Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Mrki  u Ožujak 26, 2019, 20:59:50
Ja svoj ne palim ako neću napraviti bar 150km.. čuj paliti motor za par km..
Ok, slažem se. To je to...od Dubrave do Tresnjefke i natrag....i ziher ne oblacim full opremu. A ako idem sa Vespom, onda i u japamkama.  :blato:

Bagy

Citat: dado007  u Ožujak 26, 2019, 21:02:42
Gospođa ima opremu ali nije bila u planu neka dulja vožnja pa ju nije obukla kao ni ja, samo kaj se ja ne vidim :smijeh:
Plan je bio kak bi rekao Danijel kratka vožnja u grad na kavu ali svidlo joj se pa smo produžili :bravo:

Prije 2 tjedna svjedočio sam jednom padu s motora. Srećom "samo" prijelom kostiju stopala a moglo je proći puno gore. A ni tog prijeloma ne bi bilo da dečko nije obuo tenisice umjesto čizama, a koje su opet, ostale doma! Jer, nesreća se ipak događa nekom drugom...
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Ožujak 26, 2019, 21:21:14
Prije 2 tjedna svjedočio sam jednom padu s motora. Srećom "samo" prijelom kostiju stopala a moglo je proći puno gore. A ni tog prijeloma ne bi bilo da dečko nije obuo tenisice umjesto čizama, a koje su opet, ostale doma! Jer, nesreća se ipak događa nekom drugom...

Jbg to je cijena. Svi, baš svi ovdje na skuterima nemaju nikakvu opremu osim kacige. Ljeti sam na motoru po gradu u šlapama, kratkim hlačama i majici. Vrlo često na kupanje idem motorom.
S druge strane, kao pješaka me može pokupiti kamion. Sve je stvar sreće.

dado007

Citat: Bagy  u Ožujak 26, 2019, 21:21:14
Prije 2 tjedna svjedočio sam jednom padu s motora. Srećom "samo" prijelom kostiju stopala a moglo je proći puno gore. A ni tog prijeloma ne bi bilo da dečko nije obuo tenisice umjesto čizama, a koje su opet, ostale doma! Jer, nesreća se ipak događa nekom drugom...
Sve stoji nemam komentara u pravu si ali eto :shhh:

Suki

Citat: Mrki  u Ožujak 26, 2019, 20:59:50
Ja svoj ne palim ako neću napraviti bar 150km.. čuj paliti motor za par km..
...Africa se pali ako treba i za 500m do Konzuma ;)
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: Suki  u Ožujak 26, 2019, 21:51:13
...Africa se pali ako treba i za 500m do Konzuma ;)
Pa normalno, kada je to već rizična udaljenost za Alfu..

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy


bansi

Citat: Mrki  u Ožujak 26, 2019, 22:04:31
Pa normalno, kada je to već rizična udaljenost za Alfu..
I u tome ima prednosti, primjerice ako ju mora često gurat onda nije potrebno ići u teretanu pa se i tu uštedi neki novac :) :ooda:

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2019, 21:48:13

S druge strane, kao pješaka me može pokupiti kamion. Sve je stvar sreće.
..i koeficijenta  ;) Pogoditi rezultat na kladionici s koeficijentom 1,3  ili onog od npr. 15  :-\ ..tak i to.

Mogućnost da se spizdiš il da te neko spizdi (pogotovo u gradu) sa skuterom/motorom  je 1:2
Mogućnost da te spizdi kamion na pješačkoj stazi je  1: 97539  (zaokružit ćemo na 100 tisuća )  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Ožujak 27, 2019, 08:39:38
..i koeficijenta  ;) Pogoditi rezultat na kladionici s koeficijentom 1,3  ili onog od npr. 15  :-\ ..tak i to.

Mogućnost da se spizdiš il da te neko spizdi (pogotovo u gradu) sa skuterom/motorom  je 1:2
Mogućnost da te spizdi kamion na pješačkoj stazi je  1: 97539  (zaokružit ćemo na 100 tisuća )  :)

... i 30-tak puta veća mogućnost da imaš saobraćajku na motoru u odnosu na vožnju autom. Ah, statistika!  :bzvz:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 27, 2019, 08:39:38
..i koeficijenta  ;) Pogoditi rezultat na kladionici s koeficijentom 1,3  ili onog od npr. 15  :-\ ..tak i to.

Mogućnost da se spizdiš il da te neko spizdi (pogotovo u gradu) sa skuterom/motorom  je 1:2
Mogućnost da te spizdi kamion na pješačkoj stazi je  1: 97539  (zaokružit ćemo na 100 tisuća )  :)

Znam jednog koji nema sreće općenito .... njemu je da će ga kamion pokupiti 1:1  :buahaha:

dado007

Danas mali đir do Parka prirode Papuk i nazad Ivanić-Grad-Popovača-Kutina-Novska-Pakrac-Velika-Planinarski dom Jankovac-Slatina-Đurđevac-Bjelovar-Ivanić-Grad sve starom cestom 368 km

Osy

Bravo Dado :thumbup: Nije bio Boris :) :smijeh: Nego, zadnja guma, jel to ćelestonka ili mi se čini?