Koju sintetiku odabrati za V Strom 1000 L4

Autor Bagy, Studeni 30, 2020, 07:55:47

« natrag - naprijed »

Bagy

Koliko čujem svatko ima svog favorita - Silkolene, Liqui Moly, Ipone, Motul...

Dakle koje odabrati i koju gradaciju?

I koja je oznaka za uljni filter?

mob: 095/573-6874

Suki

Sad će teorije i teoretičari :smijeh: :smijeh: i nakon 7 stranica zaključak će vjerojatno biti:"stavi bilo što (osim jestivog) i svakih 8tkm promijeni, a umeđuvremenu povremeno pogledavaj prozorčić :).

Ja sam za Silkolene 10-40 ;) :). Ne troši niti kapi, a mjenjač "ko u putar" :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Špoki

Silkolene 10w40 polusintetika, do sada se pokazao najbolji i što se tiče mjenjača i što se tiče potrošnje. Uostalom, probaj koje si imao i na malom Stromu pa ćeš znati kako je na somari, da li ima neke promjene. I da, bit će sad svega ovdje :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Paf


zorro

Citat: Bagy  u Studeni 30, 2020, 07:55:47
Koliko čujem svatko ima svog favorita - Silkolene, Liqui Moly, Ipone, Motul...

Dakle koje odabrati i koju gradaciju?

I koja je oznaka za uljni filter?
..što god..samo ne MOTUL  ..nema većeg krša od tog ulja  :puke:
Kome god je motor trošio ulje..to je bio motul, i kad je promjenio npr. na Silkolene..više nije trošio  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 30, 2020, 10:06:07
..što god..samo ne MOTUL  ..nema većeg krša od tog ulja  :puke:
Kome god je motor trošio ulje..to je bio motul, i kad je promjenio npr. na Silkolene..više nije trošio  :thumbup:
To je licenca od INE ...  :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy


Malo poslije - ipak sam mislio na FULL sintetiku!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Paf

Citat: Bagy  u Studeni 30, 2020, 10:53:15
Malo poslije - ipak sam mislio na FULL sintetiku!  :smijeh:
Nema potribe, al eto... more...bolje za starije dane cuvati bolje podmazivanje...  :)

gogs

Nemam pojma koje je ulje unutra. Mijenjao zadnja dva puta u Novemi i oni nešto nataču. Ni milimetra ne potroši ulja na 12.000 km.
Više ni ne gledam u taj prozorčić za razliku od prije kad sam na kenji svako jutro prvo provjerio ulje pa onda kava i doručak.  :) :smijeh:

Saxi

Po Pontijevoj preporuci sam još zbog žešćeg srkanja Motula presao na malom na Silkolene 15-50w 4Pro i rapidno se smanjila potrošnja ulja. Isto i sada sipam i potrošnju ne kontrolišem, menjam na godinu dana jer ne predjem 12000 od servisa do servisa.