TEKA SFI

Autor agolac, Srpanj 27, 2017, 22:39:45

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Mrki  u Rujan 10, 2017, 14:32:35
Evo ja se vratio sa Brestovca, motor isproban nakon štelovanja..
Agolac :klanjase:
Mogu sada skrenuti u ulici pod 90 u drugoj i ne moram raditi na kvačilu više.. samo lagano gas.. nema više cupkanja i zatrzivanja.. [emoji106]
Znači da si spreman za OFF, a ne dan nas čekaš u podnožju.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Rujan 10, 2017, 19:18:07
Znači da si spreman za OFF, a ne dan nas čekaš u podnožju.
Moram samo neke čeparice prvo nabaviti.. :)

Fantom

Blago se vama pa imate Agolac-a  :ooda:

Lavandić

Citat: Fantom  u Rujan 10, 2017, 22:20:37
Blago se vama pa imate Agolac-a  :ooda:
Poslat ćemo mi njega i u Denmark malo, samo ti skupi desetak somara da đabe ne ide.

Danas vozam ovo Orange drlo što sam dotrao iz D. Motor je raštiman do daske. Minimuma ima pa nema, u leru vrti od 900-3000 okretaja, gasi se, jebe mačku mater, ludara teška. Baš me zanima kako će ga Angolac dotrati u red.
Btw, preko 4000 okretaja je fino brutalan, ali ispod ajme majko.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

jeeves

Citat: Lavandić  u Rujan 10, 2017, 22:33:14
Poslat ćemo mi njega i u Denmark malo, samo ti skupi desetak somara da đabe ne ide.

Danas vozam ovo Orange drlo što sam dotrao iz D. Motor je raštiman do daske. Minimuma ima pa nema, u leru vrti od 900-3000 okretaja, gasi se, jebe mačku mater, ludara teška. Baš me zanima kako će ga Angolac dotrati u red.
Btw, preko 4000 okretaja je fino brutalan, ali ispod ajme majko.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Novi TPS, sinkronizacija, pa Teka i bit će on ok.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

zorro

Citat: jeeves  u Rujan 10, 2017, 22:43:05
Novi TPS, sinkronizacija, pa Teka i bit će on ok.

..uprav to..čisti simptomi sjebanog TPS-a
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Rujan 10, 2017, 22:46:40
..uprav to..čisti simptomi sjebanog TPS-a
NU! Koliko dojde TPS

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Lavandić

Citat: Ponti  u Rujan 10, 2017, 22:54:44
:buahaha:
132€.???

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: Lavandić  u Rujan 10, 2017, 22:53:07
NU! Koliko dojde TPS

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
70-90 €
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 10, 2017, 22:57:19
132€.???

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ajde, malo uloži i onda ga možeš gonjati godinama, neš ti iljadu kuna

agolac

Probao dosta somara u ova dva dana. Sve, bar za moje pojmove imaju odlične korpe, bez vibracija. KLV-ovi svi idu super.

Mirek kaže da ima neko trzanje koje se osjeti s ženom ali ja to nisam mogao osjetiti pa nisam htio ni petljati. Lijepo ide od malih okretaja. Da ne govorim da je motor jako lijepo očuvan.

Osyev bivši KLV isto ide odlično, korpa super. Nema vibracija ni rupa. Vlasnik je prešao s četverocilindraša Zecova i njemu sve trza  :) pa ni njemu nisam mogao pomoći. A šta ću kad mi se čini da motor ide super. Bolje da čovjek nije vidio kako izgleda prava trzava hiljadarka jer bi ga zapalio, hehe. A valjda će se naviknuti na 2 cilindra.

Mrkijev je trezao u malim okretajima pa sam ga tamo udebljao. Išao je puno bolje nakon dodatne papice.

Stjepkova somara ide super iako on u nekim okretajima osjeti nešto šta ja ne.

Munjina je bila trzava u nižem režimu rada pa je podebljao.

Žandarov nisam ništa dirao jer ide super u svim režimima rada.

Jedini bad boy u ovoj priči je SirOliverov. Njega smo isto resetirali na stock, ubacio par kombinacija, ali on ima neko čudno trzanje na 2500 okretaja u drugoj brzini. U dolasku mu se motor ugasio (TPS priča) pa je moguće da ga i ovdje TPS zeza. To trzanje se događa ako polako dižem okretaje od 2000, na 2500 za zatrza i nastavi prema 3000. Ako ga se "normalno" vozi onda čak i ne. Recimo da se to događa u nekim uvjetima. Hm, glupo. Uglavnom, njegovm motor treba najprije dobro namjestiti TPS i sinhronizirati pa probati ponovo. Ja i on smo blizu pa nastavimo tu priču.
Osim toga motor je stvarno bad boy. Ide kao raketlo. Kad se oni usisnici upale, imam osjećaj da sam u F-16 a ne na Stromu  :kmekme:. One spulje su mu  :want: . To ćemo se baš morati poigrati s smjesom, jer su toliko brutalni da pucaju kroz DB killere. Zvuk s DB killerima je predobar. Bez DB killera, tibi bi ga čuo u Ogulinu.

Valjda nisam nikog zaboravio...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: jeeves  u Rujan 10, 2017, 22:43:05
Novi TPS, sinkronizacija, pa Teka i bit će on ok.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Možda nije TPS već ima neki vacuum leak? Treba vidjeti... Iako, nije loše imati jedan TPS u blizini. To se za čas preproda ako je tvoj na kraju dobar jer svako malo nekome zatreba.  :shhh:
Tako da ako ga imaš gdje odmah naručiti, slobodno. Ako ne, motorcyclepareparts.eu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Ja sam prije 4 godine kupio kod Panigaza u Kranju za 65 eura, a isti taj TPS je u TC-u bio 90 eura...

Igor Mihajlik

Citat: Osy  u Rujan 11, 2017, 00:04:09
Ja sam prije 4 godine kupio kod Panigaza u Kranju za 65 eura, a isti taj TPS je u TC-u bio 90 eura...

Osi oko 100€  je redna cjena u deželi. Ti si ga dobijo -30%. Ante ako bude trebo TPS javi mi.
Lado je moj idol

Stjepko

Radi odlično u svim režimima. 6 na 2500 rpm i lagano ubrzava. 3 na 1800rpm i lagano voziš bez trzanja. A kad zavrneš ispali. Somara je lovac-bombarder.