Problem sa "gutanjem" gasa

Autor Mrki, Lipanj 17, 2019, 10:16:55

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 17, 2019, 14:20:06
Nekih 1200-1300
Rezervar je bio preko pola..

I pod povećanom potrošnjom mislim na to da je do Rumunjske trošio prosjek 5.1-5.2 a poslje 5.5-5.6
:misli:
Relativno je gledati potrošnju kad si promijenio uobičajno podneblje i kvalitetu benzina. Meni u Digićiji isto fest cuga!

bajki

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2019, 14:15:46
Više automobila s problemom dizni za koje sam čuo nije zaribalo, ustvari nikada nisam čuo da je koji zaribao zbog toga.
Radilo se samo o prljavštini u tim rupicama dizne.
Ja ću svoje sam očistiti, jer imam ultrazvuk mašinu  :)

Zariba bez problema kada dođe do ispiranja stijenke cilindra zbog loše dizne.

Bagy

Citat: Mrki  u Lipanj 17, 2019, 14:20:06

I pod povećanom potrošnjom mislim na to da je do Rumunjske trošio prosjek 5.1-5.2 a poslje 5.5-5.6

5.5 l/100 km je super ako je to " povećana" potrošnja! Ipak je to 100ks i full putna težina...
mob: 095/573-6874

agolac

Ja sam isto pisao o tome, meno se isto događalo i mogao sam to lijepo namjerno izazvati. TB synch i TPS mrdanje je riješilo problem. Taj rad gdje jedan cilindar hvata drugi je isto tb synch. S tom synch upravo usklađujemo taj usis zraka...

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Lipanj 17, 2019, 19:05:39
Ja sam isto pisao o tome, meno se isto događalo i mogao sam to lijepo namjerno izazvati. TB synch i TPS mrdanje je riješilo problem. Taj rad gdje jedan cilindar hvata drugi je isto tb synch. S tom synch upravo usklađujemo taj usis zraka...
Ja te ne razumim  :huh: ..al nema ni veze ..bitno da te Mrkac i Ponti razmeju  :) ..oni imaju sad te slatke brige sa somarama  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2019, 20:08:13
Ja te ne razumim  :huh: ..al nema ni veze ..bitno da te Mrkac i Ponti razmeju  :) ..oni imaju sad te slatke brige sa somarama  :smijeh:

Tako je, ja sam sve razumio  :smijeh:

agolac

 A čuj, te naše starije somare su muški motori. Treba ih znati voziti, uživati u njihovim vibracijama te ih tu i tamo malo naštelati.


"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Slobodan Hegyi

Prije si pisao da si vec imao problema kod dugotrajne jednolicne voznje da pocne trzati kao i kod mene. ali ne vozis cesto jednolicno pa si zanemarivao. Mozda je ovo samo nastavak tih problema. Koliko sam ja trazio rijesenje za svoj slucaj uvijek se svelo na 2. mogucnosti: tps ili pumpa tj prljavstina.

Suki

Citat: agolac  u Lipanj 17, 2019, 21:12:12
A čuj, te naše starije somare su muški motori. Treba ih znati voziti, uživati u njihovim vibracijama te ih tu i tamo malo naštelati.
...ccc... :bzvz:
:moto2:

098 9232180

fatboy

@agolac - tko se zna izgovorit i u crkvi smije prdnut... :belj:

Mrki

Citat: Slobodan Hegyi  u Lipanj 17, 2019, 21:28:30
Prije si pisao da si vec imao problema kod dugotrajne jednolicne voznje da pocne trzati kao i kod mene. ali ne vozis cesto jednolicno pa si zanemarivao. Mozda je ovo samo nastavak tih problema. Koliko sam ja trazio rijesenje za svoj slucaj uvijek se svelo na 2. mogucnosti: tps ili pumpa tj prljavstina.

To mi se prestalo dešavati..

zubakis


Mrki


fatboy


zubakis

Citat: Mrki  u Lipanj 19, 2019, 14:24:30
Jesam.. na boji..


[emoji1787][emoji1787][emoji1787]  [emoji41][emoji123][emoji106]