Schuberth C4 PRO + SC1 Advanced komunikacija

Autor jures, Ožujak 07, 2019, 09:48:37

« natrag - naprijed »

jures

Ćoso napravi to što sam i ja, izreži ovaj dio unutrašnje blazine koji te boli, onda je kaciga savršena. na znam kako da napišem iznad uši do oka - kod nas to kažemo teme. problem je šav na kraju tog dio, koji napravi sasvim mali rubič.
Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Citat: jures  u Srpanj 09, 2019, 18:13:10
Ćoso napravi to što sam i ja, izreži ovaj dio unutrašnje blazine koji te boli, onda je kaciga savršena. na znam kako da napišem iznad uši do oka - kod nas to kažemo teme. problem je šav na kraju tog dio, koji napravi sasvim mali rubič.
Možeš, molim te, fotkati kada budeš imao vremena. I kod nas se to zove tjeme :-)


LUBANJA, 1. čeona kost, 2. sljepoočna kost, 3. tjemena kost, 4. zatiljna kost, 5. klinasta kost, 6. jagodična kost, 7. gornja čeljust, 8. donja čeljust

Danijel 23

Može i biljarska kugla.... Ali ja ne odobravam takvu tehniku jer se "drobi" preša stiropor koji bi trebao ubiti biti mekan da asarbira udarac. Ako treba modelirat stiropor onda samo šmirglom. Da ja imam takav problem.. prodao bi tu kacigu i kupio drugu.  :vino:

agolac

Citat: Danijel 23  u Srpanj 09, 2019, 18:22:19
Može i biljarska kugla.... Ali ja ne odobravam takvu tehniku jer se "drobi" preša stiropor koji bi trebao ubiti biti mekan da asarbira udarac. Ako treba modelirat stiropor onda samo šmirglom. Da ja imam takav problem.. prodao bi tu kacigu i kupio drugu.  :vino:

Ili dremel..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: Ćoso  u Srpanj 09, 2019, 18:06:32
Kako je sada? Više ne žulja uopće, ne žulja baš tako jako ili si se jednostavno prilagodio :-)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ne žulja uopće, meni je jako stiskalo čelo i iznad sljepoočnice, malo samo stisnuo navečer u hotelu (nakon par dana patnje na putu) i sutra već bilo bolje. Ne možeš vjerovati koliko 1-2mm znače.

Ćoso

Citat: Mrki  u Srpanj 09, 2019, 19:07:29
Ne žulja uopće, meni je jako stiskalo čelo i iznad sljepoočnice, malo samo stisnuo navečer u hotelu (nakon par dana patnje na putu) i sutra već bilo bolje. Ne možeš vjerovati koliko 1-2mm znače.
:thanx: :thumbup:

zander

Da li neko od vas nosi podkapu i pod kojim vremenskim uslovima? Ja nosim neku malu od dryfit materijala po vrucini...ona se brzo susi...imam i takvu balaklava model kad je hladno...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

Ja i dalje mislim da je premala. Za tu lovu treba da uđe ko u "kuminu".  :smijeh: :ooda:

zander

Najvise to zavisi od anatomije glave...fabrike izimaju relativne mere koje pasu najvecem broju ljudi...Obom glavi isti kod vise ljudi, ali neke ubija kaciga ovde ili onde....
to je bilo nekad sa cipelama za skijanje, i sada se greje ulozak pa se obuju i prilagode stopalu i zglobu....a to sa stiroporom ne ide nego se mora odsmirglati ili udubiti necim....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Srpanj 09, 2019, 19:45:58
Da li neko od vas nosi podkapu i pod kojim vremenskim uslovima? Ja nosim neku malu od dryfit materijala po vrucini...ona se brzo susi...imam i takvu balaklava model kad je hladno...
Nosim je ja stalno, tako sam navikao i dobro mi je...također sam se navikao voziti u rukavicama, tako da mi je čudno kad ih u rijetkim prilikama nemam na rukama

zorro

Imaš Gogsa za prijatelja, a tu okolo tražiš kojekakve biljarske kugle..šmirglanje stiropora i koješta  :bzvz:
Daj je njemu nek ti je on "razgazi"   :) bar on ima "cocin bubanj"   :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 09, 2019, 19:45:58
Da li neko od vas nosi podkapu i pod kojim vremenskim uslovima? Ja nosim neku malu od dryfit materijala po vrucini...ona se brzo susi...imam i takvu balaklava model kad je hladno...
Stano i po ljeti i po zimi i :blato: na MX kacigi .  :blato:

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 09, 2019, 18:55:14
Ili dremel..
:thumbup: + roto šmirgl fi 30 mm, granulacija A40 il 60 i GaSsssss

Danijel 23

Citat: Mrki  u Srpanj 09, 2019, 19:07:29
Ne žulja uopće, meni je jako stiskalo čelo i iznad sljepoočnice, malo samo stisnuo navečer u hotelu (nakon par dana patnje na putu) i sutra već bilo bolje. Ne možeš vjerovati koliko 1-2mm znače.

Ja kada si perem šilterice pa da ostanu lijepe okrugle uzmem dječju vulgaris-gumenu loptu, nataknem  mokru šiltericu na loptu, malo još dopupam da bude knap i ostavim ju da se posuši.  :) Možda si tako možeš pomoć sa kacigom!  :misli:

gogs

Citat: zorro  u Srpanj 09, 2019, 20:33:04
Imaš Gogsa za prijatelja, a tu okolo tražiš kojekakve biljarske kugle..šmirglanje stiropora i koješta  :bzvz:
Daj je njemu nek ti je on "razgazi"   :) bar on ima "cocin bubanj"   :-\

:smijeh: :smijeh:   :ebudale: