Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Suki  u Svibanj 30, 2021, 20:27:29
Pa šta je ovo Agolac, Mivv s killerima??  Takvi topovi, a uštrojeni :huh:.

:)

Da, i ja na KTM-u. Malo sam ga testirao. Warp 2 ubrzanje. Ipak, kad sam sjeo na stroma, koliko je moj modificiran,nekako mi ništa ne fali te sam odustao od ideje spaljivanja hrpetine nofca i nastavljam s modifikacijama svog stromića. Već imam 1k € u zadnjoj suspenziji, sad sam lijepo naručio Traxxion dynamics prednju i bit će kao bilo koji najmoderniji motor današnjice. A to šta moram mjenjati vrzine i nemam kik šihter, živo me zaboli.  :)



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Znači Strom forever pod sebe :ooda: ;), a odijelo u KTM bojama na sebe :)
:moto2:

098 9232180

bansi

Citat: agolac  u Svibanj 31, 2021, 02:11:36
Da, i ja na KTM-u. Malo sam ga testirao. Warp 2 ubrzanje. Ipak, kad sam sjeo na stroma, koliko je moj modificiran,nekako mi ništa ne fali te sam odustao od ideje spaljivanja hrpetine nofca i nastavljam s modifikacijama svog stromića. Već imam 1k € u zadnjoj suspenziji, sad sam lijepo naručio Traxxion dynamics prednju i bit će kao bilo koji najmoderniji motor današnjice. A to šta moram mjenjati vrzine i nemam kik šihter, živo me zaboli.  :)





kik šihter si možeš također naknadno ugradit ;)

agolac

Citat: bansi  u Svibanj 31, 2021, 07:51:21
kik šihter si možeš također naknadno ugradit ;)

I to što kažeš, Healtech prodaje modul
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Svibanj 31, 2021, 12:59:54
I to što kažeš, Healtech prodaje modul
A ima i kod Siniše, nedavno bilo u Motoreviji, ako se dobro sjećam, cca 3500 kuna sa ugradnjom

agolac

Citat: Osy  u Svibanj 31, 2021, 13:26:21
A ima i kod Siniše, nedavno bilo u Motoreviji, ako se dobro sjećam, cca 3500 kuna sa ugradnjom

300€ od Healtecha. Malo ga taj Siniša dere? Instalacija je smijurija, 2 minute...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Svibanj 31, 2021, 13:32:49
300€ od Healtecha. Malo ga taj Siniša dere? Instalacija je smijurija, 2 minute...
Da, fino on to naplati :thumbup:

gianni


gianni

Danas Podravina/Bilogora/Moslavina/Posavina
Vozilo talijansko :-*

zubakis

Dinara Vamo Tamo. GejSon i Mitas kraponke [emoji16]

Stjepko


gianni


Ćoso

I mi jučer malo provozali...650 lijepih kilometara











Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki


Mrki

Citat: Ćoso  u Lipanj 05, 2021, 20:46:23
I mi jučer malo provozali...650 lijepih kilometara











Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Dobar krug [emoji106]

Jeste se javili Pafu za kawuslag?