blokira! U međuvremenu nešto je brisao, a onda VRATIO moje teme...? Izgleda, da ne može bez mene, a po drugoj strani me neče. Ofi je vidio kopiju moje molbe putem mejla, gdje ljepo molim, da izbriše moje postove, a on ga pročitao ovako:


3. Nadam se da i ja dođem u Terme (ako sam več napravio kaos :) ), ali još ne znam, dal se vratim u petak 9.2 kuči.... :blato:
Bio lud, i prodao Stroma

Igor Mihajlik

Citat: zander  u Siječanj 10, 2018, 17:24:14
Znacu preciznije do 01.02. da li cu doci. Nadam se da nije problem organizatorima. Javljam na vreme .  :thumbup:

Nije problem   ;)
Lado je moj idol

Lavandić

Citat: jures  u Siječanj 11, 2018, 12:15:29
1. Mi smo stromari sa enduro motorima, koji se voli družiti i zabavati, pa odkud je Bugarska problem, BG momci čejo to napraviti tako kao moraju a mi ih nečemo razoćarati

2. Izgleda da sam ja taj koji je otjerao IBa iz Rimskih (hvala jures), jer ga več POLA GODINA molim, da izbriše moje postove na starom forumu, ali on sve što je napravio je da me blokira! U međuvremenu nešto je brisao, a onda VRATIO moje teme...? Izgleda, da ne može bez mene, a po drugoj strani me neče. Ofi je vidio kopiju moje molbe putem mejla, gdje ljepo molim, da izbriše moje postove, a on ga pročitao ovako:


3. Nadam se da i ja dođem u Terme (ako sam več napravio kaos :) ), ali još ne znam, dal se vratim u petak 9.2 kuči.... :blato:
Baš izgledaš kao čovjek kojeg se treba bojati, ja čim te vidim punim gaće.

Sad avion, pa Joze, sad Jures, još samo nedostaje da se Fatboya počne plašiti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


fatboy


Ćoso


agolac

Citat: jures  u Siječanj 11, 2018, 12:15:29
1. Mi smo stromari sa enduro motorima, koji se voli družiti i zabavati, pa odkud je Bugarska problem, BG momci čejo to napraviti tako kao moraju a mi ih nečemo razoćarati

2. Izgleda da sam ja taj koji je otjerao IBa iz Rimskih (hvala jures), jer ga več POLA GODINA molim, da izbriše moje postove na starom forumu, ali on sve što je napravio je da me blokira! U međuvremenu nešto je brisao, a onda VRATIO moje teme...? Izgleda, da ne može bez mene, a po drugoj strani me neče. Ofi je vidio kopiju moje molbe putem mejla, gdje ljepo molim, da izbriše moje postove, a on ga pročitao ovako:


3. Nadam se da i ja dođem u Terme (ako sam več napravio kaos :) ), ali još ne znam, dal se vratim u petak 9.2 kuči.... :blato:

:buahaha: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Tyson

Citat: glažar  u Siječanj 09, 2018, 15:08:11
PA mislim da če sledeči susret početi iz početka tamo 70 ljudi ka 2009 godine  :thumbup: :thumbup:
i onda je bilo super na Sv. Martinu na Muri :beer: :beer:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Igor Mihajlik

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 08, 2018, 17:49:50
1. Sanela
2.Dinko
3. Suzana
4.Zare
5. Marinka
6.Gogs
7. Ćoso
8. Marijana
9. Edi

Ekipa još sledeči tjedan sačekam sa prijavama onda predajem listu sa prijavama u Terme. Posle više neče biti puno manevarskog prostora oko slobodnih soba.  :beer:
Lado je moj idol

Ćoso

Ovo sve moja ekipa . Da li će, osim (pretpostavljam) kompletne Slovenske ekipe, biti još netko?

Igor Mihajlik

Slovenske ekipe je 21. Sa starog foruma 6.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

jeeves

Evo se uspjeli organizirati:

10. Đivo
11. Romana
12. Leo

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

gogs