Kacige općenito

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2018, 20:38:44

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 01, 2018, 09:08:14
.......

Znam jednog koji je dobio kaznu jel mu nije kaciga imala homologacuju, i jednog koji je dobio jer nije imao zakačen remen onaj..
Tako da ako se ne vidi oznaka može ladno napisati kaznu, sada jel to uredu ako se vidi da je "prava" kaciga i da se samo izlizala oznaka a on napiše kaznu to je čisto do policajca dali je šupak ili ne..

Policajci u Osijeku su najgori policajci u državi, dođe neki novi načelnik i onda onako nadobudan da šefovima u Zg prikaže rezultate šalje cipeliće na cestu samo da kažnjavaju. Svaki se mora vratiti s određenim brojem kazni u svojoj smjeni. I šta će jadan drot nego slušati svog šefa kretena.
Ne znam točno, ali u Os je kažnjeno u nekom periodu 2 tisuće biciklista, a u Zg 5 ili 10 u tom istom periodu. Pa, ona baba u hrvačkom zahvatu 130kg teškog poicajca itd,  itd. Samo gledaju greškicu ne bi li napisali kaznu.

keko

A kaj čitam danas Ponti, da ona nesreća na Korčuli možda i nije bila baš takva kakvom ju je policija obznanila  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: Ponti  u Rujan 01, 2018, 09:07:55
Pa, za rat gdje pucaju bombe, fijuću meci, lete geleri.... ah da, vi Talijani ne znate što je to  :buahaha:
:huh:
al naš šlem je najljepši!  :P


keko

Citat: Danijel 23  u Rujan 01, 2018, 09:31:54
:huh:
al naš šlem je najljepši!  :P


Je, sve perje leti kad bežite  :P
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: keko  u Rujan 01, 2018, 09:27:18
A kaj čitam danas Ponti, da ona nesreća na Korčuli možda i nije bila baš takva kakvom ju je policija obznanila  :misli:

Tu ti je cijeli cirkus s tom nesrećom. Bajkeri krive policiju da ga je ganjala, neki govore da ga je čak pogodila autom u zadnji kraj motora i tako to.
Ono što znam je da su ga zaista pratili sa rotacijom i sirenom nakon što ovaj nije stao. Ostalo su samo ćakule.

A najgore je što su to napravila dva mlada policajca koji su čim su počeli raditi dobili nadimak Tango i Cash, sve po PS-u, ganjaju mlade vozače, iskaču iz grmlja, šuljaju se .... ono, u filmu su.
Obojicu znam, znam im i roditelje, zaustavili su me na motoru čini mi se dvaput, ali uvijek su bili pristojni prema meni i bez ikakvih problema, čak me nisu ni dokumente tražili, jer znaju da sam registriran i da imam vozačku. Ono, vide motor zaustave i samo vide tko je vozač, ono obična kontrola bez radara, kamere i ostalih gluposti.
Tu kod nas je normalno ne stati policajcu na lizalicu ako nisi ispravan i to oni pokašavaju rješiti, tako neka dva klinca su bježali na tomosima i ovi ih ganjali i autom jednog od njih stisnuli uza zid. I takvih je sitacija bilo s njima.
Ali osobno, ja ih ne krivim za ovu nesreću, imao je stati pa ako je i pijan platiti će kaznu, izgubiti vozačku na 6.mj. i to je to. Ovako je poginuo. Je da su ta dvojica malo ufurani u zvanje, ali nisu to loši dečki.

Danijel 23

Citat: keko  u Rujan 01, 2018, 09:33:05
Je, sve perje leti kad bežite  [emoji14]
U moje partizansko doba se nije bežalo....sunčalo se na jugu Sardinije. :)



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 01, 2018, 09:31:54
:huh:
al naš šlem je najljepši!  :P


Fale medalje na kacigi  :buahaha:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 01, 2018, 09:44:19
U moje partizansko doba se nije bežalo....sunčalo se na jugu Sardinije. :)


Kažeš ..... rezervni položaj  :buahaha: :buahaha:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Rujan 01, 2018, 09:47:53
Kažeš ..... rezervni položaj  :buahaha: :buahaha:
A šta da ti kažem!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Danijel 23

I uvijek spremni za povratak....bjeg...kak hočeš. :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 01, 2018, 10:03:44
I uvijek spremni za povratak....bjeg...kak hočeš. :)

:smijeh: :smijeh:


Samo da vidis sto sam ja radio u ratu [emoji23][emoji23]




tibertov


fatboy

Citat: tibertov  u Rujan 01, 2018, 13:53:20
A rudarske kacige?

To nije bitno...nisu pri ruci da im se moze kazna naplatit...a zastita njihovih glava je ionako samo njima bitna...da i njih stave u zakon, da vidis kako bi patrola stajala kod ulaza u okno...naravno, radi sigurnosti rudara... :puke:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Rujan 01, 2018, 14:12:42
To nije bitno...nisu pri ruci da im se moze kazna naplatit...a zastita njihovih glava je ionako samo njima bitna...da i njih stave u zakon, da vidis kako bi patrola stajala kod ulaza u okno...naravno, radi sigurnosti rudara... :puke:
Crosco spada u rudarsku industriju. Ima svaki odjel safety inđinira koji trči za nama, kontrolira nas vizualno i Dregerom....pišu se STOP kartice...rade se safety mitingi....sto cuda!  :bzvz:

tibertov