Renthal H971 Fat handlebar 28>22 mm

Autor agolac, Rujan 14, 2018, 20:43:22

« natrag - naprijed »

agolac

Odlično izgleda i super položaj, no obvezno s riserima jer je dosta širok. Širi je TRWa





"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Pa to je enduro volan :smijeh: neću ni pitati što radi na stromu :buahaha:

agolac

Citat: Patak  u Rujan 14, 2018, 21:19:01
Pa to je enduro volan :smijeh: neću ni pitati što radi na stromu :buahaha:

Pa nek je  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Znaci zadovoljan si sa takvim volanom to je fi28...kolko vidim dosta je ravan?

Patak

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2018, 21:27:55
Znaci zadovoljan si sa takvim volanom to je fi28...kolko vidim dosta je ravan?

je, je zato ga i prodaje :smijeh:

Patak

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:22:32
Pa nek je  :)

Pa di si bio prije mjesec dana, dojio :smijeh: Tražio te kupio ProTaper fatbar - za digića "odličan" :ooda:.

agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 14, 2018, 21:27:55
Znaci zadovoljan si sa takvim volanom to je fi28...kolko vidim dosta je ravan?

Nisam još vozio, samo sjeo na njega i s riserima je super sjedenje. Usput, iako još neko vrijeme na mene, DL650 je razerviran. Imam previše motora koji se ne voze pa je red da ih prodam nekome tko hoće. Renthal je od budućeg vlasnika. Jedino šta neću nikad prodati je DL1000. :novac:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Usput imam nov novcat TRW, zapakiran. Ako je tko zainteresiran... Iiiii još jedan TRW ali kao službeni DL650 model a taj je neko vrijeme bio na DL650.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

A znam i koga će zanimati TRW. Podsjetite Munju da mi se javi kad se vrati :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:31:54
Nisam još vozio, samo sjeo na njega i s riserima je super sjedenje. Usput, iako još neko vrijeme na mene, DL650 je razerviran. Imam previše motora koji se ne voze pa je red da ih prodam nekome tko hoće. Renthal je od budućeg vlasnika. Jedino šta neću nikad prodati je DL1000. :novac:
Ajd za vikend napravi gir pa javi kako je po zavojima sa takvom vrstom volana. Ali po meni to je TO....budes se oduševio!

agolac

Ako sr ne varam i ovi Lucas TRW koje svi kupujemo se prodaju kao enduro volani i supet je s njima voziti...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Imam taj...

Ak te zanima TRW volan stvoren za stroma ko nov - zamjena za renthal ...

agolac

Citat: Patak  u Rujan 14, 2018, 21:44:22
Imam taj...

Ak te zanima TRW volan stvoren za stroma ko nov - zamjena za renthal ...

Ovaj Renthal je iz kine. Iskreno, nekako mi se čini da ih Renthal izrađuje u kini pa netko preselio seriju na sebe i prodaje u pol cijene...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:43:57
Ako sr ne varam i ovi Lucas TRW koje svi kupujemo se prodaju kao enduro volani i supet je s njima voziti...
Ne ne, bit je volan od 28mm, oni su 22 mm  :bzvz:! Relativno ravan i fi 28mm je zakon!  ;)
Bitno je da si kreno dobrim putem.....bar sa volanom. A na godinu pokusaj sa 90° na 180°.

agolac

Ima li neka fora s tih 28 mm ili je to samo dizajn, izgled?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain