GS 1250 Exclusive

Autor Grba, Travanj 19, 2020, 10:45:33

« natrag - naprijed »

Tintom

Ako bog da sljedeće godine smo sa bekijem u Maroku.
Sa malim stromom sam jako zadovoljan al za nas dvoje je ipak slab.....inaće mijesta ima čak i više nego bmw.
Pogotovo kako sam sic kod Vlade prepravio.......
Već sad mi ga je pomalo žao što će otić..... :'(

Suki

Citat: zorro  u Travanj 29, 2020, 11:16:18
unproforac  :bzvz: ..zar i ti sine brute  :'(
..nekome je za motor puno dat išta, a nekome nije puno ni nešta :)

...imaš recimo lijepu kuću s okućnicom...godinama ju je tvoj stari, a i ti s njim gradio, uređivao, održavao, investirao...truda i rada u nju uloženo ajme...ma milina sve....stari nakon nekog vremena "otišo", promijene se okolnosti, dođe situacija treba kuću prodat...jbg štaš...Njuškalo.
Hop...gledaš cijene drugih, sličnih na tržištu, muka ti dođe....ajd šta sad, staviš cijenu 185tkn iako tebi ona vrijedi barem 285tkn...sjediš doma za stolom uz litru rakije, piješ i plačeš...najrađe bi si koljeno propuco od muke...nitko te ne zove par mjeseci niti da pita išta za kuću...onu litrenku uz suze već si davno strustio kad javi se mladi bračni par, htjeli bi kupit kuću, ali ova koju ti prodaješ nema stiropor 8 nego samo 5 cm, a i oni nemaju 185tkn nego samo 165tkn i toliko max mogu platiti...ak ćeš prodat, oni lovu imaju u čarapi, čim pristaneš oni dolaze...popio si još nekoliko litrenki rakiještine dok te srce i duša bole...prodao si kuću, dobio si pare...ajd ideš vidit šta s tom lovom možeš dalje...otvoriš isto ono Njuškalo i vidiš da za tu lovu u npr Crikvenici ili bilo gdje na Jadranu možeš kupiti eventualno jebenu garažu i ništa drugo...pomisliš pa jbt ko je ovdje lud?!?


Ja te pitam je li normalno da prodaš kuću s okućnicom za 165tkn?!?

Po meni nije.

Isto kao što mi nije normalno da motor košta 25teura. Al košta jbg.

I motor se kupio, i kuća se prodala.

:beer:
:moto2:

098 9232180

Grba

Nije normalno da sam piješ tu rakiju kad znaš da bi i ja zericu lizno :huh:
098 737 604

Suki

Citat: Grba  u Travanj 29, 2020, 11:55:54
Nije normalno da sam piješ tu rakiju kad znaš da bi i ja zericu lizno :huh:
S tobom se pije iz gušta ;) :beer:...onaj iz priče pije od muke :'(.

:)
:moto2:

098 9232180

Osy

Joooj da dobijem na Jureku, tako zovem Eurojackpot  :-\ dao bi mom kolegstvu saso mange para pa neka se krevelji u pm...ali uvjet da dobije pare je da ode u Tomić i kupi novog GSA Exclusive za trisiljada jureka :smijeh:

Grba

098 737 604

Neven


Grba

Nego Dinko jesi ti skužil neugodan zvuk koji dolazi spreda? Vidim nisam jedini kojem je to zasmetalo
https://www.r1200gs.info/threads/strange-r1250gs-engine-noise.48713/
098 737 604

Ćoso

Citat: Grba  u Travanj 29, 2020, 13:16:36
Nego Dinko jesi ti skužil neugodan zvuk koji dolazi spreda?

Jedino kada GOGS vozi ispred njega na mlinčeku [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Travanj 29, 2020, 11:50:05


I motor se kupio, i kuća se prodala.

:beer:
pa kru te jebo o tom i pišem ..da skratim..to govno i hrpa željeza..i ne samo taj GS..neg puno takvih koje prodaje znak/logo i kao fol nekakva životna priča tipa HD  :puke: ..ne vrijedi ni pola tih para za koju se prodaju pa uspoređujući i sa npr. kućom i hrpom drugih stvari..motora..tehnike ...
Jebem li ga u dupe ko kaže da je to realna/normalna cijena za motor
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Tintom

Zakon ponude i potražnje.......realno nit govno ništ ne vrijedi,
al kad ga trebaš za vrt.....neprocjenjivo.

Tak je to.......

damjandugi



Grba

Upravo kaj Zoro veli meni najviše na kurac ide... Trećina cijene je taj logo. Da ga se treba odreć i stavit gore MZ prodaja bi naglo pala
098 737 604