Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Bagy

Bogami, odličan đir!  :thumbup: Vidim, oprema je kompletna.  ;)  A guma je izgleda dala svoje?  :misli:
mob: 095/573-6874

glažar


Ćoso

Citat: glažar  u Travanj 01, 2019, 09:29:34
Jel počela več moto sezona ,se pitam ja  :thumbdown: :thumbdown:
Je [emoji1303][emoji1303][emoji16]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

bome Dado, ona guma ne izgleda dobro :huh: de malo skreni negdje, ne samo po pravcu :) Inače, super đir :ooda: :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

dado007

Citat: Osy  u Ožujak 31, 2019, 22:28:10
Bravo Dado :thumbup: Nije bio Boris :) :smijeh: Nego, zadnja guma, jel to ćelestonka ili mi se čini?
Kolega gume su gotove,u nabavi sam novih :beer:

dado007

Citat: Bagy  u Travanj 01, 2019, 07:43:37
Bogami, odličan đir!  :thumbup: Vidim, oprema je kompletna.  ;)  A guma je izgleda dala svoje?  :misli:
Kolega obe gume su u banani.U nabavci sam novih ;)

dado007

Citat: Osy  u Ožujak 31, 2019, 22:28:10
Bravo Dado :thumbup: Nije bio Boris :) :smijeh: Nego, zadnja guma, jel to ćelestonka ili mi se čini?
Borisa sam prije vožnje morao malo provozati da me pusti da idemo na đir.Imam i zabilježen video kao dokaz :want: :want:  :gimme5: :moto2:

dado007

Citat: glažar  u Travanj 01, 2019, 09:29:34
Jel počela več moto sezona ,se pitam ja  :thumbdown: :thumbdown:
Nego kaj nego počela,moj Boris ju otvorio prije 3 tjedna :thumbup:

zorro

S takvom gumom (istrošenom) bi izbjegavao makadam ..a od Velike do Jankovca ima kamenja koji samo čekaju nekakvu gumu tanke stijenke   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Travanj 01, 2019, 10:27:22
S takvom gumom (istrošenom) bi izbjegavao makadam ..a od Velike do Jankovca ima kamenja koji samo čekaju nekakvu gumu tanke stijenke   :)
...prošao u subotu ;)...bez problema :)...
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Travanj 01, 2019, 10:49:37
...prošao u subotu ;)...bez problema :)...
Ma sve ok..al se sjetim odmah Zrine iz freekovaca kak je prošao sa potrošenom gumom kad je došao gore kod Marka na Vrhovce
Nema veze ak je guma cestovna..ak je dobra onda ima mesa i nemre je kamen sam tak probušit, al ak je potrošena skoro do platna..e tu je već rizik...kuiš  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2019, 21:48:13
Jbg to je cijena. Svi, baš svi ovdje na skuterima nemaju nikakvu opremu osim kacige. Ljeti sam na motoru po gradu u šlapama, kratkim hlačama i majici. Vrlo često na kupanje idem motorom.
S druge strane, kao pješaka me može pokupiti kamion. Sve je stvar sreće.

Jbg ja se oblačim u ful opremu jel to 3 ili 3333km ... jbg ja sam ziheraš i dve klinke su doma tak da pokušavam spriječiti rađe neg liječiti... još se sjećam kak mi je bilo prije 20 let kad sam opizdil - nebi više....

zander

U nedelju odlucismo da posetimo Novi Sad i okolinu, a razlog je kao bio da pogledamo neku jaknu, koja nije ispunjavala uslove jer joj je falio ulozak.
Elem, pozdravismo se sa super ljudima koji prodaju jaknu i krenusmo u lutanje Novim Sadom.

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Pravo na Djavu, kako novosadjani zovu Novosadsku tvrdjavui odakle se pruza divan pogled na grad. malkice se zadrzasmo tu, setnja po impresivnim zidinama, kafica na brzaka...

Blizilo se vreme rucku i odlucismo da odemo u Sremske Karlovce. Ali, tamo je bila takva guzva i halabuka, sve rezervisano do 7 navece, a u drugoj kafani cenovnik kao da je u St.Tropeu...pobegosmo odatle

Pravac Beska, selo ispod mosta u Beskoj kako se zove, autoput prelazi Dunav...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Tintom

A i ja sam s gumom skretal i uspio sam ju izjednačit kolko tolko :smijeh: