RIMSKE TERME 9.2. -11.2. - PRIJAVE

Autor Igor Mihajlik, Siječanj 03, 2018, 07:04:03

« natrag - naprijed »

tibertov

Ja taj susret u bugarskoj opce ne kuzim...nit ko pozna te ljude, nit znaju nas jezik...tko su opce oni?

zorro

Citat: tibertov  u Siječanj 09, 2018, 21:56:12
Ja taj susret u bugarskoj opce ne kuzim...nit ko pozna te ljude, nit znaju nas jezik...tko su opce oni?
A gle...organizacija je ponuđena..stromeri prihvatili  :thumbup:  i za ovu godinu je tak kak je ..za sljedeću treba šporkat Bettycu i toj to
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Tibi šta ne kužiš, V Strom Hrvatska susret u Bugarskoj, na kojem će biti 50% Bugari, 40% Grci, 7% Makedonci i 3% Forumaši..  :)

I da me se ne shvati krivo, svaka čast ljudima što organiziraju skup ali mislim da je to trebao biti njihovo okupljanje na koje smo mi pozvani.. Ovako će biti "naše" okupljanje a nas neće biti ni 10% (moja predpostavaka, nadam se da sam u krivu)..

Black Betty

...ja sam mišljenja nek se odradi taj susret jer nebi bilo u redu da se odustane jer ipak su si ljudi dali truda i to treba ispoštovat,a sad ko če ič il neče to ostaje na pojedincima.Nakon susreta kad se slegnu dojmovi i kad se ljudi vrate nek se stavi par lokacija u Hr i nek se ljudi izjasne il ko može i koga je volja se zajebavat sa organizacijom....
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Evo malo iz prve ruke...ta odluka je donešena prošle godine na susretu u Boru. Znači, konkurencije nije bilo i jednostavno se izabrala Bugarska. Vujče je doveo Bugarske kolege na srednji forum, oni su bili godinu prije i u Breli i ljudi lijepo pitali da li mogu organizirati i tako je ispalo...
U međuvremenu se dogodilo da se forum podjelio na 2 i sad je po meni upitno kako će sve to proći...
Nažalost, bojim se da neće biti velikog interesa, jer sjećam se kad sam 2013 na susretu u Korčuli baš pričao sa Vujčetom i Glažarom kako s obzirom da forum potiče iz Hrvatske da bi bilo dobro da su susreti stalno kod nas...al to je malo dugačka priča...

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Citat: Black Betty  u Siječanj 09, 2018, 22:18:09
...ja sam mišljenja nek se odradi taj susret jer nebi bilo u redu da se odustane jer ipak su si ljudi dali truda i to treba ispoštovat,a sad ko če ič il neče to ostaje na pojedincima.Nakon susreta kad se slegnu dojmovi i kad se ljudi vrate nek se stavi par lokacija u Hr i nek se ljudi izjasne il ko može i koga je volja se zajebavat sa organizacijom....
Ma neće se odustati, jer realno da nitko iz Hrvatske ne ode susret će se svejedno održati, koliko sam ja skužio iz priče sa srednjaka to je internacionalni susret gdje smo mi u manjem broju (i da nas puno dođe)..
Baš zato i kažem da meni osobno to nema smisla jer susret bi trebao biti u blizini forumaša da bi se mogli skupiti u što većem broju da se družimo malo i u stvarnom životu, sa ovim susretom će to izostati jer budimo realni Bugarska je daleko, što zahtijeva više dana slobodnog, naravno i financijski je veće opterećenje nego da je u blizini..

I opet kažem, super što se organizira i svaka čast Bugarima ali to je po meni trebao biti njihov susret na koji smo mi pozvani, pa tko može ide..

zander

Ima istine od svega po malo....Bugari su se kandidovali sa zeljom da uzvrate gostoprimstvo iz Brela i Bora....u Boru su bili u vecem broju jer im je blizu....a sve nas , da bi otisli u Bugarsku ceka ozbiljan projekat za to....

Beograd Sofija 600km, Sofija Bansko jos 200njak....tesko u jednom danu preci to a videti nesto....tamo dva dana boravka pa nazad ....minimum 5 dana a sve na juris....nezgodacija , nema sta....ljudima iz Slovenije a i Hrvatske predstoji i jedno spavanje u Srbiji kako se meni cini.......tako ja vidim ovu situaciju...treba imati te dane ....

Neki ce produziti negde okolo jos dan dva tri, ali takvih je malo cini mi se....mada tamo ima sta da se obidje , da se ode do mora u BG , ili Rumunija malo Alpina i Trans za sigurno...

Sve u svemu ispada 7 nocenja minimum, 8 optimum a sve preko toga je vec druga dimenzija
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Igor Mihajlik

Citat: Ćoso  u Siječanj 09, 2018, 17:19:32
IB, Tanja i Brum, Lili i Beli (mislim da je to to)
IB je otkazao jer kaze da neče na susret na kojem ga ljudi mrze

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

zander

Vujce druze stari  :beer:i, kada bi bilo moguce da Bugari objave nesto oko susreta, jer ocigledno bi to trebalo da bude sto pre , kako bi se svi mogli organizovati i zapoceti planiranje? :moto2:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Igor Mihajlik

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2018, 13:09:32
Nemoj mi reći da nisi znao?
Nisam. Ja i ti smo pričali izgleda prije toga.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Igor Mihajlik

Citat: zorro  u Siječanj 09, 2018, 21:50:36
Da..trebalo je davno biti..ali zajebao je White Arow ..prodao je godinu prije motor..dobio dite..izašao valjd iz tog đira..i više nit se javlja niti dolazi ...

Istina. To je bilo 2015. Te godine je bio susret u Sloveniji, u Rimskim Termama.
Lado je moj idol

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 10, 2018, 08:01:13
IB je otkazao jer kaze da neče na susret na kojem ga ljudi mrze

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk
:ebudale:
Ma ne..ne mrzi njega nitko  :huh: čak ga se žali  :buahaha: ..a to što je  :butt:  i ima obraz ko đon od Vinkove čizme i mnogi bi mu pljunuli u facu..to je drugi par opanaka  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: Osy  u Siječanj 09, 2018, 22:18:49
Evo malo iz prve ruke...ta odluka je donešena prošle godine na susretu u Boru. Znači, konkurencije nije bilo i jednostavno se izabrala Bugarska. Vujče je doveo Bugarske kolege na srednji forum, oni su bili godinu prije i u Breli i ljudi lijepo pitali da li mogu organizirati i tako je ispalo...
U međuvremenu se dogodilo da se forum podjelio na 2 i sad je po meni upitno kako će sve to proći...
Nažalost, bojim se da neće biti velikog interesa, jer sjećam se kad sam 2013 na susretu u Korčuli baš pričao sa Vujčetom i Glažarom kako s obzirom da forum potiče iz Hrvatske da bi bilo dobro da su susreti stalno kod nas...al to je malo dugačka priča...

Osy je u pravu. Kad se je tražilo ko če organizirat susret 2018 nije se niko javijo osim Bugara. A ovo sa podjelom foruma fakat če imat posledice na sve naše sledeče susrete. Dao bog da grešim.
Osy govora je bilo da bude svaki drugi susret u Hrvatskoj, to nije bila loša ideja.
Ne znam odakle mi je u glavi, dal sam pričao sa Vujčetom o tome  :misli: da su i Makedonci spremni organizirat opet susret. Ne znam doduše koja ekipa.
Lado je moj idol

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Siječanj 10, 2018, 08:10:20
A ovo sa podjelom foruma fakat če imat posledice na sve naše sledeče susrete. Dao bog da grešim.

Sorry..al nije se forum podjelio..nego je IB otjerao/banirao/isključio..kako već oš..10-15 ljudi ..i to najaktivnijih ..a one koje nije otjerao..većina su dali podršku tim istjeranim ljudima i otišli bi sami..i haj sad..da se nije otvorio ovaj forum..kako bi izgledali ti sljedeći susreti bez tih ljudi a s jednim forumom :huh:

A u ovoj situaciji..sa 2 foruma ..siguran sam da će svi doć..(sem IB-a..i moooožda kumeka mu i Dade KA  :huh:)
Al dok bude realiziran taj susret u 2019. srednjaka svakak neće više bit  :thumbup:  ..tih par posljednjih mohikanaca su prestari  :smijeh: da bi ga održali  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: