JESENSKA RASPRODAJA LJULJA

Autor Branac, Listopad 12, 2020, 08:54:32

« natrag - naprijed »

Branac

Prodajem ljulje s 40% popusta, znači one koje su po 250 kn sada su 150 kn ! To je ustvari cijena materijala pa budući da ide kraju sezona ljuljanja moram isprazniti garažu. Ponuda vrijedi isključivo za članove foruma , s tim da je za Slavonce i Podravce prijevoz besplatan budući da idem kroz dva-tri dana u Đakovo (Suki i Zorro znaju :-*) znači svi koji su slučajno na relaciji kojom prolazim ( VŽ-KC-VT-NA-ĐA pa i PŽ) javite se pa ću vam dostaviti do vrata, Ova zadnja je nešto manja pa joj je cijena samo 130 kn!!!  Akcija traje do isteka zaliha  :smijeh: Moj mob. 091-593-7632 a može i na e-mail.

Branac

Br.3 ima novog vlasnika . Ćoso hvala ti puno  :beer: :beer:

zendra 44

Po naslovu ja pomislio da prodaješ ljulj, travu... :ebudale:

Bagy

Citat: zendra 44  u Listopad 14, 2020, 10:47:29
Po naslovu ja pomislio da prodaješ ljulj, travu... :ebudale:

Ako su punjene travom, kupujem bez obzira na veličinu!  :)
mob: 095/573-6874

Paf

 Napunjeno e s donje strane,to se nesmi vidit...  ;)

Branac


Branac


zorro

Beli..es to ti i ovdje [emoji849]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


Branac

jedan pokušaj za švapska drla :) slijedeća će biti original kao što je znak na istom

Paf

E...a nemas nijednu da pise Strom...,il e po narudzbi   :misli:

Branac

Citat: Paf  u Studeni 19, 2020, 09:33:22
E...a nemas nijednu da pise Strom...,il e po narudzbi   :misli:
Već sam davno napisao da radim uglavnom po narudžbi , tak da što se čeka  ;)

beli

Citat: zorro  u Listopad 15, 2020, 15:27:17
Beli..es to ti i ovdje [emoji849]

Poslano prek one stvari
nisam,  ne kužim, idem vidit ...
nešto docnije: aaa, ma niš, nego jel moš Branac pofarbat ovak gume na motoru, kolko bi držala boja sa strane, gazni sloj bi brzo ošo ...  !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Branac

Citat: beli  u Studeni 19, 2020, 19:52:44
, nego jel moš Branac pofarbat ovak gume na motoru, kolko bi držala boja sa strane, gazni sloj bi brzo ošo ...  !?
ja mogu pofarbat sa strane, ali boju za gaznu površinu ne bi preporučio( sigurnosni razlozi) . Koliko bi držala boja sa strane? Pofarbaj pa ćeš vidit, baš me zanima . .. im> nekoliko varijanti za farbanje, jedna koju sam u početku koristio, jako trajna, još je imam na dvorištu (5 god.) za druge nemam još povratnih informacija , osobno mislim da nisu vječne, ali su meni puno ljepše.

beli

 :) :thumbup: ... ma niš, zahebawam, nego razmišljam kad bi neko 'ispeko' gume u tim tonovima ... ti bi bio biznis, gume u boji, ne znam kak se to do sad nitko nije sjetio ... tehnologija napreduje do rubova spoznaje, a u segmentu farbanih guma češanje po glavi i nedoumice  :misli:  ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu