Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

beli

 :) .... smiri se, sve je pod kontrolom  :blato:

malo kasnije : ispravak ... "smiri se" (pod navodnicima op.a.)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Studeni 04, 2020, 11:20:25
:) .... smiri se, sve je pod kontrolom  :blato:

malo kasnije : ispravak ... "smiri se" (pod navodnicima op.a.)
ma miran sam ja..al nisam navikao osjetit "nervozu" u tvojim postovima  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

.... još nema virusa kojeg determinira gubitak osjećaja nervoze, tako da se ne 'sekiraj', zdrav si u tom pogledu  ... zadržimo se na gubitku njuha i okusa, to je za sada trend !  :beer: ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Potegao bi kao prošli out, al me ujebala korona mamicu joj :thumbdown:. Ne smijem mrdnit od kuće :huh:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Fatboy otpada za subotu...pronasao kacigu, ljudi rezervirali, ja se prkrizio i poljubio karticu, ali qac...kaciga premala...Nolan 100.5 mat crna, 3XL, trgovci se cude kako im je ostala u skladistu, ja uletim kad ono odjebitis...kad je zatvorim nabijena mi na bradu... :thumbdown:

Uzivajte u voznji i prekrsajima, a ako sretnete Quasimoda, platite mu kavu i recite da znate goreg... :samaranje:

Ova sezona je over and out, a dalje cemo saznat... :kokice:

zare

Citat: Suki  u Studeni 04, 2020, 16:42:47
Potegao bi kao prošli out, al me ujebala korona mamicu joj :thumbdown:. Ne smijem mrdnit od kuće :huh:
Izolacija ili  :huh:

Suki

:moto2:

098 9232180

Paf

Citat: Suki  u Studeni 04, 2020, 16:42:47
Potegao bi kao prošli out, al me ujebala korona mamicu joj :thumbdown:. Ne smijem mrdnit od kuće :huh:
Drz se Suky.,nije to niss...  :)

Ćoso

Citat: fatboy  u Studeni 04, 2020, 19:03:15
Fatboy otpada za subotu...pronasao kacigu, ljudi rezervirali, ja se prkrizio i poljubio karticu, ali qac...kaciga premala...Nolan 100.5 mat crna, 3XL, trgovci se cude kako im je ostala u skladistu, ja uletim kad ono odjebitis...kad je zatvorim nabijena mi na bradu... :thumbdown:

Uzivajte u voznji i prekrsajima, a ako sretnete Quasimoda, platite mu kavu i recite da znate goreg... :samaranje:

Ova sezona je over and out, a dalje cemo saznat... :kokice:
Drž se Fat. Budemo našli nešto i za tebe

fatboy


Ćoso

Citat: Ćoso  u Studeni 03, 2020, 21:50:51
1. Zare
2. Gogs
3. Ćoso
4. Dragan (Pile)
5. Renči
6. Dinko (Debos)
7. Beli (Beli)
:wind: :kisa: :moto2: :sunce:

Bagy

Sretno i dobar provod!  :thumbup: I ja bih rado s vama, ali izgleda da će mi Stromče otići u subotu...  :'(
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2020, 07:43:32
Sretno i dobar provod!  :thumbup: I ja bih rado s vama, ali izgleda da će mi Stromče otići u subotu...  :'(
Kuda će otići? I "što dolazi"?

Špoki

Opa, ajde neka ode :bravo: i neka dođe neki novi, koji si odabrao :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Ćoso  u Studeni 05, 2020, 07:44:57
Kuda će otići? I "što dolazi"?

Kupac je iz Zg, dolazi u subotu po motor (barem je tako dogovoreno). A taman sam naručio progresivne opruge i htio dotjerati prednji ovjes, pa da obrnem još koju stotku!  :-\ Ako Stromče ode, dvoumim se između "Somare" L4 i Tigera 800. Provozao sam oba, Tigera malo više i stvarno me oduševio! Na proljeće ću odraditi još jednu probnu vožnju da odlučim. Srce ipak vuče prema Stromu... ;), a najvjerojatnije će odlučiti količina krznenih životinjica!  :ooda:
mob: 095/573-6874