Schuberth C4 PRO + SC1 Advanced komunikacija

Autor jures, Ožujak 07, 2019, 09:48:37

« natrag - naprijed »

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Osy

Koliko vidim ova stara je HJC RPHA...kako si bio zadovoljan s njom i jel moram obratiti pažnju na nešto?

jures

IS Max II HJC stara je 'samo' 3 godine ali to je barem 50.000km, i odlična je kaciga za 150€. Ali pozna se da je to entry kaciga i u kiši počeli problemi, a ja sam još sa naočalima...a drugi razog je buka i komunikacija, koje sad nisam imao samo na kabal sa suvozaćicom.

Ostaje uupotreba za grad i male puteve
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: Osy  u Ožujak 07, 2019, 16:22:13
Koliko vidim ova stara je HJC RPHA...kako si bio zadovoljan s njom i jel moram obratiti pažnju na nešto?
IS Max II i baš sam napisao onda o njom malo. Odlična za ovaj novac. Ali kad radiš 2000-3000km puteve, kaciga je bitna, osobito u lošim uvjetima, jebi ga.
Bio lud, i prodao Stroma

Osy

Citat: jures  u Ožujak 07, 2019, 16:23:21
IS Max II HJC stara je 'samo' 3 godine ali to je barem 50.000km, i odlična je kaciga za 150€. Ali pozna se da je to entry kaciga i u kiši počeli problemi, a ja sam još sa naočalima...a drugi razog je buka i komunikacija, koje sad nisam imao samo na kabal sa suvozaćicom.

Ostaje uupotreba za grad i male puteve
:thumbup:

Suki

Bokte, ovo kao da gledaš kroz prozor :smijeh:  :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zander

Jeste kao prozor, ali pitam se da li je kaciga malo izgubila od kompaktnosti i izdrzljivosti zbog toga.. :misli: :novac:.inace mi se svidja sve sto nudi , ali cena me odbija potpuno...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti


agolac

Od Schubertha sam imao S1 Pro. Recimo da je to isto kao Cx modeli samo nije flip up već full face. Ja sam osobno bio zadovoljan s njom i jedini pravi problem su da se unutarnji sunčani vizir s vremenom znao iskriviti ili kako zg ekipa kaže spigati jel?  :) E to nije vizualni problem, već govno nije htjelo izlaziti van s mehanizmom. I tako sam u 5 godina promjenio dva unutarnja vizira i jedan vanjski. To košta ponešto. Ne znam kakva su iskustva s drugim proizvođačima unutar 5 godina korištenja.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Ožujak 07, 2019, 20:46:59
Od Schubertha sam imao S1 Pro. Recimo da je to isto kao Cx modeli samo nije flip up već full face. Ja sam osobno bio zadovoljan s njom i jedini pravi problem su da se unutarnji sunčani vizir s vremenom znao iskriviti ili kako zg ekipa kaže spigati jel?  :) E to nije vizualni problem, već govno nije htjelo izlaziti van s mehanizmom. I tako sam u 5 godina promjenio dva unutarnja vizira i jedan vanjski. To košta ponešto. Ne znam kakva su iskustva s drugim proizvođačima unutar 5 godina korištenja.

Evo, moja Heldica 5. sezona - i sve savršeno radi!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

jures

Citat: Ponti  u Ožujak 07, 2019, 20:29:28
Što veći vizir to više mušica  :smijeh:
Sa stock Suzuki vizirom da, a sa večim ne :)
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: agolac  u Ožujak 07, 2019, 20:46:59
Od Schubertha sam imao S1 Pro. Recimo da je to isto kao Cx modeli samo nije flip up već full face. Ja sam osobno bio zadovoljan s njom i jedini pravi problem su da se unutarnji sunčani vizir s vremenom znao iskriviti ili kako zg ekipa kaže spigati jel?  :) E to nije vizualni problem, već govno nije htjelo izlaziti van s mehanizmom. I tako sam u 5 godina promjenio dva unutarnja vizira i jedan vanjski. To košta ponešto. Ne znam kakva su iskustva s drugim proizvođačima unutar 5 godina korištenja.
HJC nema problema (imao dvije) sa sunčnim vizirom

Schuberthku sam registrirao na support stranici Schuberta, s time dobiješ 5 godina garancije
Bio lud, i prodao Stroma

zander

Na predavanju u Termama instruktor preporucio da se kaciga menja na 5 godina ....zbog promena u strukturi skoljke...tek da prenesem...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Ožujak 07, 2019, 21:13:34
Na predavanju u Termama instruktor preporucio da se kaciga menja na 5 godina ....zbog promena u strukturi skoljke...tek da prenesem...

Dobar instruktor  :)  ....... tako bi trebalo i sa ženama  :smijeh:

agolac

Citat: Bagy  u Ožujak 07, 2019, 20:53:35
Evo, moja Heldica 5. sezona - i sve savršeno radi!  :smijeh:

Samo da dodam, tih 5 godina je i oko 70.000 km na cesti. :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain