Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Saxi

Citat: Toni  u Ožujak 11, 2019, 19:21:57
Ne jedemo mi prstace svaki put ali bio je ponti i prijetio da ce se sexat pa smo odlucili proslavit.
Nisu li novci da se trose. Dobra hrana je kruna druzenja. Dobar đir i kad se vratis doma u komadu me ispune puno bolje nego Suki moze Zoroa ispunit.[emoji23][emoji23]
Svaka ti je zlatna, potpisujem sve što si rekao i lajkujem pride [emoji869][emoji8][emoji4]

Osy

Citat: Toni  u Ožujak 11, 2019, 19:21:57
Ne jedemo mi prstace svaki put ali bio je ponti i prijetio da ce se sexat pa smo odlucili proslavit.
Nisu li novci da se trose. Dobra hrana je kruna druzenja. Dobar đir i kad se vratis doma u komadu me ispune puno bolje nego Suki moze Zoroa ispunit.😂😂
Sve je dobro, al zadnja je najjača :smijeh:

damjandugi

Pošto je za danas obečano bilo  :sunce: :sunce: ,šteta ne izkoristiti dan.
Odluka je pala,da se ide prema Rijeki. Avtocestom do Postojne,pa dalje do Jelšan.Nazad na avtocesto i direktno prema Trsatu.
Toliko puta smo se vozili pored,a nikad navratili.Srečom nije bilo gužve.
Dalje u centar Rijeke.Prošetali svugdje,pa i na tržnicu,gdje  kupili voče.
Pičili prema Opatiji,Moščenički Dragi do Plomina.Cesta sa svu sreču bila prazna,pa je bio pravi užitak u vožnji.
Skrenuli prema Buzetu,na Črni kal do Kozine i dalje do Materije,da se dogovorim za montažo novih gum.
Nazad regionalnim putem do Postojne,a onda direktno avtocestom do doma.

Prijatnih 365 km,prosjek 5,6. Užitak 10.

fatboy


Osy

I...ajmo usporedbe GS vs GT ako se to uopće može usporediti :misli:

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 15, 2019, 21:48:34
I...ajmo usporedbe GS vs GT ako se to uopće može usporediti :misli:

Ne može se usporediti. 2 panja od cilindara nasuprot 6 lijepo složenih u liniju .... da skratim, GS je kanta za GT-a, a GSA još i više jer je siluete i kao govedo  :buahaha:

damjandugi

Gs je bolji u malim zavojima (krači međuosovinski razmak),a za sve ostalo nema ni za mesni burek(  :belj: :belj: )
Sa gt baš moram paziti kako vozim na AC,jer sam odmah na 200.Samo malo nepažnje.Uopče se ne osječa ta brzina. :moto2:


fatboy


damjandugi

Iznad 5.000. :want:

Oko 4.000 je putna brzina 140 km/ h.

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 15, 2019, 22:19:15
Ne može se usporediti. 2 panja od cilindara nasuprot 6 lijepo složenih u liniju .... da skratim, GS je kanta za GT-a, a GSA još i više jer je siluete i kao govedo  :buahaha:
Tebe nisam ništa pito :P :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Bravo Dugi lepa voznja i lep ti dan bio...guzve valjda nema u ovo doba godine...GT je cudo....moj drugar koji je vozio dva GSA za redom pa dva GTa promenio kaze da je GS super ali bizuterija u odnosu na savrsenost GTa...prethodnog GTa je preveza na 90tkm...ovog drugog sigurno 40tkm...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

damjandugi

Kako?
Kad ti je motor još uvijek na punjaču. :ebudale:

dado007

Danas ugodna i lagana vožnjica po Prigorju Konjščina,Marija Bistrica,Sveti Ivan Zelina  :ooda: :sunce: