Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

zander

U restoranu guzva, ali nadjosmo mesto bas iznad reke, prvi red do vode, tj.iznad vode, i porucili riblje specijalitete kako i dolikuje.

Dimljeni saran, fileti soma natur, blitva i corba..

Corba nije bila ni za prasad, ali saran i som su bili za 5. Ah da i zakuska od riblje pastete kao predjelo gratis...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:30:15
U nedelju odlucismo da posetimo Novi Sad i okolinu, a razlog je kao bio da pogledamo neku jaknu, koja nije ispunjavala uslove jer joj je falio ulozak.
Elem, pozdravismo se sa super ljudima koji prodaju jaknu i krenusmo u lutanje Novim Sadom.

Kakav uložak je falio, zimski?

zander

Sunce, klopa uzeli su danak dremke, tako dam lepo stavio panj na panj i odmorio par minuta...
eto toliko :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:46:34
U restoranu guzva, ali nadjosmo mesto bas iznad reke, prvi red do vode, tj.iznad vode, i porucili riblje specijalitete kako i dolikuje.

Dimljeni saran, fileti soma natur, blitva i corba..

Corba nije bila ni za prasad, ali saran i som su bili za 5. Ah da i zakuska od riblje pastete kao predjelo gratis...

Ovo je prvi puta da vidim blitvu u tom kraju. Pa, gdje ide ovaj svijet?
Ta blitva ne valja ni ovdje gdje se rodila.

Tintom

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:46:34
U restoranu guzva, ali nadjosmo mesto bas iznad reke, prvi red do vode, tj.iznad vode, i porucili riblje specijalitete kako i dolikuje.

Dimljeni saran, fileti soma natur, blitva i corba..

Corba nije bila ni za prasad, ali saran i som su bili za 5. Ah da i zakuska od riblje pastete kao predjelo gratis...

Kad će smudjevi da krenu na Savi !?Vidim ja ne hvataš se ti pecaroškog sporta nego loviš po restoranima....vidim ja lakše je tako  :ooda:

zander

To je BMW jakna Air Flow 2...totalno prozracna jakna a fabricki ide uz nju i jakna preko nje tzv outer shell....to nisu imali....cenili su jaknu 80E i kad su videli da je problem ponudili su i dogovor oko cene...tesko je skoro nemoguce naci tuj deokoji je i vetro i vodo nepropusan...A stoji joj kao salivena ...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: tintom  u Travanj 01, 2019, 11:50:01
Kad će smudjevi da krenu na Savi !?Vidim ja ne hvataš se ti pecaroškog sporta nego loviš po restoranima....vidim ja lakše je tako  :ooda:

Lovostaj je ovde do 01.5. a ja to postujem
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Ponti  u Travanj 01, 2019, 11:49:43
Ovo je prvi puta da vidim blitvu u tom kraju. Pa, gdje ide ovaj svijet?
Ta blitva ne valja ni ovdje gdje se rodila.

Oduvek se ovde gajila blitva...za bolju neznam, ali je obozavam sa krompirom i belim lukom persunom i limun...napravim ti kad dodjes kilo pojedes ko od sale... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Tintom

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:52:17
Lovostaj je ovde do 01.5. a ja to postujem

:bravo:  :thumbup:  u restačima nema lovostaja tako da uživaj !!!!!

Ponti

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:51:24
To je BMW jakna Air Flow 2...totalno prozracna jakna a fabricki ide uz nju i jakna preko nje tzv outer shell....to nisu imali....cenili su jaknu 80E i kad su videli da je problem ponudili su i dogovor oko cene...tesko je skoro nemoguce naci tuj deokoji je i vetro i vodo nepropusan...A stoji joj kao salivena ...

Trebao si ponuditi 40€ bez toga.

Ponti

Citat: zander  u Travanj 01, 2019, 11:54:18
Oduvek se ovde gajila blitva...za bolju neznam, ali je obozavam sa krompirom i belim lukom persunom i limun...napravim ti kad dodjes kilo pojedes ko od sale... :thumbup:

Hvala, neću!
Kad ju vidim i ovdje, padne mi mrak na oči.

Špoki

Ovo je bila dobra klopa, a i lijepo ste se provozali :thumbup: Smuđ je zakon, odlična riba po meni, smuđ orli :want:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

E ovde je cudna situacija oko kecige ciji je izlov zabranjen na 5 godina pocev od 01.4. 2019. a restorani navodno moraju da imaju deklaraciju o poreklu te ribe....odakle stize i tako to ostaje poslovna tajna... :thumbdown:
OPENMINDED PEOPLE WANTED