Problem s paljenjem

Autor ljubosimonmijic, Ožujak 04, 2020, 15:35:03

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: agolac  u Ožujak 05, 2020, 12:33:21
Multimetar je sve što mu treba da provjeri struju i traje 5 sekundi. Ne treba skidati ništa osim sica  :smijeh:  :ooda:
Za dignut windowse treba samo skinut softwer..malim programcicem napravit bootabilni USB Stick..pri pokretanju racunala odredjenom tipkom odabrati stick za bootanje..i ak se ima SSD umjesto HDD..gotovo sve za 10-15 min [emoji106]
[emoji42]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

HAL

Meni ovo "smrdi" na naftu !

Da nije netko ulio krivo gorivo ?

agolac

 :-\
Citat: zorro  u Ožujak 05, 2020, 14:10:24
Za dignut windowse treba samo skinut softwer..malim programcicem napravit bootabilni USB Stick..pri pokretanju racunala odredjenom tipkom odabrati stick za bootanje..i ak se ima SSD umjesto HDD..gotovo sve za 10-15 min [emoji106]
[emoji42]

Poslano prekoku*ca

Upravo tako  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

ljubosimonmijic

Obzirom da me stisnuo posao, preko vikenda ću pokušati riješiti ovo, pišem i molim za savjet kad zapnem negdje a svakako, hvala vam puno na trudu da Bosancu nešto objasnite [emoji846][emoji846][emoji846]

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Dadi

Citat: ljubosimonmijic  u Ožujak 05, 2020, 18:23:39
Obzirom da me stisnuo posao, preko vikenda ću pokušati riješiti ovo, pišem i molim za savjet kad zapnem negdje a svakako, hvala vam puno na trudu da Bosancu nešto objasnite [emoji846][emoji846][emoji846]

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Ne znaju oni još s kim imaju posla  :smijeh:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

ljubosimonmijic

Samo da prijavim da je problem riješen,svjećice nisu mijenjane prošle god iako je meni rečeno da jesu[emoji35]
Uglavnom, pali, radi mirno i sad je spreman.
Hvala svima na savjetima, ako vas put nanese na ovu stranu, računajte na [emoji481]+[emoji482]+[emoji1640]

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Nema sanse da je bilo do svicica iako nisu minjane. Nesto drugo je bilo a uz put ti je i svicice uvalija .
Nije mi nista.

ljubosimonmijic

Citat: Toni  u Ožujak 10, 2020, 23:20:19
Nema sanse da je bilo do svicica iako nisu minjane. Nesto drugo je bilo a uz put ti je i svicice uvalija .
Ma neka je samo riješeno [emoji846]

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka


bajki

Citat: ljubosimonmijic  u Ožujak 10, 2020, 19:35:46
Samo da prijavim da je problem riješen,svjećice nisu mijenjane prošle god iako je meni rečeno da jesu[emoji35]
Uglavnom, pali, radi mirno i sad je spreman.
Hvala svima na savjetima, ako vas put nanese na ovu stranu, računajte na [emoji481]+[emoji482]+[emoji1640]

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

A u čemu je na kraju bio problem, ako je riješen?

ljubosimonmijic

Citat: bajki  u Ožujak 11, 2020, 06:57:54
A u čemu je na kraju bio problem, ako je riješen?
Zamijenjene svjećice, pali kao mina i sve super

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka


zorro

Citat: Toni  u Ožujak 10, 2020, 23:20:19
Nema sanse da je bilo do svicica iako nisu minjane. Nesto drugo je bilo a uz put ti je i svicice uvalija .
i ja sam tog mišljenja..al haj  ;)
Citat: ljubosimonmijic  u Ožujak 11, 2020, 06:58:53
Zamijenjene svjećice, pali kao mina i sve super
Pitanje dali si bio prisutan kad je "majstor" rješavao problem koji je nastao nakon njegovog servisa ili ti je on nakon par dana rekao da je do svjećica :) 
No nema veze..bitno da je riješeno   :thumbup:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ljubosimonmijic

Citat: zorro  u Ožujak 11, 2020, 07:28:01
i ja sam tog mišljenja..al haj  ;)Pitanje dali si bio prisutan kad je "majstor" rješavao problem koji je nastao nakon njegovog servisa ili ti je on nakon par dana rekao da je do svjećica :) 
No nema veze..bitno da je riješeno   [emoji106]
[emoji481]
Jbg sad, bitno je da je riješeno a pratiću u narednom periodu...

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka


Osy

Mislim da je skonto gdje je zahebo i onda ti rekao svjećice i mirna Bosna  ;)

damjandugi