Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

Neven


Mrki

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 17:32:58
Ne, nego ne znam ko ti je pajdo, da nije neki divljak, ipak prevozi velik broj ljudi :tongue:
Moje kolege su imale strašno povjerenje u mene i mogli su komotno opušteno spavati, a ja bi ih dovezao na cilj.
O tome ti pričam i nije zajebancija.
Jedne godine smo išli nekom nabrijanom Alfom, nas četvorica, nisu mogli normalno raditi brisači, jer je majmun pržio 220 na sat...U 1. mjesecu!!!
Ajde da vidim ko je taj ko mu je rekao da smanji i normalno vozi... [emoji107]
Niko, jer bi svi ispali šupci, a cijelo vrijeme sjedili na govnetu
Jbš mi sve ti si nekih ludih gljiva jeo..
Di si ti napisao da nemaš povjerenja u mog legu? Nisi.. već si počeo trpati neki kombi za najam..
Čovjek privatno vozi putnički Vito na plin... Takvi su na glasu kao divljaci na cesti.. :D

I ako voziš kombi imalo kao motor ja ću rađe onda autobusom.. [emoji14]

keko

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 21:37:12
Jbš mi sve ti si nekih ludih gljiva jeo..
Di si ti napisao da nemaš povjerenja u mog legu? Nisi.. već si počeo trpati neki kombi za najam..
Čovjek privatno vozi putnički Vito na plin... Takvi su na glasu kao divljaci na cesti.. :D

I ako voziš kombi imalo kao motor ja ću rađe onda autobusom.. [emoji14]
..  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

JZ

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 21:37:12
Jbš mi sve ti si nekih ludih gljiva jeo..
Di si ti napisao da nemaš povjerenja u mog legu? Nisi.. već si počeo trpati neki kombi za najam..
Čovjek privatno vozi putnički Vito na plin... Takvi su na glasu kao divljaci na cesti.. :D

I ako voziš kombi imalo kao motor ja ću rađe onda autobusom.. [emoji14]

:buahaha: :buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 21:37:12
Jbš mi sve ti si nekih ludih gljiva jeo..
Di si ti napisao da nemaš povjerenja u mog legu? Nisi.. već si počeo trpati neki kombi za najam..
Čovjek privatno vozi putnički Vito na plin... Takvi su na glasu kao divljaci na cesti.. :D

I ako voziš kombi imalo kao motor ja ću rađe onda autobusom.. [emoji14]

  :smijeh: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy


Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 21:37:12
Jbš mi sve ti si nekih ludih gljiva jeo..
Di si ti napisao da nemaš povjerenja u mog legu? Nisi.. već si počeo trpati neki kombi za najam..
Čovjek privatno vozi putnički Vito na plin... Takvi su na glasu kao divljaci na cesti.. :D

I ako voziš kombi imalo kao motor ja ću rađe onda autobusom.. [emoji14]

Sada si ga ukopao .... stvarno nemaš mrvicu duše
:smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 13, 2017, 22:17:20
Sada si ga ukopao .... stvarno nemaš mrvicu duše
:smijeh:
..javio se covjek s dusom..duš-man [emoji23]

Poslano prekoku*ca
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Evo ja se danas počastio crnim na "samo danas popustu" od 30% (išao s Gogsom po Givi kofer i "puf")


...Jakna XL, hlače XL long...Stoji k'o saliveno

https://www.tc-motoshop.si/si/rev-it-sand-3-crna-tekstilna-motoristicna-jakna-i49957.shtml
https://www.tc-motoshop.si/si/sand-3-rev-it-tekstilne-motoristicne-hlace-podaljsane-crne-i48042.shtml

zare

Uh, baš je dobar komplet :thumbup:

Danijel 23

Meni je Sand Urban još bolja....jakna!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


iviccaa

30% na ovu online cijenu?

Meni je plava Sand 3 jakna najljepša, ali znam da tebi ne paše uz motor. [emoji16]

Ćoso

Citat: iviccaa  u Listopad 27, 2018, 18:04:04
30% na ovu online cijenu?

Meni je plava Sand 3 jakna najljepša, ali znam da tebi ne paše uz motor. [emoji16]
30% na osnovnu cijenu (umjesto 10, danas je bilo 30%). Plava je izvrsna, međutim kako si i rekao...


tibertov

Ćoso kaj nisi ti ljubitelj kožnih obleka?

Suki

Bravo Ćoso :thumbup:. Sa Sand II sam jako zadovoljan. Vjerujem da je Sand III još bolji :want:.
:moto2:

098 9232180