Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: tibertov  u Studeni 19, 2017, 22:42:57
Neka drugi put kupi GSA pa će biti 100% zadovoljan  :smijeh:
Tek onda bi ga Josip '' izjebo '' do boli

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Josip-Sepp

Zaboravih reći, 239km, po putnom računalu 5,1 l/100 u stvarnosti natočio 11.4 litre, dakle 4,8

damjandugi

Danas malo do Austrije preko Ljubelja ,pa Italija ,pa nazad preko Planice i Bleda do Ljubljane.
Vreme super,ne toplo ali sunčano.Prosjek potrošnje 5 lit,brzina 52 km/h,samo regionalne ceste.Sve 5+.

Danijel 23

Citat: damjandugi  u Travanj 07, 2018, 17:40:07
Danas malo do Austrije preko Ljubelja ,pa Italija ,pa nazad preko Planice i Bleda do Ljubljane.
Vreme super,ne toplo ali sunčano.Prosjek potrošnje 5 lit,brzina 52 km/h,samo regionalne ceste.Sve 5+.
Jel otvoren Vršić?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


damjandugi

Još uvijek stoji znak za zabranjem promet odmah iza jezera.
Čitaj članak od prije par dana.

https://siol.net/avtomoto/promet/to-so-razmere-na-najvisjem-cestnem-prelazu-v-sloveniji-foto-464255


Bio sam samo kod jezera i došao do znaka i okrenuo se.

iviccaa

evo danas konačno otišao u đir sa ženom.  :)
bio je savršen dan  :sunce: na momente i +27.  :-\
planirao sam neku kraću vožnju jer sam očekivao da će se užugati, ali nije se dala, kaže "samo vozi dalje".  :ooda:
čak je i par puta zaspala.  :smijeh:
tako da smo dan završili sa malo manje od 300km, otišli smo u Schwarzwald do Mummelsee-a na više od 1000m nm, čak i snijega ima gore.
motora je bilo nemoguće puno, nikad do sada nisam vidio toliki broj, čak bi i u ljetnjim mjesecima bilo manje motorista.
lijeva ruka me zaboljela od mahanja.  :)
sve u svemu, savršen dan, žena zadovoljna, a kako se već kaže: "happy wife = happy life", zadovoljan onda i ja.  :smijeh:

malo slika:
2 najdraže žene u mom životu, samo ne pitajte za poredak.  :):):)


Mummelsee, savršeno mjesto za popit kavu i pojesti kolač, danas još uvijek zaleđeno, iako je tu bilo preko 20 stupnjeva:






I Suzana pored hrpe snijega:



Bagy

Danas Iron but đir, 4h bez silaska s motora...  :moto2:
mob: 095/573-6874

Ćoso


keko

Citat: iviccaa  u Travanj 08, 2018, 18:59:09
evo danas konačno otišao u đir sa ženom.  :)
bio je savršen dan  :sunce: na momente i +27.  :-\
planirao sam neku kraću vožnju jer sam očekivao da će se užugati, ali nije se dala, kaže "samo vozi dalje".  :ooda:
čak je i par puta zaspala.  :smijeh:
tako da smo dan završili sa malo manje od 300km, otišli smo u Schwarzwald do Mummelsee-a na više od 1000m nm, čak i snijega ima gore.
motora je bilo nemoguće puno, nikad do sada nisam vidio toliki broj, čak bi i u ljetnjim mjesecima bilo manje motorista.
lijeva ruka me zaboljela od mahanja.  :)
sve u svemu, savršen dan, žena zadovoljna, a kako se već kaže: "happy wife = happy life", zadovoljan onda i ja.  :smijeh:
]
:bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: iviccaa  u Travanj 08, 2018, 18:59:09
evo danas konačno otišao u đir sa ženom.  :)
bio je savršen dan  :sunce: na momente i +27.  :-\
planirao sam neku kraću vožnju jer sam očekivao da će se užugati, ali nije se dala, kaže "samo vozi dalje".  :ooda:
čak je i par puta zaspala.  :smijeh:
tako da smo dan završili sa malo manje od 300km, otišli smo u Schwarzwald do Mummelsee-a na više od 1000m nm, čak i snijega ima gore.
motora je bilo nemoguće puno, nikad do sada nisam vidio toliki broj, čak bi i u ljetnjim mjesecima bilo manje motorista.
lijeva ruka me zaboljela od mahanja.  :)
sve u svemu, savršen dan, žena zadovoljna, a kako se već kaže: "happy wife = happy life", zadovoljan onda i ja.  :smijeh:

malo slika:
2 najdraže žene u mom životu, samo ne pitajte za poredak.  :):):)

Mummelsee, savršeno mjesto za popit kavu i pojesti kolač, danas još uvijek zaleđeno, iako je tu bilo preko 20 stupnjeva:



Odlično. Meni je taj Schwartzwald isto u planu....jednom... :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


Black Betty

Evo i ja bio malo u điru,nije puno ali čovjeka veseli...

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Odlična tura, blago tebi sa haremom,i nije bitan poredak, dok ti se daju za jahanje i uživanje na dve nacine, zabave ne može da izostane [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Svi odlično.. super je kada se iskoristi lijep dan [emoji106]

damjandugi