Gayride u subotu

Autor gogs, Svibanj 14, 2020, 12:58:22

« natrag - naprijed »

bansi

Citat: fatboy  u Svibanj 14, 2020, 17:16:53
Mozda da se opustim, ovo sa gay bi jos i proslo...ali onaj dio sa tempom... :huh: sta za koga nije, nije...bar ne za sad...:misli:
Ne pizdi nisi se ni javio prošli vikend kad smo rekli da bu lagan tempo.
Dobar izgovor zlata vrijedi ;) :P :smijeh:

Ćoso

Citat: bansi  u Svibanj 17, 2020, 21:02:31
Ne pizdi nisi se ni javio prošli vikend kad smo rekli da bu lagan tempo.
Dobar izgovor zlata vrijedi ;) :P :smijeh:
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Jbga, nešto je trulo u državi Danskoj... :) rekla bi moja pokojna baka. Nemoj više stavljat ona padavičarska videa na makadamu i garant ih ide 15 :smijeh:

fatboy

Polako bećari...nismo MC... :-*

bansi

Citat: Ćoso  u Svibanj 17, 2020, 21:25:39
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Meni je žao kaj nisam ovaj vikend mogao s vama do mora jer sam imao neodgodivih obaveza, ali bit će još vožnji ;) :thumbup:

Bagy

Citat: Ćoso  u Svibanj 17, 2020, 21:25:39
Pun forum motorista, a u 2 ponude za jednodnevnu vožnju su se prijavila po 3 motora (prvi ostala 2 jer sam ja popizdio (svaka čast Bansiu i Martinu), drugi organizirao Gogs i opet isti broj motora)...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Kaže lista da je na forumu 298 članova. Sad će Zorro izračunati koji je to postotak bio...  :smijeh:


Citat: bansi  u Svibanj 18, 2020, 11:10:45
Meni je žao kaj nisam ovaj vikend mogao s vama do mora jer sam imao neodgodivih obaveza, ali bit će još vožnji ;) :thumbup:

Jes, sezona je tek počela!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Ćoso  u Svibanj 16, 2020, 19:43:02
Evo malo za početak

http://www.relive.cc/view/vZqNN9nNyGq


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Evo još malo


https://youtu.be/TTilU8IZi10


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi


Špoki

Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

beli

Citat: Špoki  u Svibanj 18, 2020, 21:25:43
Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
mjuza je ok  :misli: nego, da je naša, jel onda ZAMP ima nekakvo pravo naplate bez obzira što je npr. na 'jubitou' !??
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

ZAMP naplacuje bez obzira cija je muzika [emoji28]

Ćoso

Citat: Špoki  u Svibanj 18, 2020, 21:25:43
Fora video :thumbup: Još da je zvuk motora, a ne ova glazba u pozadini  :)
Neki SW-i imaju mogućnost kombinacije...Na izvornicima se baš lijepo čuje (pogotovo kod Gogsa kada ga šarafi [emoji1303])


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

Citat: tibertov  u Svibanj 18, 2020, 22:27:25
ZAMP naplacuje bez obzira cija je muzika [emoji28]
pa to mi je skroz bezveze. Ajd ak slušam Ivu Robića ok., sve ostaje 'u kući' ... a šta sad treba platit zampu ak neko sluša Arktik mankijse u HR a oni ne znaju da ih se sluša .... to je u stvari onda pretplata na radio prijemnik ... niš ne kužim ... aaa jel u tom slučaju onda ako netko ima intervju na radiju jel i on onda ima pravo na lovu preko zampa ...
(idem ja bolje čestitati Sparkyju rođendan dok još nije nestalo struje na serveru ...)  :huh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

Zamp ima ugovore sa stranim "Zampovima" i za njih naplacuje...isto tako strani Zamp naplacuje za nas Zamp.

Mrki

Naplaćuju kitu.. sigurno radio Bayern pušta Mišu Kovača :D