Izrada nosača kofera?

Autor lalegator, Kolovoz 24, 2018, 20:08:59

« natrag - naprijed »

gianni

Da nije mozda ta Africa bila od Rockya?

Suki

Citat: lalegator  u Kolovoz 24, 2018, 21:33:29
Iskopao jednu...

...odlična :-* :thumbup:...zorro kad vidi ove wingse, suze će mu krenit :ooda: :'( :).
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Saxi  u Kolovoz 24, 2018, 23:26:36
Ja Sebu ne preporučujem, mene je provozao u sezoni, daj motor na par dana, daj na par nedelja posle toga, i na kraju ispade da treba da presedi sezonu da on napravi centralni stender za maloga Stroma koji neće da kači u krivinama pod opterećenjem... Drugaru je radio crash bar za TA, na oko lep, kvalitetan... Bese nevreme, čovek u Beogradu nalete na baru i crash bar preseče prednji blatobran na 2 dela [emoji22]
Mada znam i radove koji su lepo ispali za BMW a nisu puno para, tako da...
Zar postoji centralni za malog Stroma koji ne struže pod opterrčenjem u zavoju?  Mislim da SVI centralni stružu pod opterečenjem......bar meni......pa čak i na GSu koji je dosta višlji od DLa.

agolac

Zato sam ja počupao sve štendere...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

lalegator

Jest, Giannini, to je motor g. Rockyja. Nema ih puno u nas pa se za svaku manje-više zna čija je.  ;)

Suki, misliš na auspuh? Samo jedan je na Africi, pa će mu bit lakše.  :)

Patak, zaboravih reći da je tvoja pila  :thumbup: ne bih se ljutio da imam jednu viška u garaži.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Saxi

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 25, 2018, 09:10:05
Zar postoji centralni za malog Stroma koji ne struže pod opterrčenjem u zavoju?  Mislim da SVI centralni stružu pod opterečenjem......bar meni......pa čak i na GSu koji je dosta višlji od DLa.
Seba je rekao da će da napravi, zna on cake, ali koliko ja znam to se nikad desilo nije.

Suki

Citat: lalegator  u Kolovoz 25, 2018, 09:46:21
Jest, Giannini, to je motor g. Rockyja. Nema ih puno u nas pa se za svaku manje-više zna čija je.  ;)

Suki, misliš na auspuh? Samo jedan je na Africi, pa će mu bit lakše.  :)

Patak, zaboravih reći da je tvoja pila  :thumbup: ne bih se ljutio da imam jednu viška u garaži.
...je da :). Svaka prava motorčina ima jedan top :ooda:. I prije, i sada ;) :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2018, 12:29:54
...je da :). Svaka prava motorčina ima jedan top :ooda:. I prije, i sada ;) :thumbup:.
:bzvz:
..nema bez 2  :finger:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Patak

Citat: lalegator  u Kolovoz 25, 2018, 09:46:21
Jest, Giannini, to je motor g. Rockyja. Nema ih puno u nas pa se za svaku manje-više zna čija je.  ;)

Suki, misliš na auspuh? Samo jedan je na Africi, pa će mu bit lakše.  :)

Patak, zaboravih reći da je tvoja pila  :thumbup: ne bih se ljutio da imam jednu viška u garaži.

Pa znam ja taj motor, poznanik moj...svijet je mali :smijeh: :thumbup:

Sve za 10 jedino kilometraža iako vele da se stare afrike tek razrađuju na 200 tkm a ja volim mlađe pa nek i koštaju duplo :smijeh: ;)

lalegator

Onda si se na krivi model motora namjerio.  :) 
Istina - mali svijet, malo Afrika...   :ooda:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Danijel 23

Citat: Patak  u Kolovoz 25, 2018, 22:30:40
Pa znam ja taj motor, poznanik moj...svijet je mali :smijeh: :thumbup:

Sve za 10 jedino kilometraža iako vele da se stare afrike tek razrađuju na 200 tkm a ja volim mlađe pa nek i koštaju duplo :smijeh: ;)
Koja je "najbolja" godina-model stare Afrike?

Patak

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 29, 2018, 14:01:05
Koja je "najbolja" godina-model stare Afrike?

Ne bi znao! Mene to isto zanima :misli:

Danijel 23

Imam ponudu za model RD07A (zadnja generacija)  98 g., 90 tkm...2500E.

lalegator

Najboljima slove one prve; XRV 650 ('88., '89.). Bile su lakše i više "sportski" orijentirane u smislu raznovrsnosti terena. Tako kažu...
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"