Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Baš sam danas nešto pričao s Sinišom (Bansi) dok smo bili u društvu naših krava (motora [emoji23]) i došli smo na ideju za đir po našoj županiji (malo prema Kupi...). Prije Whatsapp / Viber "grupiranja" smo puknuli na forum ideju i tko je mogao došao je (na taj način smo se nekada i upoznavali i družili).

Bansi, tebi prepuštam glavnu riječ (kad/gdje/tempo vožnje (da znaju ljudi da li će sami ili možda u paru)/...). Predlažem laganini da ljudi provozaju u paru.


Ima zainteresiranih (mislim da je najavljeno na vrijeme, a i prognoza za vikend je ok)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jures

Citat: Ćoso  u Svibanj 04, 2020, 18:51:07
Baš sam danas nešto pričao s Sinišom (Bansi) dok smo bili u društvu naših krava (motora [emoji23]) i došli smo na ideju za đir po našoj županiji (malo prema Kupi...). Prije Whatsapp / Viber "grupiranja" smo puknuli na forum ideju i tko je mogao došao je (na taj način smo se nekada i upoznavali i družili).

Bansi, tebi prepuštam glavnu riječ (kad/gdje/tempo vožnje (da znaju ljudi da li će sami ili možda u paru)/...). Predlažem laganini da ljudi provozaju u paru.


Ima zainteresiranih (mislim da je najavljeno na vrijeme, a i prognoza za vikend je ok)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ajmo napraviti granica meet. Ko berlinski zid ponekad
Bio lud, i prodao Stroma

bansi

Citat: Ćoso  u Svibanj 04, 2020, 18:51:07
Baš sam danas nešto pričao s Sinišom (Bansi) dok smo bili u društvu naših krava (motora [emoji23]) i došli smo na ideju za đir po našoj županiji (malo prema Kupi...). Prije Whatsapp / Viber "grupiranja" smo puknuli na forum ideju i tko je mogao došao je (na taj način smo se nekada i upoznavali i družili).

Bansi, tebi prepuštam glavnu riječ (kad/gdje/tempo vožnje (da znaju ljudi da li će sami ili možda u paru)/...). Predlažem laganini da ljudi provozaju u paru.


Ima zainteresiranih (mislim da je najavljeno na vrijeme, a i prognoza za vikend je ok)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kao prvo Ćoso hvala na napucima i uvodu u svijet kako kravu dobro opremiti.
Stvarno sam ugodno proveo vrijeme u tvom društvu i otišao pun pozitive, a to je ono zbog ćega volim druženja.
E sad kad smo kod druženja predlažem da se za vikend točnije u subotu malo provozamo do Pokupskog i podružimo uz Kupu uz ugodno časkanje. Tempo vožnje lagan i idiličan za vožnju u paru. Svako si ponese nešto za popit, a netko od nas dal jedan , dvoje il više ovisi o tome koliko će nas biti ponese kavu u termosici da malo i kafenišemo. Prijedlog je da se nađemo u Velikoj Gorici ispred stadiona gdje je veliki parking. Od tamo kada se okupimo krenemo prema Pokupskom. Ovisno o tome koliko će se druženje uz Kupu otegnut u povratku možemo ići preko Pisarovine natrag do ZG. To je ukupno đir od nekih stotinjak km. E sad ovisi o tome koliko vas želi ići u hodu ćemo dogovorit vrijeme okupljanja i ostale sitnice.
Da vidimo ko je za:

1. Bansi + hanuma

bansi

Evo malo slikica za one koji nisu tamo bili da vide kako to izgleda

Ćoso

Da vidimo ko je za:

1. Bansi + hanuma
2. Ja idem (za hanuminu odluku je još prerano)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Nitko?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zizu

Ja ću vas sa druge strane Kupe pratit[emoji23]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Ćoso

Maši kosom da te skužimo [emoji8]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zizu

[emoji23][emoji23][emoji123][emoji123]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


bansi

Citat: Ćoso  u Svibanj 05, 2020, 13:05:08
Nitko?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Možda bi nedjelja bolje pasala???

zare

Citat: bansi  u Svibanj 05, 2020, 13:31:55
Možda bi nedjelja bolje pasala???
U nedjelju bi i ja došao, bar se nadam

Martin

Citat: zare  u Svibanj 05, 2020, 16:04:38
U nedjelju bi i ja došao, bar se nadam
baš sam gledao kao zaobići punkt na izlazu iz D. Vukojevca....vrlo jednostavno  :)

:ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

beli

... niš od toga, tiha tlapnja, možda za temu "jednodnevni čirevi" ...
jednodnevno je 'bezveze', obično završava na vožnji ... sa noćenjem da ... šator, percepcija, livada ,krava, huk sove, ugriz poskoka, rata kredita ...
(iit popkorns)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

bansi

Obzirom da mi se par njih javilo da im više odgovara nedjelja jer im je subota radna, prebacuje se đir na nedelju.
Znači u nedelju 10.5. u 14:00 sati INA benzinska na samom ulazu u Veliku Goricu. Tamo se u navedeno vrijeme sastanemo svi koji su željni spojiti malo vožnje i ugodnog druženja. Nakon sastanka krečemo lagano prema Pokupskom gdje ćemo stati i kao što je već bilo navedeno podružit se uz Kupu. Nakon toga možemo tko želi ići nazad đir preko Pisarovine do Zagreba, a tko ne želi može se vratiti preko Velike Gorice.
Prijedlog da si svatko ponese nešto za popit. Za pojest samo oni kojima će to biti potrebno.  ;)
Ako ima kakvih upita ili prijedloga slobodno navalite :ooda: