Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Stjepko


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

 :smijeh: nisam zno da je u jednom danu.Neće više ne boj se.

Black Betty

Rekoh ženi da idem samo nešto vidjet,pa išo,Pula,Rovinj,Poreč,Pazin,Žminj,Pula.

Gužva na cesti al to se da riješit...

prepostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


Lavandić

Citat: Stjepko  u Srpanj 29, 2017, 17:48:14
Angela II
Ovo je Merkelica 1

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk


Black Betty

Citat: Lavandić  u Srpanj 29, 2017, 18:01:07
Ovo je Merkelica 1

Poslano sa mog Lenovo A7010a48 koristeći Tapatalk

To je Bettyca
Prepostavka je majka zajeba

Mrki


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Suki

:moto2:

098 9232180

Black Betty

Grad spava čujem mu disanje i plač beba što traže sisanje....
Maleni se probudio nešto prije 05 uri,digo se dodao supruzi da ga nahrani ,ona u polusnu ga prihvatila i maleni nastavlja sa sisanjem....

Gledam na sat i prošlo je pet uri ,šta sad napravit,ako legnem i zaspem ,moram se probudit za uricu vremena za na posao,a ne spava mise,šta napravit,mislim,mislim i nekako mi se krofna omilila,da krufnu ču si kupit prije posla.A šta radi sad,nije ni 6 uri još,al dok se ja spremim i dođem bit če otvoreno....

Jakna se oblači ,motor lagano brunda u jutarnjim satima,pričekam još trenutak da se malo ugrije i možemo krenut po krofnu u ROVINJ ,vozim sam na cesti,nigdje nikog,za vrlo malo vremena sam u Rovinju u pekari ,kjpujem krofnu,normalno krečem za nazad ,prema Puli,cesta se več mali popunila al ne smeta mi,vrlo brzo sam u puli di pijek kavu i pišem ove riječi,

Ponedjeljak i nije tako loš
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Osy

Odlično, toooooo Betica samo ga deri u okretaje nek vrišti i krofne budu još tople :thumbup:

Mrki

Biti će neke dobre krofne u Rovinju.. [emoji106]