Shoei Neotec

Autor tibertov, Studeni 08, 2017, 09:31:32

« natrag - naprijed »

cisco

pa nije fora...kaciga ovakve cenovne klase...
ko da kupiš mečku ili bembaru pa odma kupiš i još jedne ziceve...za svaki slučaj ak razpadnu...
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 22:01:24
pa nije fora...kaciga ovakve cenovne klase...
ko da kupiš mečku ili bembaru pa odma kupiš i još jedne ziceve...za svaki slučaj ak razpadnu...

Ae, kupiš GS i otpadaju žice  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

i zaključak...ništa više ne valja...ili nije sve zlato što se svjeti...ili.... :smijeh:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 22:03:58
i zaključak...ništa više ne valja...ili nije sve zlato što se svjeti...ili.... :smijeh:

Ništa više ne valja osim naših starih stromića s MIVV gore :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

Citat: agolac  u Studeni 08, 2017, 22:05:37
Ništa više ne valja osim naših starih stromića s MIVV gore :)

:) :ooda:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

..hoćete vas dvojica vazu, da mi se procvatete do kraja  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Toni

Slaba je ventilacija meni bila.
Nije mi nista.

Dado

kod mene isti slučaj. stara 5 god.

True Adventure

Ponti

Sada kad je čovjek kupio pokazujete da se kaciga ljušti, mislim trebali ste prije.....   :smijeh:

tibertov

Ja 5 god nemam motor kamo kacigu  :ebudale:

Saxi

Izneverio si za boju al zabole te, uzeo si dobru kacigu, a kažu posle 5 godina kacigu treba zameniti jer nije bezbedna lično u to ne verujem  ali pratim trendove da objasnim ženi zašto mi je potrebna nova

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Špoki

Kaciga je vrh, boja ne, kvaliteta će se vidjeti kroz par sezona, cijena odlična :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Bez ljutnje..ne ulazeći u kvalitetu  :thumbup: ..al kaciga je ružna ko porezno rješenje  :-X
Znam da je filipicu teško naći da je kvalitetna a ujedno da je i lijep dizajn..heb ga

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2017, 08:50:41
Meni je bas lijepa  :)

..haj ova grafika i nekakva "živa" boja je malo proljepšaju  :thumbup:  ..al nemoš ti tu puno učinit..to kao kad bi htjeli od Željke Markić učinit manekenku  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: