Uslikan kamerom radi brze voznje van HR

Autor JZ, Kolovoz 02, 2017, 09:10:10

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: JZ  u Kolovoz 03, 2017, 14:26:45
Ok zaposleni ste...kad dolazite... :)
El imaš kaj za mene.....elektrokarotažu....sa papirima za exploziv i RA..... :huh:

Doda

Mene kamera uslikala neki dan u Bosanskoj Krupi. Neki gadni ogromni crveni blic ima, pas mater. Na izlazu iz BiH nije ntko ništa pitao...kući idem opet kroz BiH pa ćemo vidjeti....što i kako...
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

Danijel 23

Citat: DodaOs  u Kolovoz 03, 2017, 14:58:36
Mene kamera uslikala neki dan u Bosanskoj Krupi. Neki gadni ogromni crveni blic ima, pas mater. Na izlazu iz BiH nije ntko ništa pitao...kući idem opet kroz BiH pa ćemo vidjeti....što i kako...
Zovi ako treba da ti šaljemo cigare u Zenicu!  :)

Doda

Ne pušim, ali...kakav je zrak u Zenici...svi puše...o zatvoru da ne govorim. :'(  :)
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

tibertov


Osy

Ej moj micek, nafta je u kurcu, vidi šta radi Tesla, proizvela auto za široke mase :thumbdown: Uh, ne mogu zamisliti da će danas sutra biti motori na struju :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

JZ

Citat: Osy  u Kolovoz 03, 2017, 17:19:38
Ej moj micek, nafta je u kurcu, vidi šta radi Tesla, proizvela auto za široke mase :thumbdown: Uh, ne mogu zamisliti da će danas sutra biti motori na struju :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:


A kako ce tesla raditi baterije,aute,tvornice...sta od zraka...Nije cijena nafte u kurcu zbog tesle I auta na struju...nego zbog onoga sto ponti kaze...

Hebate..svaku temu zagadimo..heheh...
Kupujem polovnu kacigu

bajki

Citat: Osy  u Kolovoz 03, 2017, 17:19:38
Ej moj micek, nafta je u kurcu, vidi šta radi Tesla, proizvela auto za široke mase :thumbdown: Uh, ne mogu zamisliti da će danas sutra biti motori na struju :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ma što prije to bolje, samo neka budu pravi, a ne kao ovi auti na struju.

Filuju nas sa Toyotom na struju, a ona može na struju preći 2 km! :buahaha: :buahaha:


tibertov

Ali zato recimo Austrija moze unajmiti mene da ja u njihovo ime vodim postupke naplate protiv vas...dobro njima, dobro meni...ali vama [emoji23][emoji23]

Ponti

Citat: tibertov  u Veljača 27, 2018, 18:38:16
Ali zato recimo Austrija moze unajmiti mene da ja u njihovo ime vodim postupke naplate protiv vas...dobro njima, dobro meni...ali vama [emoji23][emoji23]

Ode ti fićo, bmw i onaj drugi bmw u zrak .. buuumm  :smijeh:

Alllooo Balkan je ovo  :buahaha:


Ponti

Citat: sasaa  u Veljača 28, 2018, 01:00:47
I sta kad opet dodjes u tu zemlju.... policajac provuce putovnicu i onda sta se desava ?

Pa, piše u članku ... ništa, jer ti nisu uručili kaznu.

Mrki

Citat: Ponti  u Veljača 28, 2018, 07:28:48
Pa, piše u članku ... ništa, jer ti nisu uručili kaznu.
Pa ti je uručen onda na licu mjesta, tj. uzmu ti vozačku dok ne platiš..

sasaa

Citat: Ponti  u Veljača 28, 2018, 07:28:48
Pa, piše u članku ... ništa, jer ti nisu uručili kaznu.

Pa ne bi se slozio s time.

Neka ti HR ne uruce globu par puta... pa predji granicu i vidi sta se desava. (na Plesu ili ti zracnoj luci Franjo Tudjman, ce ti barba na kontroli putovnica rec da ides platit sta moras).
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "