Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

munja

Pošto ne spadam u Slavonsku ekipu nemam se s kim vozit.Moj Drago obilazi partizanske spomenike itumara i pada po šumama a to me ne zanima.Sam se vozim i napravio 2500km ove godine.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: munja  u Svibanj 28, 2021, 08:03:33
Pošto ne spadam u Slavonsku ekipu nemam se s kim vozit.Moj Drago obilazi partizanske spomenike itumara i pada po šumama a to me ne zanima.

Jaaaaadan ..niko te ne voli  :'(
..za tebe ak ćeš se voziti s mene..ak treba obilazit ću i ustaške spomenike  :smijeh: ..nema problema..sve za mog glupog prijatelja  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: munja  u Svibanj 28, 2021, 08:03:33
Pošto ne spadam u Slavonsku ekipu nemam se s kim vozit.Moj Drago obilazi partizanske spomenike itumara i pada po šumama a to me ne zanima.Sam se vozim i napravio 2500km ove godine.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Za utjehu, ni mi se više ne vozimo tugedr, samo solaže ;)
Nisi ništa propustio

munja

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2021, 08:31:08
Jaaaaadan ..niko te ne voli  :'(
..za tebe ak ćeš se voziti s mene..ak treba obilazit ću i ustaške spomenike  :smijeh: ..nema problema..sve za mog glupog prijatelja  :-*
Evo ga opet o ustašama i partizanima.ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Bagy

Citat: munja  u Svibanj 28, 2021, 08:03:33
Pošto ne spadam u Slavonsku ekipu nemam se s kim vozit.Moj Drago obilazi partizanske spomenike itumara i pada po šumama a to me ne zanima.Sam se vozim i napravio 2500km ove godine.


Kolega, nemaš problema - kad drugi put dođem na tvoj kraj obavezno te zvrcnem. Đir do Požege mi je ionako jedan od omiljenih!  :thumbup: A možemo i Zorroa pozvat na koje pivce!   :beer:
mob: 095/573-6874

vego

Prvo hopni, pa reci skoč...

Suki

Citat: vego  u Svibanj 28, 2021, 10:43:06
Super su...sastrugane s plastične oplate pa na buzaru  :puke:
...pomiješane s čokolinom i uz kavušlag, taman :).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: munja  u Svibanj 28, 2021, 09:34:08
Evo ga opet o ustašama i partizanima.ha ha

mogli bi sutra probat otkrit i razbit bandu partizansku na području Đakova..trebamo samo pratiti dim i miris roštilja.  :misli:
..a nakon toga bi mogli u Brodsko vinogorje na ustaški dernek  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2021, 11:11:25
mogli bi sutra probat otkrit i razbit bandu partizansku na području Đakova..trebamo samo pratiti dim i miris roštilja.  :misli:
..a nakon toga bi mogli u Brodsko vinogorje na ustaški dernek  :)
:smijeh:

Suki

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2021, 11:11:25
mogli bi sutra probat otkrit i razbit bandu partizansku na području Đakova..trebamo samo pratiti dim i miris roštilja.  :misli:
..a nakon toga bi mogli u Brodsko vinogorje na ustaški dernek  :)

Znaš di sam :ooda: :)...ne znam samo koji Juda me izdo :misli: :samaranje: :smijeh:, al jbg, sad je gotovo :huh:.

Računajte oko 2 je klopa :barbecue:, a biti će i  :beer: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 28, 2021, 12:02:24
Znaš di sam :ooda: :)...ne znam samo koji Juda me izdo :misli: :samaranje: :smijeh:, al jbg, sad je gotovo :huh:.

Računajte oko 2 je klopa :barbecue:, a biti će i  :beer: :thumbup:.
ja ne znam o čemu ti pričaš  :huh: ..ako si ti komesar te bande partizanske ..onda treba da strahuješ  :tongue:
Mada sumnjam da ćemo ić u takve akcije jerbo nisam više u điru "NNNI" (ništa nas ne smije iznenaditi) više volim sve fino isplanirati  :tongue: ..a nisam baš ni fit nakon cijepljenja da bi mogao u nekakve borbe prsa u prsa  :smijeh:, a Munja više voli ustaške derneke...tak da..ne brini ..orgijajte vi dok možete..uskoro Škoro dolazi i do vas..tj ne Škoro..neg SKORO  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2021, 12:23:23
ja ne znam o čemu ti pričaš  :huh: ..ako si ti komesar te bande partizanske ..onda treba da strahuješ  :tongue:
Mada sumnjam da ćemo ić u takve akcije jerbo nisam više u điru "NNNI" (ništa nas ne smije iznenaditi) više volim sve fino isplanirati  :tongue: ..a nisam baš ni fit nakon cijepljenja da bi mogao u nekakve borbe prsa u prsa  :smijeh:, a Munja više voli ustaške derneke...tak da..ne brini ..orgijajte vi dok možete..uskoro Škoro dolazi i do vas..tj ne Škoro..neg SKORO  :smijeh:
Jebale te ustaše i partizani

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Martin

Citat: Suki  u Svibanj 28, 2021, 12:02:24
Znaš di sam :ooda: :)...ne znam samo koji Juda me izdo :misli: :samaranje: :smijeh:, al jbg, sad je gotovo :huh:.

Računajte oko 2 je klopa :barbecue:, a biti će i  :beer: :thumbup:.
veliš u 2  :)

:kava:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Suki

:moto2:

098 9232180